Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 15 XI katowice ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 15 XI katowice ?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
guardian20
Member


images/avatars/avatar-9812.gif

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 48
Klan: BK
Kraina: Necropolia
Skąd: się biorą dzieci?

15 XI katowice ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapraszam na piwko, lotki czy kto tam co lubi ;]


start 19.00-20.00 kole żaby >> bob ?

__________________

___
r1 nick: Morgoth

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez guardian20: 14-11-2008 17:19.

14-11-2008 16:50 guardian20 jest offline Szukaj postów użytkownika: guardian20 Dodaj guardian20 do Listy kontaktów
Kr0puś
Member


images/avatars/avatar-13396.gif

Data rejestracji: 22-08-2008
Postów: 46
Klan: Białe Smoczki Na Zawsze W Mej Pamięci :)
Skąd: się wziąłem?...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee xplod jutro ludzie jada do łodzi więc niezbyt trafiony termin zwlaszcza dzień przed planowanym piwkiem Roll Eyes

__________________

14-11-2008 19:20 Kr0puś jest offline Szukaj postów użytkownika: Kr0puś Dodaj Kr0puś do Listy kontaktów
keira
Junior Member


images/avatars/avatar-10449.gif

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 18
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzeba było zrobić spontan wczoraj Big Grin Poszłabym Tongue Dziś nie dam rady chyba :/

__________________
"Bądź aktorem i twórcą, a nie tylko widzem własnego życia"
15-11-2008 09:05 keira jest offline Szukaj postów użytkownika: keira Dodaj keira do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yyyyy troszkę późno, więc mało kto znajdzie czas.

Ja nie jestem w stanie teraz się określić Crying

Popołudniu będę wiedział więc dam znać jakby co ale to i tak klapa bo pewnie z 3-4 osoby będą, warto ???

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
15-11-2008 09:59 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Athalyse
Double Ace


images/avatars/avatar-10906.jpg

Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 114
Klan: GRIMED
Kraina: Necropolia
Skąd: z ziemi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bede.

zawsze warto...
15-11-2008 11:43 Athalyse jest offline Strona domowa Athalyse Szukaj postów użytkownika: Athalyse Dodaj Athalyse do Listy kontaktów YIM Account Name of Athalyse: athalyse
guardian20
Member


images/avatars/avatar-9812.gif

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 48
Klan: BK
Kraina: Necropolia
Skąd: się biorą dzieci?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez guardian20
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
keira napisał(a)
Trzeba było zrobić spontan wczoraj Big Grin Poszłabym Tongue Dziś nie dam rady chyba :/


we 2 ? tosz to randka a nie zlot Tongue rotfl

__________________

___
r1 nick: Morgoth
15-11-2008 12:47 guardian20 jest offline Szukaj postów użytkownika: guardian20 Dodaj guardian20 do Listy kontaktów
keira
Junior Member


images/avatars/avatar-10449.gif

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 18
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od razu randka o_O Nigdy nie spotkałeś się z koleżanką przy piwie? o_O
No dobra xD Ale dziś nie będzie mnie. Nie dam rady Smile

__________________
"Bądź aktorem i twórcą, a nie tylko widzem własnego życia"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez keira: 15-11-2008 12:50.

15-11-2008 12:49 keira jest offline Szukaj postów użytkownika: keira Dodaj keira do Listy kontaktów
norekx
Full Member


Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 54
Klan: BK
Kraina: Necropolia
Skąd: KATOWICE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hyhy to ja bede wasza przyzwoitka Tongue

nie obiecuje ze bede napewno ale postaram sie

__________________
r1: HYPNOS
r14:hypnos

15-11-2008 13:02 norekx jest offline Szukaj postów użytkownika: norekx Dodaj norekx do Listy kontaktów
keira
Junior Member


images/avatars/avatar-10449.gif

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 18
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ja napisałam niewyraźnie Big Grin NIE MOGĘ DZISIAJ . Teraz widać ? xD

__________________
"Bądź aktorem i twórcą, a nie tylko widzem własnego życia"
15-11-2008 13:31 keira jest offline Szukaj postów użytkownika: keira Dodaj keira do Listy kontaktów
tutth
Lord


images/avatars/avatar-9724.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 302
Klan: HOT
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: że znowu wysoki sadzie mowiłła ze jest pelnoletnia:p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jak bylo na randce Keiro ??Big Grin <rotfl>

no ja musze odpoczac po ostatnich zlotach, moze na nastepnym piwku bede;]

__________________
Nekropolia I
imie: ZielonePłucko
id: 93171

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tutth: 16-11-2008 01:11.

16-11-2008 01:10 tutth jest offline Szukaj postów użytkownika: tutth Dodaj tutth do Listy kontaktów
Helpotus
Full Member


images/avatars/avatar-7799.gif

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 64
Klan: Legion Immortals
Kraina: Moria
Skąd: UĆ/Den Haag

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Athalyse napisał(a)
ja bede.

zawsze warto...


Ty to mialas byc rzekomo w Lodzi o ile mi to wiadome Crying i co? no no i cie nie bylo o! Crying

A jak tam Wasze 'randki'? Big Grin

edytka:

klawiture oczywiscie oblezyl Kr0pus poki co Tongue ale czaaaaas do domu a tu ni ma jak ;s

__________________
NIE GRAM! no, prawie Wink Nick w grze zawsze ten sam.
Zesłanie do wiatrakolandii...

16-11-2008 09:10 Helpotus jest offline Szukaj postów użytkownika: Helpotus Dodaj Helpotus do Listy kontaktów
keira
Junior Member


images/avatars/avatar-10449.gif

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 18
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kamil o_O Z tego co ja wiem to wczoraj wieczorem to byłam w domu bo miałam gości Big Grin I upijałam się z kuzynem Tongue A co reszta robiła to mnie nie pytaj

Kropuś budź Helpotusa xD Ktoś mi kiedyś mówił że to wcale nie trudne Big Grin

__________________
"Bądź aktorem i twórcą, a nie tylko widzem własnego życia"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez keira: 16-11-2008 09:16.

16-11-2008 09:12 keira jest offline Szukaj postów użytkownika: keira Dodaj keira do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA 15 XI katowice ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH