Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 RESET Postaci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony RESET Postaci
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SoulHunter
Newbie


images/avatars/avatar-11811.jpg

Data rejestracji: 31-10-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia

RESET Postaci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Interesuje mnie kiedy wiadomo ze teraz jest dobry moment.

1. Ile Pr trzeba odłożyc i na ktorym lv robic reset
2. Jaki sprzet odlozyc
3. Jaka wybrac rase po resecie

__________________
SoulHunter
ID: 111599

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=111599
16-11-2008 19:08 SoulHunter jest offline Szukaj postów użytkownika: SoulHunter Dodaj SoulHunter do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. conajmniej 100k na staty
2. najlepiej runiczny set z biżu farta
3. jeżeli chcesz wyprawkować to tylko ŁM
16-11-2008 19:19 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
kinga89
Triple Ace


images/avatars/avatar-13407.gif

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 171
Klan: DanseMacabre
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. 100k optymalnie. Najlepiej 200k. Na takim poziomie na którym już się będziesz słabo rozwijał i będziesz w większości baty dostawać. Musisz wyczućWink
2. To co masz najcenniejsze. Szczęście, sprzęt bojowy, obelgowy, ekspedycyjny.
3. Najlepiej taką pod jaką masz sprzęt. Jeżeli masz białą to łapacz nie będzie zbyt dobrym rozwiązaniem itd.

__________________

By Talerz

Don't worry be stupid
gg 6187933

16-11-2008 21:47 kinga89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kinga89 Dodaj kinga89 do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Kostucha- napisał(a)
1. conajmniej 100k na staty
2. najlepiej runiczny set z biżu farta
3. jeżeli chcesz wyprawkować to tylko ŁM



O_o nup O_o


1. zostaw przynajmniej 200k
2. ja bym wziął sprzęt na zasadzki i ew wyprawki
3. palna: LM/kultek
biała kultek/wz
wyprawki ssak/ew lm
=w sumie ssak do wszystkiego xD

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej
16-11-2008 22:02 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
SoulHunter
Newbie


images/avatars/avatar-11811.jpg

Data rejestracji: 31-10-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SoulHunter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki chłopaki , po resecie nastawiał bym się na wyprawki głównie i na dropy

__________________
SoulHunter
ID: 111599

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=111599
17-11-2008 07:37 SoulHunter jest offline Szukaj postów użytkownika: SoulHunter Dodaj SoulHunter do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. zeby zrobic dobry reset minimum 500k Smile - reset robi sie po to zeby miec dobre staty
2. ze sprzetu bojowego tylko to co nie tanieje - reszta z miejsca na sell - po co ci to jak bedziesz wyprawkowal a niestety na necro jest spora deflacja wiec po co trzymac sprzet ktory za 2-3tyg kupisz za polowe ceny, najwazniejszy w resecie jest odpowiedni zestaw szczesci - bez tego nie ma sensu
3. rasy ktore wchodza w gre to lapacz - nadaje sie na palnika i ma bonusik do farta i kultysta - dobry i do palnej i do bialej, patrzac pod katem a2 tylko te 2 rasy wchodza w gre bo wz jest beznadziejny a ssak zeby optymalnie wykorzystac arkana na wyprawach musi mies na prawde wysoki lvl, tyle ode mnie Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

17-11-2008 08:16 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
SoulHunter
Newbie


images/avatars/avatar-11811.jpg

Data rejestracji: 31-10-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SoulHunter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

500 k to troche duzo Smile
Ja mowie o 1 resecie pozniej jak sie uzbiera stuff mozna myslec o 2 resecie a patrzac realnie uzbierac 500k na 1 reset hmm ?
Spójrz realnie słabe staty zero dropów 100k to duzo ;]

__________________
SoulHunter
ID: 111599

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=111599
18-11-2008 19:37 SoulHunter jest offline Szukaj postów użytkownika: SoulHunter Dodaj SoulHunter do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja sie wlasnie szykuje - postac nieresetowana wczesniej - no i juz mam 1,2mln Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

18-11-2008 20:22 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nosferek: kogo Ty chcesz w jajo zrobić? oO
Pamietam jak sie resetowałeś, wtedy zaczynałem gre, to było gdzies pod koniec sierpnia albo we wrzesniu 2007.

Co do tematu to 500k to moze być troche kłopotliwe, nazbierac tyle pierwszemu lepszemu...
Reset wychodzi nie kazdemu, trzeba troche czasu i funduszy bo inaczej zmarnujesz sie...


ED:

jestem pewien!!

nie czasem Nosferatu?
po pierwsze to siedziałeś w SEX od jakichś 30pkt (jak mnie pamiec nie myli)
pozatym w opisie miałeś żeś reset lub cos w tym stylu...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ezachiel: 18-11-2008 21:16.

18-11-2008 21:00 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ezachiel napisał(a)
Nosferek: kogo Ty chcesz w jajo zrobić? oO
Pamietam jak sie resetowałeś, wtedy zaczynałem gre, to było gdzies pod koniec sierpnia albo we wrzesniu 2007.


Co do tematu to 500k to moze być troche kłopotliwe, nazbierac tyle pierwszemu lepszemu...
Reset wychodzi nie kazdemu, trzeba troche czasu i funduszy bo inaczej zmarnujesz sie...


To zapytaj c47 czy sie resetowalem Smile i niby jaki mialem poprzedni nick Smile i niby czemu mam date dolaczenia wlasnie w sierpniu a nie wczesniej Smile

A tu masz przykladzik Smile zaczalem na r4 tak samo jak na r1 - od zera i zabawilem sie w zlomiarza i na r4 tez mnie posadzono o reset - a tam jest to raczej zabronione - wszystko zostalo sprawdzone i co sie okazalo - ze zlomu mozna tyle uzbierac Smile
Reset na R4 ?



A co do porady w resecie - nie oplaca sie robic resetu nie majac wystarczajacej ilosci pr bo to nie ma sensu, nie ma sensu robienie resetu bez farta - bo bez dropienia reset jest bezsensu Smile
Taka smutna prawda


cytat:
Ezachiel napisał(a)


jestem pewien!!

nie czasem Nosferatu?
po pierwsze to siedziałeś w SEX od jakichś 30pkt (jak mnie pamiec nie myli)
pozatym w opisie miałeś żeś reset lub cos w tym stylu...



Zdecydowanie jestem pewien Smile a w sex siedzialem bo znalem polowe serwera Smile Nosferatu to byl gosc bodajze z HTC lub Date ktory mi nick podpierdzielil i dlatego zrobilem nosferka Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 18-11-2008 21:20.

18-11-2008 21:12 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
SoulHunter
Newbie


images/avatars/avatar-11811.jpg

Data rejestracji: 31-10-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SoulHunter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

reasumując jak czegos nie dropne to nie uzbieram tylu Pr ;p
I tak musze miec jakis komplecik szczescia slabszy ale musi byc.
Pozostaje mi liczyc na szczescie ze cos trafie chyba ze macie pomysl jak szybko odłozyc 500 k pr ;]

__________________
SoulHunter
ID: 111599

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=111599
18-11-2008 23:07 SoulHunter jest offline Szukaj postów użytkownika: SoulHunter Dodaj SoulHunter do Listy kontaktów
SoulHunter
Newbie


images/avatars/avatar-11811.jpg

Data rejestracji: 31-10-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SoulHunter
Do zamkniecia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki za pomoc zamykam
nie widze opcji z zamykaniem ;p

__________________
SoulHunter
ID: 111599

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=111599

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SoulHunter: 19-11-2008 19:51.

19-11-2008 19:50 SoulHunter jest offline Szukaj postów użytkownika: SoulHunter Dodaj SoulHunter do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 RESET Postaci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH