Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » dual skorpion » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony dual skorpion 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
shamshel
Triple Ace


images/avatars/avatar-8449.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 184
Klan: Kolektyw/Transilvani a
Kraina: Moria
Skąd: Ze Wschodu.

dual skorpion Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzeci i czwarty legendarny skorpion na morii. Mój pierwszy raport z tymi przeimbowanymi cudami:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6e402c220c

jako bonus wtopa ze złotym(bez odznaki):

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=2d68a60d44

edit:
Wysokolelvowy snajper odwiedza mnie po nocnej expie - ustawienie na dmg:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4d5fb3c028

edit2:
Dodano nieudaną, acz ładną rozbiórkę bunkra Wink potestuje się jednorazówki i powinno być dobrze:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e15436b9df

edit3:
Dodano udaną rozbiórkę powyższego bunkra:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e11d7e094d
ale z zaufanych źródeł wiem, że się punisher będzie w karę zaopatrywał, więc znów poprzeczka podskoczy Smile

ZSP

__________________

~Transilvania~

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez shamshel: 04-12-2008 16:40.

15-11-2008 01:09 shamshel jest offline Szukaj postów użytkownika: shamshel Dodaj shamshel do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

9/10.
Będziesz podnosił je wyżej ? I zmieniał coś jeszcze w ekwipunku na tą chwilę Smile ?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

15-11-2008 08:54 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

całkiem niezłe 8,5/10 koleś miał marne szanse przy tych zabaweczkach ,no i jeszcze kara na głowieSmile

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
15-11-2008 09:49 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
travis69
Forum Ace


images/avatars/avatar-13343.gif

Data rejestracji: 03-04-2008
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: okolice Poznania :P

RE: dual skorpion Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dwa skorpiony robia swoje Smile 14 atakow to juz cos naprawde fajnego. Dmg niezły. Z moich obliczen wynika, ze jestes w stanie wyciagnac ok. 120 normalne ciosy. To realne czy to ja popelnilem gdzies blad i fantazja mnie poniosla? Big Grin

__________________
wróciłem!
15-11-2008 11:45 travis69 jest offline Szukaj postów użytkownika: travis69 Dodaj travis69 do Listy kontaktów
Nettie
Viking


images/avatars/avatar-8464.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 509
Klan: Dracula
Kraina: Moria II
Skąd: Dobrzechów

RE: dual skorpion Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
travis69 napisał(a)
dwa skorpiony robia swoje Smile 14 atakow to juz cos naprawde fajnego. Dmg niezły. Z moich obliczen wynika, ze jestes w stanie wyciagnac ok. 120 normalne ciosy. To realne czy to ja popelnilem gdzies blad i fantazja mnie poniosla? Big Grin


rzekłbym że nawet po 130 ale i tak gratulacje skorpionów ;] jeden na mojej mp5, a drugi na mp5 ilo ;]

__________________
Dwóch takich co zezłomowali Black Sparte...

"Nadawca: Rayneven
Tytuł wiadomości: viaconia
Data wysłania: 2008-09-25 11:36:47
Widzę, ze macie w klanie typa który do spółki z bratem skasował s2"

Trumps of Doom - Five Aces
15-11-2008 11:48 Nettie jest offline Szukaj postów użytkownika: Nettie Dodaj Nettie do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcialbym widziec walke jak beda na d+5 obydwa ;p jak dal mnie 10/10 ;p a co do expy ;p no coz pech ;p
15-11-2008 11:49 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
PeStycyD
Triple Ace


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 236

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wreszcie shamshelku przestałeś lamić Tongue teraz to ja lamie Tongue

20/10 ;]

__________________
BW - płacz gra. Płacz, płacz, a będzie Ci dane. ;]

Zazdrość budzi zawiść, a świnia wszystko oświni mając syf we własnym korycie - tako rzecze Zaratustra i Ja ;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PeStycyD: 15-11-2008 12:29.

15-11-2008 11:53 PeStycyD jest offline Szukaj postów użytkownika: PeStycyD Dodaj PeStycyD do Listy kontaktów
shamshel
Triple Ace


images/avatars/avatar-8449.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 184
Klan: Kolektyw/Transilvani a
Kraina: Moria
Skąd: Ze Wschodu.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shamshel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodałem walkę z Soulfly http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4d5fb3c028
Exorcist: bede zmieniał - tylko muszę wpakować w treningu 3 zwinki Wink

__________________

~Transilvania~

15-11-2008 13:07 shamshel jest offline Szukaj postów użytkownika: shamshel Dodaj shamshel do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shamshel napisał(a)
Dodałem walkę z Soulfly http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4d5fb3c028
Exorcist: bede zmieniał - tylko muszę wpakować w treningu 3 zwinki Wink

No właśnie Twój ekwipunek znam, a co zmienisz ? Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

15-11-2008 13:28 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
Kopar6666
Forum Ace


Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 95

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PeStycyD napisał(a)
wreszcie shamshelku przestałeś lamić Tongue teraz to ja lamie Tongue

20/10 ;]


dokladnie juz niej estes lamuerte jak kiedys ;] 10/1

__________________
Slaby R10

91.204.160.110:27067 Cs 1.6 Zapraszam
15-11-2008 15:27 Kopar6666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kopar6666 Dodaj Kopar6666 do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka Soulfly nawet cekawa legendy robia swoje 35% na trafie to jest cosSmile ) naprawde ladnie mysle ze jak skorpiony pojda dogory to naprawde bedzie cudnieBig Grin

__________________




15-11-2008 15:34 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
Wongusen
Lord


images/avatars/avatar-25636.jpg

Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 477
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No no no... pukawki ładne (czasami żałuję że nie mam rewo Smile a za walki to będzie hmmmm... 9/10

A za walkę z Soulfly-em to 11/10 Tongue
15-11-2008 15:42 Wongusen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wongusen Dodaj Wongusen do Listy kontaktów
Bryan
Triple Ace


Data rejestracji: 05-11-2006
Postów: 156
Klan: BIG/ BS
Skąd: psychiatryk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cudo bronSmile walki takie sobie 6/10 bo strasznie slaby dmg... ale odalbymbym wszystko za jeden z tych skorpionow... mam jeden i drugi by byl czyms pieknym.. ale nikt nie sprzedaje:/ z tego sie robi naprawde potezna bronSmile

__________________
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?postid=460307#post460307 - polecam przeczytac gosciny wystep ArtX (FC) na forum B.I.G darmowy maraton usmiechu
paszport polsatu sie nalezy Smile
15-11-2008 21:33 Bryan jest offline Szukaj postów użytkownika: Bryan Dodaj Bryan do Listy kontaktów
travis69
Forum Ace


images/avatars/avatar-13343.gif

Data rejestracji: 03-04-2008
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: okolice Poznania :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka z soufly'em mowi sama za siebie.
Fakt, przestales lamic Big Grin teraz tylko czas wbijac skorpionki na dsk. rotfl

__________________
wróciłem!
15-11-2008 22:36 travis69 jest offline Szukaj postów użytkownika: travis69 Dodaj travis69 do Listy kontaktów
shamshel
Triple Ace


images/avatars/avatar-8449.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 184
Klan: Kolektyw/Transilvani a
Kraina: Moria
Skąd: Ze Wschodu.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shamshel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodano rozbrajanie punishera91
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e15436b9df

__________________

~Transilvania~

28-11-2008 13:14 shamshel jest offline Szukaj postów użytkownika: shamshel Dodaj shamshel do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jad wielkopchły lepiej by Ci się przysłużył Wink , ale obrażenia i tak niezłe, na d+5 te skorpiony pewnie będą wymiatać nieziemsko Big Grin

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

28-11-2008 13:41 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piękne są te skorpiony Smile ja na R3 na takie doskonałe bym chciał mieć Smile i ta 9runda z tym bunkrem piękna sprawa ta ilość tych krytyków Smile

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

28-11-2008 17:45 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
ShaKe ^^
Triple Ace


images/avatars/avatar-11620.png

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 215
Klan: ...
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: WgW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Red Face dobra broń chciałbym mieć taką Smile te
rity i ten DMG z tego to jest super jak byś
me 13000 hp pokonał to bym chyba dał 11 xD
a tak mogę dać tylko 10/10 nic dodać nic ująć
piękne walki Smile

__________________
r8 ShaKe
r6 Jenni13


28-11-2008 18:04 ShaKe ^^ jest offline Szukaj postów użytkownika: ShaKe ^^ Dodaj ShaKe ^^ do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

swietny dmg z tych skorpionowSmile masz zamiar ulepszac je wyzej?Wink graty za eqWink i za wygrane walki 10/10Smile
28-11-2008 21:47 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciwnicy bez SZANS Big Grin
Ale ladna wymiota +1 runda to jzu wogule więcej krytyków i GIT Red Face
10/10 za wymiote i panike serwera Big Grin

__________________

28-11-2008 21:51 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
wlad
Full Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 65
Skąd: KIELCE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo Sham, nareszcie wymiatasz 10/10
Dago.

__________________
sic

ID: ???
03-12-2008 00:12 wlad jest offline Szukaj postów użytkownika: wlad Dodaj wlad do Listy kontaktów
shamshel
Triple Ace


images/avatars/avatar-8449.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 184
Klan: Kolektyw/Transilvani a
Kraina: Moria
Skąd: Ze Wschodu.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shamshel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuje za miłe komentarze Wink imho dakinia >> ja. Dodano kolejną(tym razem udaną) walkę z punisherem91: http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e11d7e094d

__________________

~Transilvania~

04-12-2008 16:41 shamshel jest offline Szukaj postów użytkownika: shamshel Dodaj shamshel do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shamshel napisał(a)
dziękuje za miłe komentarze Wink imho dakinia >> ja. Dodano kolejną(tym razem udaną) walkę z punisherem91: http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e11d7e094d


punisherowi nie łatwo zbić HP Big Grin Big Grin
ładny DMG i ładne scorpiony Big Grin Big Grin
pokaż tylko EQ bo nie mam złomu żeby PRÓBOWAĆ szpiegować Big Grin Big Grin

10/10

__________________
Coś, kiedyś
04-12-2008 16:45 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » dual skorpion

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH