Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE Czy z kobietami jest coś nie tak? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czy z kobietami jest coś nie tak?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nettie
Viking


images/avatars/avatar-8464.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 509
Klan: Dracula
Kraina: Moria II
Skąd: Dobrzechów

Czy z kobietami jest coś nie tak? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm ten obleg wyjaśnia wszystko... jaki może mieć mężczyzna boost do dmg z kiltu+bandany... I niech mi ktoś nie mówi że kobieta ma imbe opaski bo teraz z legendami suma się nie liczy...

btw. 8 ataków - vs - 11 ataków

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=10502c889a

żeby nie było to macie dmg na golemie przy takiej samej sumie

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=10a5d0f388

__________________
Dwóch takich co zezłomowali Black Sparte...

"Nadawca: Rayneven
Tytuł wiadomości: viaconia
Data wysłania: 2008-09-25 11:36:47
Widzę, ze macie w klanie typa który do spółki z bratem skasował s2"

Trumps of Doom - Five Aces

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nettie: 19-11-2008 17:05.

19-11-2008 15:53 Nettie jest offline Szukaj postów użytkownika: Nettie Dodaj Nettie do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

btw.. jego suma a twoja suma ;]

jak sie sznurkami rzuca w 40-50 levelowcow to mozna se pozwolic na dmg kosztem sumy, w oblegu z klanami z powiedzmy top 3 zrobilby 1/4 tego dmg ;]

bo albo by nie trafial albo by musial wbic sume kosztem kiltow bandan itp ; )

nie dramatyzuj Tongue
19-11-2008 16:46 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym zapytał, czy mogłaś też użyć sprzętu aby zrobić większy dmg, a nie maksować statów ? Smile
Ty spokojnie sobie poradzisz w oblężeniach na wyższym poziomie, sheze pada wtedy Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

19-11-2008 16:59 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
Nettie
Viking


images/avatars/avatar-8464.jpg

Data rejestracji: 31-03-2008
Postów: 509
Klan: Dracula
Kraina: Moria II
Skąd: Dobrzechów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nettie
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
repe napisał(a)
btw.. jego suma a twoja suma ;]

jak sie sznurkami rzuca w 40-50 levelowcow to mozna se pozwolic na dmg kosztem sumy, w oblegu z klanami z powiedzmy top 3 zrobilby 1/4 tego dmg ;]

bo albo by nie trafial albo by musial wbic sume kosztem kiltow bandan itp ; )

nie dramatyzuj Tongue


żal... pomyśl przez chwile że on zakłada legende i ma większa sumę ode mnie, przeliczyłem że ma sumę 330 czyli trafia prawie każdego oprócz 3 osób...
a co do dmg będzie miał normalny cios jak ja kryt... jeśli by tak nie było to bym nie zakładał tego tematu. Chciałem pokazać że po przez patch z legendami opaska straciła na swojej wartości bo sumę teraz z legenda to nie problem...
2. Problem Kilt(-2) >Spódnica(-7) ofc na dsk i dużo większe wymagania odp'a kilt sie da z SS a spódnicy to już nie bardzo chyba że ktoś ma 55 z treningu...

Także moim zdaniem nie widzę balansu pomiędzy kobieta a mężczyzną....

__________________
Dwóch takich co zezłomowali Black Sparte...

"Nadawca: Rayneven
Tytuł wiadomości: viaconia
Data wysłania: 2008-09-25 11:36:47
Widzę, ze macie w klanie typa który do spółki z bratem skasował s2"

Trumps of Doom - Five Aces
19-11-2008 17:01 Nettie jest offline Szukaj postów użytkownika: Nettie Dodaj Nettie do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na legendzie nie ma tylu critow ;]

wiem bo wpadl do mnie na legendzie i bez legendy, bez legendy idzie mu znacznie lepiej pranie mojego tylka ;]
19-11-2008 18:29 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
hei_
Lord


Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 352
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hmm ten obleg wyjaśnia wszystko... jaki może mieć mężczyzna boost do dmg z kiltu+bandany... I niech mi ktoś nie mówi że kobieta ma imbe opaski bo teraz z legendami suma się nie liczy...


Pamietam jak za czasow pennego wszyscy plakali ze dystans kobieta imba, i wszyscy zaczeli na nowych serwach robic kobiety ssakow Tongue
Teraz znowu jest na odwrot, wychodzi na to ze kobieta to postac low lvl a mezczyzna high lvl Smile

Widac Tworcy gry chcieli idealnie odwzorowac rzeczywistosc i wyszlo jak wyszlo :p

Co do sprzetu sheze to nawet fajny , powiedzialbym idealny na oblegi w akademiach akademii :p

edit; literowki

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2 - motylas

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez hei_: 19-11-2008 19:24.

19-11-2008 19:22 hei_ jest offline Szukaj postów użytkownika: hei_ Dodaj hei_ do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obleg jak obleg, zwykłe nabijanie repa - w tym wypadku dosyć dużych ilości repa ;]



cytat:
repe napisał(-a)
btw.. jego suma a twoja suma ;]

jak sie sznurkami rzuca w 40-50 levelowcow to mozna se pozwolic na dmg kosztem sumy, w oblegu z klanami z powiedzmy top 3 zrobilby 1/4 tego dmg ;]


Prawda, Viaconia również takich obrażeń by nie zrobił, bo jedyną dopałką do obrażeń w jego przypadku jest siewca śmierci. Ewentualnie jeszcze może założyć śmiercionośne coś na głowę, ale niekoniecznie będzie wtedy miał wystarczająco obrony, by spełniać wymagania tatuażu, być może również na niektóre przedmioty będzie miał zbyt mało wyglądu, by pozwolić sobie na zmianę xxx opaski preko na śmiercionośny hełm preko (na przykład)


Problemem nie są jednak same dystansówki, a brak równowagi między sprzętem dla kobiet i sprzętem dla mężczyzn. Brak bonusu do obrażeń, choćby stałego (w chwili gdzie dzięki legendarnym dystansówkom suma około 260 starcza na większość mobków) oraz podniesione wymagania spódnicy w porównaniu z kiltem - tu jest problem. Nie w leg. broni dystansowej, która przy odpowiednim builidzie będzie robić obrażenia porównywalne do broni białej (podejrzewam, że będą one nawet wyższe) - wreszcie coś broni białej dorówna (sprzęt jest drogi, więc biała ma o dużo łatwiej z zebraniem tytanowego setu celności niż dystanowiec ze zdobyciem tytanowego nietoperza - na serwerze są 2 takie, jeden jest chyba jeszcze możliwy do złożenia - o tylu wiem). Problemem jest właśnie niedopasowanie niektórych przedmiotów do tego, skutkiem czego część postaci traci jedynie przez to, że wybrało kobietę, nie faceta, jako płeć.



PS. W1zzard czy repe, jak wolisz , skoro Cię Shezestriakis złomem bije, jak to hei trochę innymi słowami post wyżej określił - to kto ma bardziej złomiasty ekwipunek, ty czy on? Wink



Edit:A właściwie parę editów Tongue
Skasowałem część tego, co napisałem, bo i miejsce na to, co tam było, nieodpowiednie (raczej do systemu gry), i ludziom by się tego czytać nie chciało ;]
Edit ostatni: zmiana pielgrzyma na nietoperza - przeoczenie

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 19-11-2008 20:44.

19-11-2008 20:12 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. zeby spamu nie bylo,
ok macie racje kobiety sux nie maja dmg, maja niepotrzebna sume, przeplaczmy to razem moze cos zmienia Tongue

/edit .. kurcze o dziwo np melissa nie narzeka Pleased


cytat:
Blind- napisał(a)

PS. W1zzard czy repe, jak wolisz , skoro Cię Shezestriakis złomem bije, jak to hei trochę innymi słowami post wyżej określił - to kto ma bardziej złomiasty ekwipunek, ty czy on? Wink

[/SIZE]


2. a co ma do rzeczy moj EQ ? :> jest warty w porywach 15kd, jego ? nie mam zielonego pojecia : >
osobiscie bardziej podoba mi sie jego build na palnej 1h,
te dystanse to takie jak juz powiedziales "zlomy" do farmienia ludzi takich jak ja dla 15xp lub rewolwerowcow.. ale rewo to ja nawet farmie Tongue

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez repe: 19-11-2008 20:56.

19-11-2008 20:54 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
shamshel
Triple Ace


images/avatars/avatar-8449.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 184
Klan: Kolektyw/Transilvani a
Kraina: Moria
Skąd: Ze Wschodu.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prześliczny obleg młody. Kiedy wbijasz sznurka wyzej? Wink A w sprawie tego, że kobieta ma gorzej od mężczyzny już się admni wypowiedzieli w temacie o spódnicy: Spódnica vs Kilt [Moria] przeoczyłeś? Wink

ZSP

__________________

~Transilvania~

19-11-2008 23:14 shamshel jest offline Szukaj postów użytkownika: shamshel Dodaj shamshel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE Czy z kobietami jest coś nie tak?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH