Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Date i HTC - napięcia z tym zwiazane :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Date i HTC - napięcia z tym zwiazane :) 36 Ankieta - średnia ocena: 8,2536 Ankieta - średnia ocena: 8,2536 Ankieta - średnia ocena: 8,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Text Date i HTC - napięcia z tym zwiazane :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poniewaz w temacie na polach bitew zrobilo sie niepotrzebne spamowisko zupełnie nie na temat zalozylem tutaj temat w ktorym bedzie mozna sobie spokojnie pospekulowac , mam nadzieje na odpowiednim poziomie Smile

Edit : Tutaj "oficjalna" wypowiedz Smile

Date i HTC - krótko i na temat.Wypowiedz moja i Cyra.

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lopezzo: 14-11-2008 18:29.

14-11-2008 17:50 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaaa tam mam bardziej pytanie niz spekulacje, kiedy zaczyna sie wymiana ognia?
wszystko na oko naszykowane juz jest Tongue
14-11-2008 17:50 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam uważam ze nic się nie zacznie, może niech jakiś mod doda ankietę.

W której będzie można zagłosować kto pierwszy zacznie xD

Bo jak na razie na więcej liczyć nie można. A z nudów można usnąć....



"A na oko to chłop umar...."

__________________

Koalicja anty-różowa.
14-11-2008 18:03 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
1/2NOC
Lord


images/avatars/avatar-5652.jpg

Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 287
Klan: Kofam Extrem :***
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
hoolgerr napisał(a)
Ja tam uważam ze nic się nie zacznie, może niech jakiś mod doda ankietę.

W której będzie można zagłosować kto pierwszy zacznie xD

Bo jak na razie na więcej liczyć nie można. A z nudów można usnąć....



"A na oko to chłop umar...."



Szybki gdyby sie mialo nic nie zaczynac nie byly by robione zadne przemeblowania w obu klanach.

w obecnej sytuacji ,mimo ladnej postawy HTC w pierwszym starciu, juz na starcie spisani sa na straty . klan postawiony na Cyraxie ma o 2 osoby mniej niz klan Date. 2 osoby to naprawde sporo przy systemie oblezen na R1

__________________



Wielka Rodzina BW na Naszej Klasie

cytat:
1/2NOC czy ty w kazdym temacie musisz prowokowac napinki ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 1/2NOC: 14-11-2008 18:08.

14-11-2008 18:08 1/2NOC jest offline Szukaj postów użytkownika: 1/2NOC Dodaj 1/2NOC do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1/2NOC napisał(a)


Szybki gdyby sie mialo nic nie zaczynac nie byly by robione zadne przemeblowania w obu klanach.
......


Ja tam nie wiem, może expy klikają xD a u nas ludzie expy przyszli robić żeby nie było... ze coś się dzieje xD

__________________

Koalicja anty-różowa.
14-11-2008 18:20 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
-Nothing-
Double Ace


images/avatars/avatar-11105.jpg

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 123
Klan: The Cursed | Dream_Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Wziął się LOL ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
hoolgerr napisał(a)
cytat:
1/2NOC napisał(a)


Szybki gdyby sie mialo nic nie zaczynac nie byly by robione zadne przemeblowania w obu klanach.
......


Ja tam nie wiem, może expy klikają xD a u nas ludzie expy przyszli robić żeby nie było... ze coś się dzieje xD


Buheheeh padlem

no nie moze jakis sparing sobie zalozcie chociaz zeby bylo widac jak wyglada sytuacja Smile ?

__________________
Elite Spamer

Mrrrrrrr... Kotki RULEZ



My END: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=489055
14-11-2008 18:30 -Nothing- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Nothing- Dodaj -Nothing- do Listy kontaktów
-=Sharp=-
Lord


images/avatars/avatar-11057.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 407
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Nothing- napisał(a)
cytat:
hoolgerr napisał(a)
cytat:
1/2NOC napisał(a)


Szybki gdyby sie mialo nic nie zaczynac nie byly by robione zadne przemeblowania w obu klanach.
......


Ja tam nie wiem, może expy klikają xD a u nas ludzie expy przyszli robić żeby nie było... ze coś się dzieje xD


Buheheeh padlem

no nie moze jakis sparing sobie zalozcie chociaz zeby bylo widac jak wyglada sytuacja Smile ?

Właśnie o to chodzi, że obie strony tak naprawde nie wiedza na co stać ta drugąWink ale po 1 oblężeniu to się wyjaśni.

A ja chciałem się zapytać o stanowisko Khorna.Może jakieś oficjalne oświadczenie by się przydałoWink

__________________

By Olsz4k

14-11-2008 18:33 -=Sharp=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Sharp=- Dodaj -=Sharp=- do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-=Sharp=- napisał(a)
cytat:
-Nothing- napisał(a)
cytat:
hoolgerr napisał(a)
cytat:
1/2NOC napisał(a)


Szybki gdyby sie mialo nic nie zaczynac nie byly by robione zadne przemeblowania w obu klanach.
......


Ja tam nie wiem, może expy klikają xD a u nas ludzie expy przyszli robić żeby nie było... ze coś się dzieje xD


Buheheeh padlem

no nie moze jakis sparing sobie zalozcie chociaz zeby bylo widac jak wyglada sytuacja Smile ?

Właśnie o to chodzi, że obie strony tak naprawde nie wiedza na co stać ta drugąWink ale po 1 oblężeniu to się wyjaśni.

A ja chciałem się zapytać o stanowisko Khorna.Może jakieś oficjalne oświadczenie by się przydałoWink


nie wypowiadam się jako posłannik klanu czy coś tylko od siebie Smile

khorn tak jakby są kibicami w tej wojnie Smile paru idzie tu paru tam a reszta się przypatruje ...

jeśli chodzi o wojenną postawe to tylko wtedy gdy zaczną nas oblegać klany HTC lub Date...

__________________
r1 - Koni
14-11-2008 18:41 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
1/2NOC
Lord


images/avatars/avatar-5652.jpg

Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 287
Klan: Kofam Extrem :***
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako ze w obecnej sytuacji Duke jest chwilowo nieosiagalny,a ja mam namaszczenie od obecnego lidera Khorna do zabrania glosu w tej sprawie,wiec oglaszam wszem i wobec :::::


Oficjalne stanowisko KHORNA :

Jako ze z klanem HTC jak i DATE mamy podpisane sojusze militarne (nie zostaly one oficjalnie zerwane) i dlatego prosze nie spodziewac sie zadnych dzialan zbrojnych z naszej strony. Chcemy pozostac jak najdluzej neutralni ,jesli dojdzie do jakichkolwiek przepychanek pomiedzy tymi 2 klanami.Mamy sporo znajomych po obu stronach barykady i nie bedziemy niepotrzebnie przelewac krwi.Nie oznacza to jednak ze w przypadku agresjii ktorejkolwiek ze stron (Date,HTC) pozostaniemy chlopcami do bicia, potrafimy pokazac pazurki jesli to bedzie potrzebne. Wiec reasumujac klan KHORN pozostaje z boku i nie ma ochoty na branie udzialu w zadnym sporze po zadnej stronie tego konfliktu, dopoty dopoki nie zostanie zagrozona jego suwerennosc Smile

z pozdrowieniami Midnight

__________________



Wielka Rodzina BW na Naszej Klasie

cytat:
1/2NOC czy ty w kazdym temacie musisz prowokowac napinki ?

14-11-2008 18:52 1/2NOC jest offline Szukaj postów użytkownika: 1/2NOC Dodaj 1/2NOC do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kochamy Kruczego :* rotfl



Ej.. spekulujecie o wojnie a jeszcze nie zostal oficjalnie zerwany pakt miedzy nami... to tak na marginesie Wink


owszem obie strony zbieraja sily ale wszystko jest na wszelki wypadek.

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

14-11-2008 19:07 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bruce_lee napisał(a)
Kochamy Kruczego :* rotfl



Ej.. spekulujecie o wojnie a jeszcze nie zostal oficjalnie zerwany pakt miedzy nami... to tak na marginesie Wink


owszem obie strony zbieraja sily ale wszystko jest na wszelki wypadek.



Paktu nie ma xD oficjalnie.... rotfl ale to nic nie zmienia Frown buuuuuuuuuuuuu!!!!

__________________

Koalicja anty-różowa.
14-11-2008 19:51 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Cyr
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 211
Klan: Khorn / HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1/2NOC napisał(a)
w obecnej sytuacji ,mimo ladnej postawy HTC w pierwszym starciu, juz na starcie spisani sa na straty . klan postawiony na Cyraxie ma o 2 osoby mniej niz klan Date. 2 osoby to naprawde sporo przy systemie oblezen na R1


Bo wiesz nikt nie przypuszczał ze mordek szybko ucieknie z pozycji jaka mial ja mialem slodka nadzieje ze walka bedzie 40 vs 40 jak by do niej doszlo

a do mozliwoscie miecia 40 osob w kalnie to niewiele mi brakuje wiec nie panikuj to my sie chcemy bawic dobrze a wy jak zawsze chowacie sie po katach myslac ze nic nie stracicie owszem stracicie i to wiele Wink poki co nie zamierzam sie wiecej wypowiadac w roznych tego typu tematach jest tylko 1 temat w ktorym sie wypowiedzialem ( Lop nupie obudziles mne Crying )


pozdr

__________________
Cyrax


14-11-2008 19:55 Cyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyr Dodaj Cyr do Listy kontaktów
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnośnie Khorna ja to widzę tak (mimo, że stamtąd nie jestem):

I w profilu DaTe, i w profilu HTC są wpisani jako sojusz militarny, więc są 2 rozwiązania:

*albo będą neutralni [wg mnie mniej prawdopodobne rozwiązanie]
*albo któraś ze stron wciągnie ich w konflikt [bardziej prawdopodobne]

Innego rozwiązania nie widzę, bo za bardzo dla mnie nierealne jest rozwiązanie, że Khorn przyłączy się do klanu, który będzie wojnę wygrywał.

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]
14-11-2008 20:01 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm niestety w tego typu tematach wystepuje tylko jedno... NAPINKI, mam nadzieje ze tak nie bedzie, ale to raczej nieuniknione hehe Tongue poki co wojny jeszcze nie ma wiec mozemy poki co tylko domyslac sie "co by bylo gdyby" heh Tongue codo Khorna to przypuszczam ze paru czlonkow pojdzie tu paru tam, zalezy kto gdzie wiecej ma znajomych Tongue ale w tej grze nigdy nic nie wiadomo heh i to chyba najwieksza jej zaleta rotfl

PS. pozdro dla wszystkich napinaczy, mam nadzieje ze nie bedziecie tu pokazywac naco was stac Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zonk_Zonk: 14-11-2008 20:22.

14-11-2008 20:22 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
Lukaszek54
Lord


images/avatars/avatar-11917.gif

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 288
Klan: AA
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Ż.R.D.W.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehhh Tylko wróciłem i znow sie w wojne wpakowałem Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin no nic bedzie ciekawie przynajmniej Big Grin Jak już sie zacznie życze wszystkim powodzenia i niech wygra lepszy Pleased

__________________
Nick R10: Xr15-yV
Nick R3: WeNdIgO
14-11-2008 21:13 Lukaszek54 jest offline Strona domowa Lukaszek54 Szukaj postów użytkownika: Lukaszek54 Dodaj Lukaszek54 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Lukaszek54: . YIM Account Name of Lukaszek54: . Zobacz profil MSN Lukaszek54
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
przemo84 napisał(a)
Odnośnie Khorna ja to widzę tak (mimo, że stamtąd nie jestem):

I w profilu DaTe, i w profilu HTC są wpisani jako sojusz militarny, więc są 2 rozwiązania:

*albo będą neutralni [wg mnie mniej prawdopodobne rozwiązanie]
*albo któraś ze stron wciągnie ich w konflikt [bardziej prawdopodobne]

Innego rozwiązania nie widzę, bo za bardzo dla mnie nierealne jest rozwiązanie, że Khorn przyłączy się do klanu, który będzie wojnę wygrywał.


ej koleś głupoty gadasz ... myślisz że khorniacy to lizusy czy co ? mamy sojusz z obydwoma sojuszami i tak czy tak nadal będziemy mieć CHYBA że zaczną nas oblegać to zrozumiałe .... a co do tego że wciągną nas w konflikt ... myślę że większość (przynajmniej ja) odejdę do innego klanu ale naprawdę to jest bardzo mało realne bo nasze szefostwo potrafi myśleć Wink ... tak jak wcześniej .... khorn jest neutralny po równo tak jak na HTC jak na DATE(oczywiście niektórzy głosują tu i tam) bo jeśli ktoś nie wie to w tych dwóch klanach jest wiele Ex Khorniaków Smile

radzę stworzyć topic bez spamu w polach bitew z samych oblężeń a wszelki spam tutaj albo w nowym topicu związany z oblegami Smile

__________________
r1 - Koni

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mefistoooo: 14-11-2008 21:46.

14-11-2008 21:43 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
Struna
Junior Member


images/avatars/avatar-7329.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 22
Klan: HTC
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrzę na te wypowiedzi i ogarnia mnie smutek.
Smutek jak nisko upadł klan, o który przez ostatnie półtora roku walczyłem.
Ja baton, beton HTC Smile
Cieszę się, że zdołałem przewidzieć rozwój wypadków i odejść z HTC nim stało się kurnikiem.
Powiem wprost dla mnie obecny skład HTC to zwykła, prosta i ordynarna ZDRADA!!!
I nie tylko dla mnie, wystarczy popatrzeć gdzie przeszedł beton HTC - Wapiezrz, Baldur, Kesi, Kiciek, Bigmucha i inni... kto myśl, wyciągnie logiczne wnioski ....
Przez półtora roku walczyliśmy z ptakami a teraz, wpuszczacie do podstawowego składu ptaki?? Do HTC??? Pozwalacie żeby decydowali kto jest sojusznikiem HTC a kto nie???
Od kiedy ptak może mi mówić kto jest dobrym sojusznikiem???
Palają owszem żądzą zemsty ale czy macie nadal otwarte oczy???
Ja nie zmienię opisu, nadal będę walczył dla chwały HTC - Tego HTC, które ja pamiętam, dla którego paświęcałem kwadraty, czas, zdrowie i serce!
HTC się zdradziło - zostal KURNIK!!
Struna.

__________________
Nick:

r1: Struna

gg: 6840462

KUPIĘ: SPACZONY PIERŚCIEŃ LEWITACJI - MOZE BYC DOBRY Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Struna: 14-11-2008 22:48.

14-11-2008 22:44 Struna jest offline Szukaj postów użytkownika: Struna Dodaj Struna do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eh, cóż... nie pozostaje mi nic innego, jak się napiąć, czy też wypiąć...


HTC - owszem, zdegenerowało się... Przez pewne rządy... i przez wciągnięcie paru ex-ptaków, które przeczuwając klęske swego gniazda, znalazły nowe gniazdo...
Ale mniejsza z tym - przecież cały Sex był zbudowany na nie powiem czym... i tak niesolidny fundament spowodował że to musiało w końcu runąć...



I co się tera robi? HTC - cóż, zardzewiało i sie lekko zdegenerowało. Ale DATE to już nie przypomina specjalnie starego porządnego date - zrobił się nowy kurnik - nie ma starych kur z sexu, nie ma takich zagrywek, nie ma konfidenctwa i syfu....
Ale są grzędy! Jest kwękanie! Jest stroszenie piór! Ba, są nawet przypadki paskudzenia gdzie popadnie...

Cóż, akurat przyszło mi siedzieć kretyńskiego bana akurat tera, jak znowu się coś dzieje.
Jednak muszę stwierdzić jedno: jak wróce, to wciskam trójke jej właścicielowi, i potem ide w cholere, do jakich neutrali, bo i nie miałbym serca by walczyć przeciwko któremu z tych klanów... ;/
No, chyba że który by się zbłaźnił sk...syńskimi zagrywkami ala "dowody sprzed 2 lat" Tongue chyba aż tacy nie jesteśmy, co bracia templarsi?

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
14-11-2008 23:01 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i o to mi chodzi - ze struną nieco w swoim czasie poklikałem i reanimowaliśmy klana babilon z Pazurzastą - który potem przekształcił sie w HTC. Chłopy się cieszyli strasznie z starego HTC - tego z którym walczyłem na wojnie Khorn kontra HTC - więc sam wiem że to godny przeciwnik był.

Teraz to szmacenie jest i grożenie C 47 na gg przez niejaka beatunię ludziom normalnym.

Cóż szkoda - tyle powiem.

A jak chcecie się opierac na Artixach itp. - ludziach którzy jak były największe dymy to szli w własna prywate zamiast lojalność to idziecie w ślad za sex - które wbiło po wielokroć nóż w plecy Turokowi i paczkowiczom.


Ehh szkoda gadać.

D tekstów poniżej - my jak przeszliśmy do DATE to zaakcentowaliśmy tradycję klanów wojujących ze sobą przez połączenie nazw ich w jedność - zresztą sami widzicie. Uważam to za jasne i logiczne przesłanie (szczególnie że jes tu nas dwu dowódców Fenia 1 i Fenia 2 w chwili obecnej) - HTC pomimo znacznych roszad w klanie nie pokazało tego w swojej nazwie.

Może to się ludziom wydawac śmieszne ale dla mnie to istotne jest (i jak widze nie tylko dla mnie).

Co do wbijania w plecy noża paczkowiczom to nie chodziło mi tylko o samą historie powstania sex (ten temat uważam za zamknięty) jedynie za postawę i zachowania poszczególnych klanowiczów - którzy w wielu momentach krytycznych wykorzystywali środki inne niż wojenne na wojnie (tak Intel wiesz o co mi chodzi, ale Twój przypadek nie był jedyny, lecz raczej nazwijmy go najbardziej oczywistym).

Edit 2: http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=22711

Jak widać artix to człowiek który jest przywiązany do swojego klocka a nie do klanu - urlopik już wrzucony. Cóż ja i tak sobie go wyłapię., bo jakos mi podpadł na wojnie z sex jeszcze.

Co do ironii i porównań - zauważcie jedno - z klanu HTC wypowiadają się tylko ludzie z byłego sex, próbując odwrócić kota do góry ogonem (mówię oczywiście o polemikach poniżej).

Ale nie damy sobie wmówić że "czarne jest czarne a białe jest białe".

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 15-11-2008 09:18.

14-11-2008 23:02 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie to wszystko wzruszające Crying Crying

rotfl rotfl

cóż będzie wojenka i dobrze Smile Jedno jest pewne tylko Lopek nie musi się bać o kwadrat Smile

i tak na koniec, pozdrowienia dla tych co mnie wyśmiali na zlocie w Warszawie, ha racja po raz kolejny po mojej stronie Wink

to na tyle do zobaczenia na oblężeniach Big Grin

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

14-11-2008 23:21 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

<wdecha swiezy zapach zadymy>
braaakowalo tego na r1 juz
teraz tylko czekac kiedy machina ruszy i zobaczymy kto bedzie tym razem gora, kurnik czy date ^^
14-11-2008 23:24 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
tutth
Lord


images/avatars/avatar-9724.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 302
Klan: HOT
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: że znowu wysoki sadzie mowiłła ze jest pelnoletnia:p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy sie zacznie? pewnie nie wczesniej niz cyrax nie zrobi lvlTongue
tylko czy przybysze usiedzą tak długo
ciekawe co sie stanie z htc w przypadku wygranej:>

w kazdym razie caly serw sledzi przygotowania , najlepszy dowod na to jak nudno, wiec nie zawiedzcie kibucujacym wam nobkow,a napinki traktowalbym ulgowo im sie bardziej pokluca tym bardziej krwawa wojna bdzieBig Grin

__________________
Nekropolia I
imie: ZielonePłucko
id: 93171
14-11-2008 23:51 tutth jest offline Szukaj postów użytkownika: tutth Dodaj tutth do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak Was czytam to normalnie smiac sie chce Wink

Jeden drugiemu wytyka pochodzenia i zdrade a sam nie patrzy po swoim klanie Tongue

Filary Date Lopezzo i TUROK maja zdecydowanie swoje korzenie w tym klanie i tam siedzieli od poczatku (ironia jak ktos nie zalapal) Big Grin

Nie ma juz prawdziwego Date - ono skonczylo sie dawno temu wraz z wojna z Sex. Ptaki poszly w rozsypke a po Date zostala tylko nazwa i paru graczy.

Dlatego smieszy mnie jak mowicie ze byle Sex siedzi teraz w HTC. Tak jakby w Date nie bylo takich osob: wspominani juz Lopek i TUROK, ale tez Szybka_Raczka, marcintorun, Drakonek i inni. Wiec przestancie juz mieszac Sex w ta wojne bo to nie ma sensu. Klan sie podzielil po wojnie, lub jak kto woli rozpadl sie a wszyscy sie rozpierzchli nie tylko po dzisiejszym HTC, ale tez Date, Khornie, Decados i innych klanach.

A Khorn jak zwykle "neutralne" - rozkoszni sa nieprawdaz Smile ?
Ciekawe po ktorej stronie pojawi sie ich sprzet neutralny Tongue

Walczcie juz walczcie bedzie sie z kogo i z czego posmiac Big Grin
15-11-2008 00:45 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
07zglossie
Forum Ace


images/avatars/avatar-4820.gif

Data rejestracji: 28-09-2006
Postów: 94
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje 3 grosze Wink

Mili ludzie, po co to wszystko? W jakim celu to gadanie kto skąd był i dlaczego jest gdzie jest? Ktoś kiedyś przegrał wojnę i co z tego? Ma się skasować?

Tożsamości klanowe - jest grupa osób, co nie skakała z kwiatka na kwiatek (vide STRUNA, pozdrawiamWink ) i jest też spora grupa ludzi co zmieniali klany raz, od czasu do czasu, często itp.

Po co to roztrząsać?

Dla tych co się zagubili BW --> Blood WARS
in polish WOJNY Krwi - schowajcie animozje do kieszeni. Czy nie fajnie spotkać się z ulubionym kumplem przy n-tym piwku i pogadać w stylu "a gdyby u nas bylo to; albo ja bym mial twoje itemy to to my bysmy wygrali" ??

Generalnie to można zauważyć, że w grupie zainteresowanych osób są podgrupy:
a) chcą wojny dla samej rozrywki z nieważnymi konsekwencjami;
b) zatwardziali bywalcy swoich klanów którzy są na dobre i na złe;
c) marudy, którym nie pasuje to wszystko;
d) tzw dupochrony, czyli osoby mało wnoszące do klanu, ale mające wiele do stracenia;
e) i jeszcze jest specjalna kategoria, którą nie specjalnie rozumiem, mianowicie coś w rodzaju człowiek foch (inna niż pkt c) - czyli coś w rodzaju: a jak to?!.

Każdy się gdzieś znajdzie Wink Ważne żeby być w klanach potencjalnie wojujących, powody są mniej ważne. Najważniejsze że interes się kręci Wink

Może jeszcze inaczej:
gram już w to bez mała ponad 2 lata, swoje widziałem, słyszałem.
Ciągle się przewija nieoficjalnie wątek - każdy chce żeby się coś działo (w domyśle - byle akurat mnie nie dotknęły negatywne konsekwencje).

To chyba teraz nadarza się okazja ku temu Wink

Zaczną się oblężenia więc ofiar będzie tyle ile oblężeń ;D stety lub niestety ;D

Tak może jakiś apel - po co gadać, trzeba działać Wink
Jedni będą bronić starego porządku (na który oczywiście nieoficjalnie narzekają;p)
inni się będą bawić a inni próbować. Ktoś tam będzie narzekał ale w Polsce tak już /podobno/ musi być ;D


PS
już mnie doszły głosy jaki to ja jestem zły wampir (bo człowiek na pewno jestem dobry rotfl ) i tak wyszło że ktoś "życzliwy" robi mi całe "nieżycie" reklamę Wink
Ponoć mam dobrą prasę w DATE ?.
W sumie to nie ważne, ale tak z ciekawości to ile osób z DATE miało ze mną kontakt żeby takie dziwne osądy rzucać?
Pewnie sporo, skoro tylko 8 kwadratów straciłem w ostatnich miesiącach ;D
Pozdrawiam klan DATE Smile


Na koniec tak, bo już baaaaardzo pózno, czytaczu!! gdzie byś nie był, czujesz się na siłach - postaraj się włączyć w zabawę, czy to po jednej czy drugiej stronie Wink

Wojna wyjdzie czy nie wyjdzie, już ze wstydu muszą polecieć oblężenia jakieś Wink


PS2.
Jestem w wojennym klanie - dlatego że mam ochotę żeby się coś działo Wink
Bez przypinania łatek proszę.

__________________

ID 9253

U mężczyzn nie ma bałaganu-jest feng shui.

15-11-2008 01:31 07zglossie jest offline Strona domowa 07zglossie Szukaj postów użytkownika: 07zglossie Dodaj 07zglossie do Listy kontaktów
Xplod
Double Ace


images/avatars/avatar-4454.png

Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 108
Kraina: Necropolia
Skąd: Ciemna strona Półdupa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja chciałbym się spytać co z Akademiami tych że klanów ??? oficjalnie też będą uczestniczyć w wojence czy tylko po cichaczu robić ochronki Tongue ? o ile w ogóle do czegoś dojdzie ^^

chciałbym też dodać że składy klanów zmieniały się ,zmieniają i będą się zmieniać ,tak już jest w tego typu grach , przecież nikt z nas nie będzie siedział całe życie (tu mam namyśli rzeczywistość ) i klikał , ludzie odchodzą i na ich miejsce wchodzą nowi ,tak więc to jest tylko kwestia czasu Smile

oraz z tego miejsca chciałbym pozdrowić swoich fanów Big Grin

__________________

Żułbym Twoje usta,jak surowy boczek

r1Poldup
r6Xplod

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xplod: 15-11-2008 06:45.

15-11-2008 06:44 Xplod jest offline Szukaj postów użytkownika: Xplod Dodaj Xplod do Listy kontaktów
malekith
Triple Ace


images/avatars/avatar-1253.jpg

Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 214
Kraina: Necropolia
Skąd: Stegna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Okrutnik napisał(a)
...to idziecie w ślad za sex - które wbiło po wielokroć nóż w plecy Turokowi i paczkowiczom.


Ehh szkoda gadać.



hmm...
po wielokroć? ja kojarzę dokładnie JEDNĄ sytuację dość paskudną i zapewne było w tym dużo mojej winy, ale wydawało się że po kilku rozmowach sprawa została wyjaśniona, a jednak okazało się że nie i nóż w plecy to Wy nam wbiliście ale ok to gra macie do tego prawo, no chyba że chodzi Ci o bana dla TUROKA za kupno konta, jeśli tak to byłby drugi raz, ale to nie sprawka sex'u jako całości a jednego człowieka...

swoją drogą Okrutnik, marnujesz się w tym co robisz, z takimi umiejętnościami demagogicznymi powinieneś zostać politykiem, wysoko byś zaszedł - pomyśl o tym Smile

a jeśli chodzi o aktualną sytuację - nie wiem jak inni ale wyobraźcie sobie, że ja gram w BW DLA PRZYJEMNOŚCI - tak, tak, naprawdę - ta gra nie jest moim drugim życiem - nie jest ważniejsza od rzeczywistości, nie mam zamiaru psuć sobie zdrowia jakimiś zdarzeniami z gry, tworzyć jakichś wydumanych konfliktów dopisywać ideologii itp.

jest szansa że zacznie się coś dziać na tym skostniałym serwie to idę, w sumie i tak nie mam nic do stracenia i tak samo pewnie uważa reszta "sexów" będzie fun i o to przecież chodzi, no chyba że się mylę, może BW dla niektórych naprawdę jest wszystkim, co się w życiu liczy, jeśli tak to przepraszam i się więcej nie wypowiadam

BAWMY SIĘ DOBRZE Big Grin

__________________


the roof, the roof, the roof is on fire
we don't need no water
let the motherf***er burn
burn motherf***er, burn



15-11-2008 07:03 malekith jest offline Szukaj postów użytkownika: malekith Dodaj malekith do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh też mnie bawi ta cała paplanina ze strony date o tym kurniku i wogóle... chcecie coś udowodnić? zróbcie to na polu walki !

i jeszcze się potem okaże że jesteście mocni tylko słownie ....

a co do pożyczania sprzętu Smile szefostwo khorna oświadczyło nam że można wszelkie zmiany do piątku ... no już dziś jest sobota więc wszelka pomoc ma być karalna Smile khorn jak najbardziej neutralny

__________________
r1 - Koni
15-11-2008 07:15 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
kesi
Double Ace


images/avatars/avatar-407.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 141
Klan: ReVenge
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie osobiscie wojna przestała bawic, nie chciałam walczyc a tym bardziej przeciw HTC, sytuacja była napieta od dawna ale nie sadziłam że tak sie sprawy potoczaFrown
I musze przyznac racje Strunie.

wpuszczenie Ex-sexów do HTC to ZDRADA i tego sie nie wybacza.



co będzie , to bedzie rotfl

__________________
R18 Kesi

ReVenge

Anioł o czarnych skrzydłach, kobieta o duszy dziewczynki mieszanka skrajności i nieprzewidywalności

15-11-2008 08:09 kesi jest offline Strona domowa kesi Szukaj postów użytkownika: kesi Dodaj kesi do Listy kontaktów AIM Screen Name of kesi: tak YIM Account Name of kesi: tak Zobacz profil MSN kesi
przemo84
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 238
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mefistoooo napisał(a)
cytat:
przemo84 napisał(a)
Odnośnie Khorna ja to widzę tak (mimo, że stamtąd nie jestem):

I w profilu DaTe, i w profilu HTC są wpisani jako sojusz militarny, więc są 2 rozwiązania:

*albo będą neutralni [wg mnie mniej prawdopodobne rozwiązanie]
*albo któraś ze stron wciągnie ich w konflikt [bardziej prawdopodobne]

Innego rozwiązania nie widzę, bo za bardzo dla mnie nierealne jest rozwiązanie, że Khorn przyłączy się do klanu, który będzie wojnę wygrywał.


ej koleś głupoty gadasz ... myślisz że khorniacy to lizusy czy co ? mamy sojusz z obydwoma sojuszami i tak czy tak nadal będziemy mieć CHYBA że zaczną nas oblegać to zrozumiałe .... a co do tego że wciągną nas w konflikt ... myślę że większość (przynajmniej ja) odejdę do innego klanu ale naprawdę to jest bardzo mało realne bo nasze szefostwo potrafi myśleć Wink ... tak jak wcześniej .... khorn jest neutralny po równo tak jak na HTC jak na DATE(oczywiście niektórzy głosują tu i tam) bo jeśli ktoś nie wie to w tych dwóch klanach jest wiele Ex Khorniaków Smile

radzę stworzyć topic bez spamu w polach bitew z samych oblężeń a wszelki spam tutaj albo w nowym topicu związany z oblegami Smile



Ja nie wiem, ale Ty chyba masz lekki problem z czytaniem więc to dla Ciebie specjalnie wyróżnię:


cytat:
przemo84 napisał(a)
Innego rozwiązania nie widzę, bo za bardzo dla mnie nierealne jest rozwiązanie, że Khorn przyłączy się do klanu, który będzie wojnę wygrywał.


Więc nie wiem, o co Tobie chodzi Big Grin


EDIT:

A jeżeli o to chodzi, to to rozwinę:

cytat:
przemo84 napisał(a)
I w profilu DaTe, i w profilu HTC są wpisani jako sojusz militarny, więc są 2 rozwiązania:

*albo będą neutralni [wg mnie mniej prawdopodobne rozwiązanie]
*albo któraś ze stron wciągnie ich w konflikt [bardziej prawdopodobne]


To na czerwono miało oznaczać, że albo DaTe, albo HTC straci za dużo "es trójek" i zaczną oblegać Khornitów. Wink

__________________
R1 -> PrzemoJ
R8 -> PrzemoJ, Lucky Luke [poszły na przemiał]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez przemo84: 15-11-2008 08:29.

15-11-2008 08:22 przemo84 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo84 Dodaj przemo84 do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech... miałem się nie wypowiadać w tematach około "wojennych", ale jak tak czytam większość wypowiedzi, zwłaszcza w których jest mowa o zdradach, wbijaniu noża w plecy, klanach czystej krwi to tak się zastanawiam, kiedy dla części osób, wypowiadających się w takim stylu BW przestało być grą i zabawą, a zaczęło być czymś do czego trzeba dopisywać, dorabiać ideologię.
"Ptaki", zły SEX, teraz "zdradzieckie" HTC... byłem i jestem w tych klanach i dobrze mi z tym... Za sukces uważam już to, że w tej chwili w HTC chcą ze sobą walczyć, obok siebie, ludzie którzy stali po przeciwnych stronach w co najmniej kilku konfliktach, wbrew wszelkim dotychczasowym animozjom. I zdecydowanie bardziej odpowiada mi taka postawa, niż kilku osób z Date, które za wszelką cenę dokonywać próbują podziału my - dobrzy, oni - źli, zapominając, że tak naprawdę większość klanów i osób w klanach top ma coś "za uszami".

Muszę się również zgodzić z Malekithem, Okrutnik, Twoja umiejętność demagogi jest naprawdę imponująca.

Reasumując: ja mam zamiar dobrze się bawić, mam nadzieję walcząc, w oblężeniach na wysokim poziomie i zapewne co jakiś czas uśmiechnąć się czytając radosną twórczość co poniektórych na forum.

To pierwszy i zarazem ostatni mój post w tematach wojennych i "napinkowych" w kwestii tego konfliktu.

Życzę wszystkim dobrej zabawy.


P.S.
Zapomniałbym, jeszcze chwila ironii i bezczelności dla wszystkich sympatyków ornitologicznych porównań:
City of Phoenix ==> phoenix (łac.) - feniks ==> Wikipedia:
cytat:
Feniks (łac. phoenix) - mityczny ptak, uznawany za symbol Słońca, wiecznego odradzania się życia.


__________________

15-11-2008 08:26 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Date i HTC - napięcia z tym zwiazane :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH