Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 22 XI - godz. 19.00, klub INDEKS - WARSZAWA » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 22 XI - godz. 19.00, klub INDEKS - WARSZAWA 10 Ankieta - średnia ocena: 7,9010 Ankieta - średnia ocena: 7,9010 Ankieta - średnia ocena: 7,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Text 22 XI - godz. 19.00, klub INDEKS - WARSZAWA Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bede w Warszawie 16-25 listopada i chętnie spotkałabym się ze znajomymi BW 22 listopada w Warszawie. Nie znam Warszawy, więc oczekuję propozycji fajnego i niedrogiego lokalu, gdzie moglibyśmy posiedzieć w fajnym gronie i miło spędzić czas. Mieszkam w Dortmundzie, więc pewnie taka okazja już się nie trafi. Chętnych na takie spotkanie zapraszam do wpisywania się na listę i może jakieś propozycje knajpek na miarę naszych portfeli Smile )



1. BARBEL

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez BARBEL: 20-11-2008 10:28.

12-11-2008 12:30 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
Nazir_Hunter
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Klan: Siewcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do propozycji poszukam, ale wole aby zrobil to ktos kto ma w tym doswiadczenie, bo ja akurat w tym nie mamBig Grin Big Grin

Bede na 100%.

1. BARBEL
2. Nazir_Hunter

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626174
12-11-2008 12:32 Nazir_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazir_Hunter Dodaj Nazir_Hunter do Listy kontaktów
Lafcursiax
Junior Member


images/avatars/avatar-13320.jpg

Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 11
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bełchatów/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hie hie Big Grin to juz sa trzy osoby Tongue hehehe tez mysle ze wpadne, jesli nie bede jechał do domu Tongue

1. BARBEL
2. Nazir_Hunter
3. Aron

__________________
r4 - LUCJUS


Dajcie mi w końcu jakiegoś DROPA Frown

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lafcursiax: 12-11-2008 13:02.

12-11-2008 13:02 Lafcursiax jest offline Szukaj postów użytkownika: Lafcursiax Dodaj Lafcursiax do Listy kontaktów
SZCZYGLYWYGLY
Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. BARBEL
2. Nazir_Hunter
3. Aron
4. SZCZYGLYWYGLY Smile

__________________
R4: SZCZYGLYWYGLY
12-11-2008 14:32 SZCZYGLYWYGLY jest offline Szukaj postów użytkownika: SZCZYGLYWYGLY Dodaj SZCZYGLYWYGLY do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BARBEL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega podpowiedział mi, że bede mieszkała na Mokotowie, wiec moze w tych okolicach znalazłaby sie jakas fajna knajpka

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
12-11-2008 14:45 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
Kuboq
Newbie


Data rejestracji: 08-02-2008
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wreszcie coś w moim mieście...Ale jak zawsze zaczynam delikatnie z 50 % Big Grin Nie wiem jak praca i wogóle...;/

Knajpy jakie mi przychodzą do głowy to - Faja na Nowym Świecie (jeśli preferujecie Sheeshe)

Gniazdo Piratów, lub Czarna Perła jeśli szanty

Index, czy inna Harenda jeśli dobrą lokalizację i rozwodnione piwo Big Grin

Pracownia - mała knajpa...góra 10 osób dookoła stolika...Ale piwo z całego świata, w tym nawet lane Bud czy Franciszkaner (dla smakoszy Big Grin )

pomysłów wiele...ale nie wiem jakie gusta uczestników

__________________
Nick na R4 - Astaroth
12-11-2008 14:52 Kuboq jest offline Szukaj postów użytkownika: Kuboq Dodaj Kuboq do Listy kontaktów
Nazir_Hunter
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Klan: Siewcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do gniazda piratow lub PerełkiBig Grin
Ja jako rodowity Gdynianin i Warszawiak z wyboroprzymusolosu jestem zaBig Grin choc nie wszystkim szanty non toper around the clock sie spodobajaBig Grin

Więc mamy:
1. BARBEL
2. Nazir_Hunter
3. Aron
4. SZCZYGLYWYGLY
5. Astaroth 50%

Na razie samo R4Smile (no i inne dodatkowe servy danych graczyTongue )


Jak sie impra uda to tak bede z niej wracał do domu:Powrót do domu

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626174

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nazir_Hunter: 12-11-2008 18:52.

12-11-2008 14:59 Nazir_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazir_Hunter Dodaj Nazir_Hunter do Listy kontaktów
micharus
Newbie


Data rejestracji: 17-03-2008
Postów: 0
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja powinienem byś obecny tylko nieprzewidywalny grafik w mojej pracy może mnie powstrzymać.

Więc mamy:
1. BARBEL
2. Nazir_Hunter
3. Aron
4. SZCZYGLYWYGLY
5. Astaroth 50%
6. Micharus 99%
12-11-2008 16:10 micharus jest offline Szukaj postów użytkownika: micharus Dodaj micharus do Listy kontaktów
macio581
Junior Member


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będę na pewno ( tylko gdzie i kiedy )

Więc mamy:
1. BARBEL
2. Nazir_Hunter
3. Aron
4. SZCZYGLYWYGLY
5. Astaroth 50%
6. Micharus 99%
7. Cwanir



R 4 -- CWANIR
12-11-2008 16:50 macio581 jest offline Szukaj postów użytkownika: macio581 Dodaj macio581 do Listy kontaktów
bhokarala
Newbie


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX
Skąd: Stol(n)ica :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ooo, też wpadnę - na 80%....zaraz uświadomię kaszmir2, że w Wawie zlot jest Wink ))

__________________
r4-bhokarala; r14-Mezla
13-11-2008 01:04 bhokarala jest offline Szukaj postów użytkownika: bhokarala Dodaj bhokarala do Listy kontaktów
Sorina
Newbie


Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 2
Klan: Siewcy Smierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Tychy

RE: 22 listopada - WARSZAWA Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zlot i to bez Sorina;/

coby spamu niebylo 1%- moze ost szansa ratunkuz adziala i dostane jakas odpowiedz;/

wypijcie za mnie

__________________
r14 - Sorin
13-11-2008 09:46 Sorina jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorina Dodaj Sorina do Listy kontaktów
Nazir_Hunter
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Klan: Siewcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podrzućcie propozycje miejscaBig Grin

Ja typuje U szwejka - mozna zjesć i sie napic za rozsadna cene - piwo 0,5l - 7,5PLN 1l - 15PLN Jedzonko w cenie 18-25PLN wielkości słoniaBig Grin

Kompania Piwna na ulicy podwale - Rozsadna cena piwaBig Grin - dawno nie byłem i juz nie pamietam ale klimat maSmile

Czarna perła - znam tylko z opowiadań i nie miałem jeszcze okazji się wybrać, ale słyszałem że wartoBig Grin


DAJCIE JAKIEŚ MIEJSCA BO CZASU MAŁO A TRZEBA COŚ ZAREZERWOWAĆ!!!

JEST JESZCZE CAŁA ULICA CHMIELNABig Grin Big Grin TAM JEST TEGO PEŁNO ALE CEN NIE PAMIĘTAM ALE TAM ZAWSZE GŁOŚNO BYŁO WSZĘDZIEBig Grin

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626174
13-11-2008 10:46 Nazir_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazir_Hunter Dodaj Nazir_Hunter do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BARBEL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie gromady sie tutaj wpisały, że nie wiem jak się w knajpie pomieścimy Tongue Tongue
Widać jak lubicie BARBEL Tongue Tongue Tongue

1. BARBEL
2. Nazir_Hunter
3. Aron
4. SZCZYGLYWYGLY
5. Astaroth 50%
6. Micharus 99%
7. Cwanir

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
14-11-2008 19:41 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
Nazir_Hunter
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Klan: Siewcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt sie nie chce więcej spotkać????

Spotkanie najprawdopodobniej "U Szwejka" godzina wieczorna pewnie miedzy 18 a 20. Musze wiedziećile osob się zjawi zeby wiedzieć jaki stół przygarnąćBig Grin
Jutro ruszam jeszcze na ul. Chmielną zbadać ceny i dostępność miejsc, bo tam też się mozna zabawićBig Grin

Na razie jest 7 osób - nikt nie lubi BARBEL? No wayBig Grin
Żeby zachęcić i zbilansować skład 2 pierwsze panie wpisanie na liste, które przyjdą mają u mnie piwo 0,5lBig Grin

Zachęciło?

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626174
17-11-2008 18:12 Nazir_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazir_Hunter Dodaj Nazir_Hunter do Listy kontaktów
bhokarala
Newbie


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX
Skąd: Stol(n)ica :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OSIEM osób co najmniej będzie...ja też prosiłam o wpisanie Wink Ekipa z Łodzi się też organizuje...PeaceAndLove, masz przerąbane! Wink

1. BARBEL
2. Nazir_Hunter
3. Aron
4. SZCZYGLYWYGLY
5. Astaroth 50%
6. Micharus 99%
7. Cwanir
8. bhokarala

PS: I nie trzeba piwa, żeby mnie zachęcić chociażem baba Wink

__________________
r4-bhokarala; r14-Mezla
17-11-2008 19:46 bhokarala jest offline Szukaj postów użytkownika: bhokarala Dodaj bhokarala do Listy kontaktów
Nazir_Hunter
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Klan: Siewcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jutro ruszam na gadanie o miejsca i cenySmile Zarezerwuje miejsce na ok 15 -20 osob Jezeli bedzie wiecej to sie da zalatwic raczejBig Grin Mam nadzieje ze nam nikt nic nie porezerwowalSmile Miejsc w Wawie jest tyle, że gdzieś nas przygarnąBig Grin

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626174
17-11-2008 20:04 Nazir_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazir_Hunter Dodaj Nazir_Hunter do Listy kontaktów
Nazir_Hunter
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Klan: Siewcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy dostanę warna z multiposta ale muszę go zaupowaćponieważ:
1. Czekam nadal na listę ludzi!!
2. Zarezerwowałem wstępnie miejsca w klubie Indeks na sobotę 22 listopada na godzinę 19 - potwierdzić mam jutro. Lest jedno aleBig Grin trzeba wyrobić na taką grupę 400zł wsumie czyli ok 20zł na łeb przy 20 osobachBig Grin (3 piwa to załatwiają) cena piwa - 0,5l 7zł
3. Wysłałem maila z rezerwacją do Harendy - jak będę miał info napisze kolejnego posta. Wolałbym w Harendzie - lepszy klimacikBig Grin (piwo koło 7zł)
4. Jutro ide jeszcze do "U Szwejka" moze tam będzie coś. (tu piwo w cenie 15zł za 1l)

Jutro wieczorem koło 17/18 będzie więcej infoBig Grin

Dziś przelazłem za miejscami od metra centrum przez chmielną, Nowy świat i Krakowskie przedmieście aż do kolumny Zygiego i już mi się nie chciałoBig Grin

Wpisywać się na listę bo w czwartek jezeli będzie tylko 8 osób albo nawet 14 to dzwonie i odwołuje rezerwację bo nie będę świecił oczami przed ludźmi.

TyleBig Grin

Nazir

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626174
18-11-2008 17:26 Nazir_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazir_Hunter Dodaj Nazir_Hunter do Listy kontaktów
Nazir_Hunter
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Klan: Siewcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia/Wawa

RE: 22 listopada - WARSZAWA Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanowny Panie.
Minimalna opłata rezerwacyjna to 20 zł. od osoby, przeznaczona oczywiście
na
konsumpcję - płatna w Harendzie do piątku. Bez tej opłaty rezerwujemy
maksymalnie 2 ławy / dla 12 - 16 osób /.

To mail od HarendyBig Grin

Więc prosze o info co mam zrobic
Osobiście wole zarezerwowac te dwie łay bez opłat. Jak bedzie wiecej osob to można wywalic ludzi siedzacych obokBig Grin

Potrzebuje decyzji do jutra do 15 bo wtedy ew. bede rezerwowalBig Grin

I do q.... DOPISYWAC SIEBig Grin



P.S. Wolicie Harende czy Indeks - odległość między oboma knajpkami to 300m moze 500Tongue Oba Przy pięknym Krakowskim Przedmieściu niedaleko strego miasta(Względnie niedaleko) Do metra na piechotę z 15 min (ja ide na trzeźwoSmile )

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626174
18-11-2008 19:00 Nazir_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazir_Hunter Dodaj Nazir_Hunter do Listy kontaktów
Black_Mirror
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2008
Postów: 16
Klan: Siewcy Śmierci
Kraina: Necropolia III
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rezerwuj index jak już... lepsza lokalizacja i klimat... chciaż w harendzie wieki nie byłemSmile
ewentualnie spróbuj jeszcze coś skolować w merlinie... na mokotowie to, na polach...

ale dlaczego 22? miało być 21....

tak...
9. BlackMirror
10. saymoon

__________________
Black Mirror - ID: 24865 - GG:5451905
18-11-2008 19:52 Black_Mirror jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Mirror Dodaj Black_Mirror do Listy kontaktów
Mahakala
Newbie


Data rejestracji: 23-02-2008
Postów: 3
Klan: cookie monsters
Kraina: Necropolia III
Skąd: stolnica :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To i moje dupsko dopisć proszę do miejsc siedzących Tongue

.....a co do miejsca? nie jestem na bieżąco ale zawsze można ruszyć niezastąpionym szlakiem kufla i przygody Smile

__________________
+++ Hora Ad Poenam Exigendam +++

R4 Mahakala



bijesz się???
18-11-2008 23:12 Mahakala jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahakala Dodaj Mahakala do Listy kontaktów
bhokarala
Newbie


Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 4
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX
Skąd: Stol(n)ica :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli obecnie lista wygląda tak:

1. BARBEL
2. Nazir_Hunter
3. Aron
4. SZCZYGLYWYGLY
5. Astaroth 50%
6. Micharus 99%
7. Cwanir
8. bhokarala
9. BlackMirror
10. saymoon
11. Mahakala
12. Honda - na 60%

@Barbel, spoko jambo, rozrasta się grono ludzi, co ja pisze - wampirów Tongue ...dzwoniłam do Muszka (r4, Xavery na r6), kaszmir2 musi się zorganizować z pracą, będę cisnąć caro13 i...zobaczymy kogo tam jeszcze. Wink

__________________
r4-bhokarala; r14-Mezla
19-11-2008 00:13 bhokarala jest offline Szukaj postów użytkownika: bhokarala Dodaj bhokarala do Listy kontaktów
Nazir_Hunter
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Klan: Siewcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spotkanie na 90% w INDEXie Sala dla niepalących - trudno ci co palą będą musieli wychodzić - dowiem się jeszcze dzisiaj co i jakSmile z tym paleniem

W haredzie w sobote jest jakas impreza i wstęp 15zł więc odpada. Nie podoba mi się również wykładanie 4 setek PLN za was - no offenceBig Grin

"U szwejka" czynne tylko do 24 - choc mozna przeciągnąć do 1-1:30 ale dłużej nie da rady.

Co do Posta Black_Mirror - Merlim może się już zmienił ale obsługa była lekko mówiąc ch.... - już wolałbym LolkaBig Grin

Jak będzie na 100% wiadomo gdzie (myślę że jutro) to napisze adres i zrobie mapkęSmile

Nazir

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626174
19-11-2008 09:19 Nazir_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazir_Hunter Dodaj Nazir_Hunter do Listy kontaktów
Kuboq
Newbie


Data rejestracji: 08-02-2008
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Index w sumie może być...O ile dotrę to będę mógł z buta do domu wracać Smile
No i plus za salę dla niepalących Wink

__________________
Nick na R4 - Astaroth
19-11-2008 23:07 Kuboq jest offline Szukaj postów użytkownika: Kuboq Dodaj Kuboq do Listy kontaktów
kaszmir
Forum Ace


images/avatars/avatar-7567.jpg

Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To wiem już że mogę, więc się dopiszę, jako szczęśliwa 13-ka Big Grin

1. BARBEL
2. Nazir_Hunter
3. Aron
4. SZCZYGLYWYGLY
5. Astaroth 50%
6. Micharus 99%
7. Cwanir
8. bhokarala
9. BlackMirror
10. saymoon
11. Mahakala
12. Honda - na 60%
13. kaszmir2
20-11-2008 00:54 kaszmir jest offline Szukaj postów użytkownika: kaszmir Dodaj kaszmir do Listy kontaktów
Nazir_Hunter
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 38
Klan: Siewcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Gdynia/Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc INDEKS
Już na 100% sala potwierdzona na 20 osób rezerwacja.
Trzeba wyrobić minimum 400zł rachunek ale raczej nie bedzie to problememBig Grin a jak znam życie to bedzie tego coś pod 30-40 zł na osobeSmile sam pewnie z 50PLN wydamTongue ( i to wnajbardziej optymistycznej wersji myśląc)

Co do wracania z buta - ja też mogęBig Grin a do metra idzie się 15-30min zależnie od stanuSmile

A więc macie mapkę:


Dalsze info:

Co do ubioru - jak kto chce - tylko w gajerkach mi nie wpadaćSmile

Miejsce dla palaczy jest zaraz obok tej sali a raczej w przejściu między salami więc nie macie co płakaćSmile

Co do zbiórki przed pomnikiem kopernika - mie będziecie mieli problemów z rozpoznaniem, że to własnie ja tam stojęBig Grin reszty szczegółów nie zdradzę, bo nie wiem czy będzie lało czy nie. Powiem tylko tyle - będę w szarym płaszczu w jodełkę Smile mam ponad 1,9m więc nie można mnie przeoczyćSmile

Jak będą jeszcze jakieś pytania dajcie znać.

Nazir

__________________
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=626174

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Nazir_Hunter: 20-11-2008 08:40.

20-11-2008 08:14 Nazir_Hunter jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazir_Hunter Dodaj Nazir_Hunter do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BARBEL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuję Wojtuś, za Twój czas włożony w organizację. Mapka cudowna i mam nadzieję, że miło spędzimy czas Smile

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
20-11-2008 10:28 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
Kuboq
Newbie


Data rejestracji: 08-02-2008
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i wreszcie poznam resztę osób co tak usilnie starały się mnie farmić...Big Grin Barbel już poznałem i to w Łodzi Big Grin Bhokaralę też Smile Ale jeszcze jest parę osób które usilnie odwiedzają/nawiedzały mój domek, kiedy nawet schłodzonego bro nie miałem by poczęstować Big Grin

__________________
Nick na R4 - Astaroth
20-11-2008 13:51 Kuboq jest offline Szukaj postów użytkownika: Kuboq Dodaj Kuboq do Listy kontaktów
Marqsblood
Member


Data rejestracji: 08-07-2007
Postów: 41
Klan: Bikiniarze
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eeeee coś mi pisał Pasztet (Frano) że picie jest w sobote, ale nie wspominał że aż taka biba, ja co prawda będe na imprezie urodzinowej w No mercy na woli, ale takiej okazji nie można odpuścić, i na 23-24 będę, prawdopodobnie już lekko ciepły, ale co tam.
Napiszcie tylko czy o tej godzinie będzie sens, czy przypadkiem nie przyjadę pozbierać po Was butelek xD

__________________
R10 ID 3932


R4 ID 1103
20-11-2008 21:54 Marqsblood jest offline Szukaj postów użytkownika: Marqsblood Dodaj Marqsblood do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja i Roberto pewnie tez bedziemy Tongue
20-11-2008 22:34 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Frano
Junior Member


Data rejestracji: 01-03-2007
Postów: 18
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja optymistyczna - 23 @ Index
Opcja pesymistyczna - 2 @ Index lub dla nocnych marków gdzieś na mieście Big Grin
Żeby nie było że wpadam o 2 a tam trupy zbierają Smile )

__________________
R1 Nick : Frano(emerytura)
R3 Nick : Frano(emerytura)
R4 Nick : Pasztet
R10 Nick : Frano(emerytura)
R14 Nick : Pasztet(pół-emerytura)
21-11-2008 00:45 Frano jest offline Szukaj postów użytkownika: Frano Dodaj Frano do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 22 XI - godz. 19.00, klub INDEKS - WARSZAWA

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH