Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Dosyć ciekawe » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dosyć ciekawe 11 Ankieta - średnia ocena: 2,6411 Ankieta - średnia ocena: 2,6411 Ankieta - średnia ocena: 2,64
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Fasciane
Niezarejestrowany
Dosyć ciekawe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dosyć ciekawa walka wg mnie:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bfbd4faeb6
22-11-2008 12:58
Wongusen
Lord


images/avatars/avatar-25636.jpg

Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 477
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie wiem czy aż tak ciekawa ^.^ obaj na pustakach byliście ale przeciwnik miał tak mało sposta jak na swój lvl więc nic dziwnego a ty też zainwestuj w jakies sensowne EQ do zwiny Tongue 2/10
22-11-2008 13:21 Wongusen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wongusen Dodaj Wongusen do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh ile razy mozna mowic ;D??? 2h kładzie palną 1/10
22-11-2008 18:40 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Fasciane
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe czy ty dziecko rozwalisz kogoś z żarem...
22-11-2008 19:48
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh dziecko to moze ty jestes.......I co z tego ze miała zar ?
22-11-2008 20:03 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spartakus_Back napisał(a)
Eh ile razy mozna mowic ;D??? 2h kładzie palną 1/10


<brawo> pierwszy raz cie popieram spartakus Big Grin

walka słaba
nawet jakby nie wyssał żaru to by wygrał bo tak już jest z 2h ;/

__________________
Coś, kiedyś
22-11-2008 20:56 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Timonek__16
Triple Ace


images/avatars/avatar-9420.gif

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 199
Klan: -X-
Kraina: Moria III; Moria V
Skąd: Scotland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

noo... położyłes kolesia 4 lvl wiekszego... spartakus ma racje chociaz sam się chwalił walkami gdzie jedzie maczugą takie osoby jak JA attamana czy innych palniaków Tongue

__________________
***
22-11-2008 21:11 Timonek__16 jest offline Szukaj postów użytkownika: Timonek__16 Dodaj Timonek__16 do Listy kontaktów YIM Account Name of Timonek__16: Timonek1990
Tenistis
Triple Ace


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 190
Klan: Feniks!
Kraina: Moria
Skąd: masz tą maczugę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walki słąbe.
Tak jak pisali wyzej ze 2h kladzie palna [jezeli ta nie jest zabunkrowana xD -itd itp etc].

Chyba beda warny.
Walki moim zdaniem nienadające się do PB

__________________
Kupię:
Zdradziecki Amulet/Krawat
Dobry Pierścień Młodości +5 [2x]





22-11-2008 22:14 Tenistis jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenistis Dodaj Tenistis do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic specjalnego ,choć sporo zabierałeś hp żarem krwi daje 4 na 10

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
22-11-2008 22:33 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heheh 77 zwniki ;DDDDDDDDDDDDD Słabszego 49lev nie widziałem ;D cie spokojnie 30 polozy Wink
23-11-2008 11:11 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Kopar6666
Forum Ace


Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 95

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spartakus_Back napisał(a)
Heheh 77 zwniki ;DDDDDDDDDDDDD Słabszego 49lev nie widziałem ;D cie spokojnie 30 polozy Wink


Taki jestes hardy Smile tak cwany a nic nie osiagles w zyciu wiec sie ucisz Smile

wszystko jest zalezna od dropu jaki ma i kamienie ile ma i to co mogl sobie kupic i naco pozowlic i dlatego mysle ze ma tyle zwinki malo ;] bo go niestac na lepszy sprzet z reszta wystarczy mu zwinka na palnikow przynajmniej jakos sie rozwija za chceci i dla motywacji 6.5/10

__________________
Slaby R10

91.204.160.110:27067 Cs 1.6 Zapraszam
23-11-2008 12:57 Kopar6666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kopar6666 Dodaj Kopar6666 do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3d17cb00a5
hehhehe ;D
23-11-2008 18:37 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Timonek__16 napisał(a)
noo... położyłes kolesia 4 lvl wiekszego... spartakus ma racje chociaz sam się chwalił walkami gdzie jedzie maczugą takie osoby jak JA attamana czy innych palniaków Tongue


Akurat to ja się chwaliłem, że go pokonałem choć przyznam, że wcześniej to on wygrywałBig Grin On się nie chwalił, bo do mnie nie wszedł nigdy, ze względu na to, że ma ma 30%Big Grin
Z resztą i tak rzadko kiedy próbował.

W każdym razie dziwnie z ust Spartakusa brzmi:
"Eh ile razy mozna mowic ;D??? 2h kładzie palną 1/10 " Wink


Fasciane, czemu siedzisz na KOMPLETNYM pustaku??Big Grin
Bo ja i Spartakus mamy lipne kwadraty, ale Ty to już tragedia w ogóle Tongue
Dziwne to jeśli się ma w opisie:
cytat:
Pochodzenie lubię pustakować


__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lord_AtTaMaNn: 23-11-2008 19:28.

23-11-2008 19:26 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"sawiola zadaje cios krytyczny z broni Dobra Zabójcza Maczuga (+1), GRIZYDA zostaje zraniona za 348 PKT ŻYCIA." Bez tego byś się jeszcze wyłożył.Ona bez krwi (7 poziom Żar'u) a Ty go przejąłeś.Widać że dopiero się zaczynasz rozgrzewać ale wstawiając takie walki sam się podkładasz pod farmę. 3/10 za chęci

Spartakus mówisz że biała 2h zawsze jeździ palną.Jakoś sam wstawiałeś takie walki.
Zapraszam do siebie.Masz 770 hp w ataku,ja jakieś 1383.Skoro masz 2h to 3 kryty i ja do piachu :}

Ataman,wejdziemy do A2 to się zmierzymy w A1 masz za mało zwinki na palniaka 2h.

__________________




23-11-2008 19:52 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja w tej walce nie widzę nic ciekawego, za chęci 2/10 -.-

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


23-11-2008 20:30 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to stylowa obrona przed palniakiem ... a nie twoje wypociny
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d4ef0ce28a

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Spartakus_Back: 24-11-2008 13:53.

24-11-2008 13:53 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spartakus_Back napisał(a)
to stylowa obrona przed palniakiem ... a nie twoje wypociny
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d4ef0ce28a


I tak ledwo wygrałeś...


Otter, chyba spostaBig Grin
Z resztą już Ci pisałem w grzeWink

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
24-11-2008 16:28 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ce677ea284

jakim cudem spudłowałem 4 razy a ona ani razu, mimo że mam więcej sposty i asa strzelnicy na 5 ? -.-

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-11-2008 20:20 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to temat dotyczcy wypocin sawoli a nie twojego pecha ...
lord wazne ze wygralem ...
25-11-2008 14:49 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytaj sygnature... nie jestem lordem Evil

Ale masz racje... liczy się ostateczny wynik;]

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
25-11-2008 18:32 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Spartakus_Back
Member


Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak dokladnie to sawiole jest kradziony ..
26-11-2008 16:54 Spartakus_Back jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus_Back Dodaj Spartakus_Back do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Dosyć ciekawe

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH