Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO włam!!!!!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony włam!!!!!!!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Biovare
Zbanowany

images/avatars/avatar-13666.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 66
Klan: Shadow Light 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: DavidBroon

włam!!!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oddam 2 konta na r8
otrzymalem konto na r8 ( temat powyzej ) dzs wbijam a tu hasło nie prawidłowe prosze o sprawdzenie tego konta prawdopodobnie pierwotny własciciel odzyskał hasło i mi postac zakosił

login klifek

__________________
Moje aukcje trwają 24h po uzyskaniu CM

przebicie w ostatnich 5 minutach przedłuża aukcje 5 minut
20-11-2008 18:17 Biovare jest offline Strona domowa Biovare Szukaj postów użytkownika: Biovare Dodaj Biovare do Listy kontaktów Dodaj Biovare do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of Biovare: DavidBroon YIM Account Name of Biovare: DavidBroon Zobacz profil MSN Biovare
Dovscire
Lord


images/avatars/avatar-14771.jpg

Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 287
Kraina: Moria III
Skąd: Lódź i okolice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat powinien być zamknięty!!!

prawda odzyskałem hasło ale przez przypadek po prostu zły e-mail wpisałem Frown hasło zostało zwrócone wczoraj o 20

__________________

21-11-2008 16:33 Dovscire jest offline Szukaj postów użytkownika: Dovscire Dodaj Dovscire do Listy kontaktów
Biovare
Zbanowany

images/avatars/avatar-13666.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 66
Klan: Shadow Light 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: DavidBroon

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Biovare
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz mam konto mozna odblokowac
nie przeczytałem wiadomosci bo neta do teraz nie mialem

edit:
literowka

__________________
Moje aukcje trwają 24h po uzyskaniu CM

przebicie w ostatnich 5 minutach przedłuża aukcje 5 minut

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Biovare: 21-11-2008 17:52.

21-11-2008 16:52 Biovare jest offline Strona domowa Biovare Szukaj postów użytkownika: Biovare Dodaj Biovare do Listy kontaktów Dodaj Biovare do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of Biovare: DavidBroon YIM Account Name of Biovare: DavidBroon Zobacz profil MSN Biovare
Mexal
Full Member


images/avatars/avatar-10746.gif

Data rejestracji: 06-08-2008
Postów: 64
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Niewiadomo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moglbym prosic wreszcie o odblokowanie tego konta, kolega Biovare wymienil sie i chcialbym pograc... a nie widze tylko napis ze zablokowane...

__________________

21-11-2008 20:05 Mexal jest offline Szukaj postów użytkownika: Mexal Dodaj Mexal do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Mexal
Biovare
Zbanowany

images/avatars/avatar-13666.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 66
Klan: Shadow Light 4
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: DavidBroon

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Biovare
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie odblokuje rzesz juz ta postac sprawa wyjasniona
zamienilem sie kontami i ten pan nie moze juz czekac !!

__________________
Moje aukcje trwają 24h po uzyskaniu CM

przebicie w ostatnich 5 minutach przedłuża aukcje 5 minut
22-11-2008 15:40 Biovare jest offline Strona domowa Biovare Szukaj postów użytkownika: Biovare Dodaj Biovare do Listy kontaktów Dodaj Biovare do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of Biovare: DavidBroon YIM Account Name of Biovare: DavidBroon Zobacz profil MSN Biovare
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO włam!!!!!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH