Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » dalekie wyprawki w akcie 2.... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony dalekie wyprawki w akcie 2.... 3 Ankieta - średnia ocena: 6,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

dalekie wyprawki w akcie 2.... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od ponad tygodnia klikam zawziecie te dalekie wyprawki w akcie 2, jednak ku mojemu zaskoczeniu, za kazdym razem kiedy uda sie wyprawa, nie znajduje dsk kaskow, dsk palek, dsk jakiegos dropu...

Znajduje caly czas dobre itemki, dobre palki, dobre kaski, a zero dropu...

zastanawiam sie, czy to jest mozliwe, zeby puszczac dziennie po 24 wyprawy dalekie, a tego wpada mi dziennie max 1 dsk przedmiot.

moje pytania brzmia:

- jakim cudem??
- ktos ma podobnie??

moze to zlosliwosc gry, ale az mi sie odechciewa grac ostatnimi czasy, kiedy siedzi we mnie wiara ze znajde nawet te doskonala palke, a tu ciagle jakies niesufiksowane, nieprefixowane zlomy, w dodatku z dopiskiem ''DOBRY''.


zastanawia mnie, czy ktos jeszcze ma taka sytuacje, bo puszczanie dalekich, ktore oczywiscie rzadziej sie udaja i widziec ciagle dobre itemki... to cos nie tak.

jakby bylo malo tego, to najczesciej na dalekiej znajduje 1-2 itemki, rzadko kiedy 3...

moze ktos ma podobna sytuacje, albo potrafi to wyjasnic?Smile

baa, albo ktos sie pochwali gorszymi sytuacjami? bo moja to juz jest uwazane jako fatum...

__________________

Sygnatura by Olsz4k

19-11-2008 21:46 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Arthu_r
Lord


images/avatars/avatar-9376.gif

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 274
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Nisko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawdopodobnie masz mało szczęścia. U mnie ten element nie występuje zdarza się że wypadnie po 20 przedmiotów doskonały, często sufixy i prefixy.
Powód jest jeden. Powód to pech !
19-11-2008 21:52 Arthu_r jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthu_r Dodaj Arthu_r do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arthu_r
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, a ja mam kilka pytań...


1. Jaka rasa grasz?
2. W której strefie robisz wyprawy?
3. W czym robisz wyprawy?
4. Ile Ci się dziennie udaje dalekich?

__________________

Koalicja anty-różowa.
19-11-2008 22:10 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Amig007
Member


Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 26

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem Ci nie jesteś sam Tongue również puszczam tylko dalekie i rzadko kiedy trafi mi się coś dsk Smile a lucka mam na sobie 62 Smile dodam że prawie każda mi wychodzi w s4 jak wejdę na s3 to na 24 wyjdą z 3 wyprawy Smile a w s4 wyjdzie mi 10.... zostawię to bez komentarza Tongue

__________________
Skończyłem Swoją Karierę Na BW Tongue
Powód: Brak Szans Rozwoju Dla Słabszych Graczy Smile
Ps: Ale Czasem Forum Odwiedzam ;D
20-11-2008 15:09 Amig007 jest offline Szukaj postów użytkownika: Amig007 Dodaj Amig007 do Listy kontaktów
Npx
Full Member


images/avatars/avatar-4092.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 60
Klan: eXtreme/Elite/The Fight Club/HTC/DaTe
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie pękaj - ja przez ostatnie 3 dni z kompletu dalekich na s3 w a2 średnio wchodziły mi 2 wyprawkiBig Grin oczywiscie jako Łapacz z suma lucka 86 i całkiem niezłych statach - ot czasem gra tak dziwnie losuje - zawsze mozna bliskie porobicSmile

__________________


Necropolia: Npx

Piłeś? = Nie graj!Smile



20-11-2008 16:13 Npx jest offline Szukaj postów użytkownika: Npx Dodaj Npx do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Autor tematu Temat rozpoczęty przez apostle
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam kultyste, lacznie mam miedzy 65-70 lucka, udanych jest roznie... od 6-13,14.

wyprawkuje w s3 i dropu nie ma ciagle, tylko db itemki, zastanawia mnie to bo to dzwne nieco...

__________________

Sygnatura by Olsz4k

20-11-2008 16:44 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
hoolgerr
Lord


images/avatars/avatar-11768.gif

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 415
Klan: [Klan:=Random Select]
Kraina: Necropolia
Skąd: Kańczuga

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Npx napisał(a)
nie pękaj - ja przez ostatnie 3 dni z kompletu dalekich na s3 w a2 średnio wchodziły mi 2 wyprawkiBig Grin oczywiscie jako Łapacz z suma lucka 86 i całkiem niezłych statach - ot czasem gra tak dziwnie losuje - zawsze mozna bliskie porobicSmile


To samo ja miałem tylko pobiłem swój rekord, około 3 tyg się nie udawały Wink
A bliskie wyprawy to ZuOWink wiec nawet jak sie dalekie nie udają to nie robię bliskich.

__________________

Koalicja anty-różowa.
20-11-2008 17:54 hoolgerr jest offline Szukaj postów użytkownika: hoolgerr Dodaj hoolgerr do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dropilem w 3 strefie, w 2 strefie w przedziale lucka 80-84 dalekie, oraz 94 bliskie
grajac kultysta.

I co?... I nic.

Bywalo, ze trzy, cztery dni bez sufa/prefa dropy pod rzad.

Ale co poradzic robie te wyprawki i licze na moj totolotek z zaskoczenia.
Moze w koncu karta sie odwroci i dogonie kolegow z unikatowym sprzetem.

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

21-11-2008 00:25 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
cmikt25
Double Ace


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 138
Klan: Monastyr
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja chodze na wyprawy w 4s średnio mam kolo 62 szczęścia no wiadomo czasem 10 w 2 akcie jestem od miesiąca napszykład daleką z wpływów przy 52% robiłem 2 tygodnie a wiedze z 12% weszła po 3 wyprawach i zaiczyło ale doczego zmierzam już jakiś czas gram i gram na R1 R2 R3 RHCore i zaprzeproszeniem ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znalazłem i dalej nic nie znajduje bo ja rozumiem mam pech na jednym ,dwuch, trzech a nie do ch...!!!!!!!na każdym serwerze. i to jest dół i jak patrze na forum jak prawie ci sami gracze mają cały czas takie kosmiczne dropy że aż sie żygać chce a ja jade na dobrych pałkach a doskonałe przedmioty miałem 3 o legendarnych nie wspomne bo i z legendarnej pałki bym sie ucieszył

__________________
nick:R1- CMIKT R2-cmiktus R3-SIRcmikt R8-cmikt2 R8-cmikt2
id: 5822


STRENGTH and HONOR

21-11-2008 13:19 cmikt25 jest offline Szukaj postów użytkownika: cmikt25 Dodaj cmikt25 do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj Maluchu, znowu marudziszBig Grin

robie tylko dalekie, procenty hm, w sumie niezbyt...
fakt, arkana + do szczescia - ale nie pomaga
raz wchodza raz nie, doskonałosci leca, ale w postaci nozy i kaskow Smile (srednio okolo 8 wypraw sie udaje, ale bywaja dni ze 2 sie udaja:-) )
Ale wieksza zlosliwoscia jest to, ze na moim lucku wiekszosc dropi, a ja nie Tongue

i jak tu sie nie zirytowac?

pokombinuj , niektorzy dropia bez lucka i calkiem niezle:>

sprobuj taktyki waterki - runy + diamenty Big Grin
moze wpadna Ci doskonale nozeSmile


jak nic Ci sie nie uda, to coz, peszek:-)

__________________
Maleństwo \O/ Wink


21-11-2008 13:49 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Autor tematu Temat rozpoczęty przez apostle
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

probowalem juz z diamentami, ale to juz calkiem mogila jest, jakby w ogole wyprawy wchodzily to byloby dobrze Smile

Wasserko, a nie lepiej w spaczaku? slyszalem, ze spaczak to dobra rzecz do dropienia...

ja juz kolejny dzien dropie same db itemki, dzisiaj dropnalem 2x db piesc, to moje dropy tygodnia rotfl

a no i tez na dalekiej db legendarna palka...

wlasnie, jak to jest, ze najczesciej dropia te same osoby... Smile

ja bym sie ucieszyl z dropikow co mozna przynajmniej za 1 k w zwyz sprzedac, ale to nawet nie wychodzi, nigdy na brak dropow nie narzekalem, ale teraz mam odczucie jakby mi bw w miejscu sie zatrzymalo... oprocz dsk wieszcza to nic wiecej dsk nie dropnalem w tej grze powyzej kilku k... Crying

__________________

Sygnatura by Olsz4k

21-11-2008 16:26 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
R9tardinho
Lord


images/avatars/avatar-13270.jpg

Data rejestracji: 29-09-2007
Postów: 475
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, w sumie rozumiem Cie, mi jak poleci pref albo suf, to okrutny/ lekki...

totalne 0, jak dla mnie r1 jest przegiete pod tym wzgledem, na innych serwerach dropi ludziom dosc czesto i grubo, a r1 lipa..

z udanymi wyprawami mam roznie, raz wejdzie 5 na 24 dalekich, raz 16, a czasem 2...

nie wiem czy to kwestia tego jak gra to 'wylosuje' czy mojego osobistego pecha...

ogolnie jestem tego zdania co bjedron, nie wchodza dalekie, ale na bliskie nie warto tracic wypraw..

__________________
Nick r6 : JANEK z DWORCA
21-11-2008 17:55 R9tardinho jest offline Szukaj postów użytkownika: R9tardinho Dodaj R9tardinho do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie to gram na r3, no ale wyszczególnienia serweru co do postów.

W sumie już 2 raz przeprowadzam statystyki po 100 udanych wypraw każdego rodzaju, chociaż głównie robie pielgrzymki(tak, jestem kamikazeTongue ). W sumie co do nieudanych wypraw to zależy od dnia. Przykładowo dzisiaj, z braku czasu robiłem dalekie i na 25 wykonanych 13 się udało (przy 35.1% średniej szansy na udaną). W sumie mam tylko 28 farta, więc w większości udanych drop jest lipny Big Grin

Co do robienia krótkich, to sam nie robię, bo to dla mnie nieopłacalne, lepiej dropnąć coś doskonałego niż tylko dobrego Tongue Chyba, że robi się na naprawdę dużej ilości farta, więc coś tam może wpaść.

W sumie umieszczę statystyki wypraw i dropów jak zakończę testy Wink

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
22-11-2008 20:57 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No widzisz...a na r7 dropia w a2 doskonale ordchy i inne ciekawe itemki Tongue Sam dropnalem dsk Uzi zaraz na poczatku, ale z moimi statmi to sie ciesze jak cokolwiek na dalekich wpadnie. Wiec nie uwazam ze jest tragedia,.
23-11-2008 09:33
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do wypraw to :

R1.

dalekie na runicznym secie i sufiksowanych diamentach. Udane wyprawy zależą od dnia : 4/24, 8/24, 14/24 Smile a staty mam koszmar.
Drop lecą doskonałe złomiaste rzeczy, urok R1.

Bliskich nie robiłem aż do teraz, z braku czasu ja klikam. Beznadzieja jak dla mnie.


R3.

Obecnie pielgrzymki 2akt, przy statach tragicznych, wiem jestem porypany ^^ ale robię nową statystykę, bo stara była mało precyzyjna.

Drop ? doskonałe legendarne pałki.
Udane wyprawy na dzień ? zależy od dnia od 3 do 10 na 24wyprawy.

Wcześniej robiłem dalekie i na nie narzekać nie mogę udane 7-14 na 24 Wink raz po raz coś wpadło.

Ogólnie ja mam postać bojową a nie dropową. Na r1 walczę mimo że jestem malutki. Natomiast na R3 Zybek dropi mi sprzęt którym walczę.


Edit:

cóż dziś zrobiłem dalekie wyprawy 2aktu na r1 Smile na 23 udanych było 8 Tongue hehe 7pod rząd jedna na koniec.

Biedron i Jakub mają rację bliskich się nie opłaca.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 24-11-2008 18:24.

23-11-2008 12:35 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » dalekie wyprawki w akcie 2....

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH