Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Menu w jednym miejscu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Menu w jednym miejscu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
grubyZdzich
Lord


Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 256
Rasa w grze: Ssak
Skąd: też

Menu w jednym miejscu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie, nie dało by się warstwy z menu osadzić na stałe w jednym miejscu ?

częśc stron wymaga przewijania w dół, tak że wspomniane menu znika, i trzeba przewijać w górę by przejść do innej sekcji.

pozdrawiam

gZ

__________________
Mistrzów świata uprasza się o spokój
28-09-2006 17:23 grubyZdzich jest offline Strona domowa grubyZdzich Szukaj postów użytkownika: grubyZdzich Dodaj grubyZdzich do Listy kontaktów Dodaj grubyZdzich do twojej listy kontaktowej
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez problemu można nacisnąć "Home" i przenosi ciebie od razu do góry
"ruchome" menu trochę (nieznacznie, ale zawsze) mogło by trochę spowolnić serwer
zobaczymy co na to administracja

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-09-2006 17:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie powoduje to żadnego obciążenia serwera, to zmiana jednej właściwości w css. Z tym że psuje to layout gry w sposób bardzo zauważalny.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




28-09-2006 19:51 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
scorpiou
Junior Member


images/avatars/avatar-1356.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 18
Klan: R2 : VoLE
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Ja jestem z kolei za tym aby zoptymalizowac gre na telefony komorkowe z obsluga html'a i xhtmla. Co Wy na to?
Yen

__________________
głupcami się rodzimy i głupcami umieramy...
ID w grze: 16117
Jak komuś cena odpowiada, proszę na priv.

29-09-2006 12:54 scorpiou jest offline Szukaj postów użytkownika: scorpiou Dodaj scorpiou do Listy kontaktów
el_imperatorro
Lord


images/avatars/avatar-1170.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 456
Klan: Lux ex Tenebris
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiesz z jakimi nakładmi pracy się to wiąże??

__________________
ID 12212
TMOD WYCENY, WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, ZAŻALENIA ITD. - NA PW



29-09-2006 15:55 el_imperatorro jest offline Szukaj postów użytkownika: el_imperatorro Dodaj el_imperatorro do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Słyszałem o ludziach którzy grają w BW przez komórkę. Ale chyba trzeba mieć jedną z tych lepszych, na których jest miniOpera.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-09-2006 16:26 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
rafaello
Double Ace


images/avatars/avatar-1268.jpg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 115
Klan: NFZ
Skąd: jesteś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram przez konsole psp jest tylko problem z handlem a tak to ok.

__________________

29-09-2006 18:57 rafaello jest offline Szukaj postów użytkownika: rafaello Dodaj rafaello do Listy kontaktów
scorpiou
Junior Member


images/avatars/avatar-1356.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 18
Klan: R2 : VoLE
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w sumie ja wlasnie gram na Nokii 6630 na miniOperze, bardzo ladnie i latwo sie gra, Ogame juz gorzej, wywalalo przy przejsci na inna planete, niemniej w BW jest OK.
A co do konwersji calej gry na wap, to faktycznie troche przesada Big Grin
Pozdrawiam
Yen

__________________
głupcami się rodzimy i głupcami umieramy...
ID w grze: 16117
Jak komuś cena odpowiada, proszę na priv.

30-09-2006 12:42 scorpiou jest offline Szukaj postów użytkownika: scorpiou Dodaj scorpiou do Listy kontaktów
jaboock
Triple Ace


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 182
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

scorpiou, powiedz ile to kosztuje, bo przymierzam się do zmiany swojej kochanej motoroli c205 i zastanawiam sie co powinna miec moja nowa zabawka ._.
Tzn chodzi mi o koszty połączenia, jak to wygląda ;]

__________________

02-10-2006 19:59 jaboock jest offline Szukaj postów użytkownika: jaboock Dodaj jaboock do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie płaci się od ilości przesłanych danych. BW bez grafiki (lub z buforowaną grafiką) to 1-2kb na kliknięcie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-10-2006 21:32 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
scorpiou
Junior Member


images/avatars/avatar-1356.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 18
Klan: R2 : VoLE
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh, u mnie (ORANGE) sesja kosztuje jakies 15-30 groszy. Przy cenie 0,05 zl za 50kb danych wyslanych i osobno liczonych odebranych (wiadomo, grafa wylaczona, bo po co Big Grin ) za taka cene mam jakies 4-6 wyslan na wyprawe, sprawdzenie wiadomosci, przegladanie zbrojowni, itp, itd... Srednio 0,80 zl na dzien, przy 10 zl darmowego Internetu od operatora (staz w sieci) na miesiac..... to mnie nic nie kosztuje Big Grin Big Grin Big Grin :roll:

[ Dodano: Wto Paź 03, 2006 16:59 ]
sorki, ale Motka nie nadaje sie do niczego oprocz dzwonienia... nawet taka najnowsza...

__________________
głupcami się rodzimy i głupcami umieramy...
ID w grze: 16117
Jak komuś cena odpowiada, proszę na priv.

03-10-2006 14:19 scorpiou jest offline Szukaj postów użytkownika: scorpiou Dodaj scorpiou do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Menu w jednym miejscu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH