Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Przesada ;] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przesada ;]
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Thumb Down! Przesada ;] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





http://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...rofile&uid=1065



dla mnie to juz przesada nie dosc ze mozna tu miec po 10 postaci jak sie ma siano to jeszcze kupywac itemy za pienidze i chamsko oglaszac yto w profil troche przesadzone pozdrawiam

__________________
R18-Kacperek
24-11-2008 23:48 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
Corosie
Ex Team


Data rejestracji: 30-09-2008
Postów: 196

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Robinho74 (Robinho74)

no to sobie zapłaciłeś...
ban stały
25-11-2008 11:35 Corosie jest offline Szukaj postów użytkownika: Corosie Dodaj Corosie do Listy kontaktów
TanatoS
Lord


images/avatars/avatar-20758.jpg

Data rejestracji: 13-11-2008
Postów: 257
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem że jest napisane w regulaminie, że w innych sytuacjach Administracja zastrzega sobie prawo do interpretacji danego wątku lecz BAN na stałe to lekka przesada Frown
1. Nigdzie w regulaminie nie ma nawet wzmianki, że nie wolno tak robić. nie jest to zapłata gotówką za KONTO o którym mowa w regulaminie, nie jest to też zapłata gotówką za cokolwiek.
2. Nikogo tym nie uraził, obraził, a chęć bycia lepszym nie jest chyba zbrodnią przeciwko ludzkości.
3. Jest to zwykła ludzka zawiść, że sami nie potrafią wpaść na taką pomysłowość w rozwijaniu postaci.
4. Jestem ciekaw w jaki sposób Administracja sprawdzi czy coś takiego już zrobił bo przecież chęć popełnienia wykroczenia nie jest jeszcze przestępstwem.
5. Wydaje mi się, że zwykłe ostrzeżenie i ban terminowy byłby dostatecznym środkiem dyscyplinarnym kierującym gracza na właściwy tor myślenia.
5. Zawiść ludzka jest nieograniczona i zrobią wszystko by tylko wyeliminować graczy z wyższego miejsca w rankingu.

__________________
R14 - skasowane rotfl
25-11-2008 12:38 TanatoS jest offline Szukaj postów użytkownika: TanatoS Dodaj TanatoS do Listy kontaktów
syllar
Newbie


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 4
Klan: TLL
Kraina: Necropolia V

Admin Dobra Robota Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KAZDE TAKIE POSUNIECIE POWINNOBYC KARANE, KAZDY BY MOGL TAK POSTEPOWAC, A GRA STRACILABY CALKOWITY SMAK. POZDRAWIAM
25-11-2008 13:03 syllar jest offline Szukaj postów użytkownika: syllar Dodaj syllar do Listy kontaktów
Robinho74
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 57

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Syllar ma rację Smile Ja chciałbym tylko dodać, że to nie jest już moje konto Smile

Link do wymiany:

potwierdzenie

Tak żeby ludzie o mnie źle nie myśleli ;P
25-11-2008 13:07 Robinho74 jest offline Szukaj postów użytkownika: Robinho74 Dodaj Robinho74 do Listy kontaktów
TanatoS
Lord


images/avatars/avatar-20758.jpg

Data rejestracji: 13-11-2008
Postów: 257
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

RE: Admin Dobra Robota Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
syllar napisał(a)
KAZDE TAKIE POSUNIECIE POWINNOBYC KARANE, KAZDY BY MOGL TAK POSTEPOWAC, A GRA STRACILABY CALKOWITY SMAK. POZDRAWIAM

Czasem kara sama w sobie jest mobilizująca i nie trzeba od razu karać MAX. Gradacja kar jest dobrym rozwiązaniem Smile Pozdrawiam

Ale to że po tym poście się wymienił dając komuś zbanowane konto to szczyt chamstwa i obłudy Evil to jest poza krytyką Evil

__________________
R14 - skasowane rotfl

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez TanatoS: 25-11-2008 13:56.

25-11-2008 13:49 TanatoS jest offline Szukaj postów użytkownika: TanatoS Dodaj TanatoS do Listy kontaktów
klawaj
Newbie


Data rejestracji: 03-06-2008
Postów: 7
Klan: TLL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Legnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mawciu, wg. czasu postów wymiana nastąpiła przed założeniem tego tematu.

__________________

25-11-2008 14:40 klawaj jest offline Szukaj postów użytkownika: klawaj Dodaj klawaj do Listy kontaktów
Robinho74
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 57

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mawika, źle mnie zrozumiałaś, wymieniłem się kontami i to koleś z którym się wymieniłem to napisał ;P
25-11-2008 17:18 Robinho74 jest offline Szukaj postów użytkownika: Robinho74 Dodaj Robinho74 do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zal czy ktos rozumie slowo premium? premium ze np. zaplace cos wiecej -_-

pokaz mi chociaz jedna osobe ktora potwierdz ze kupowalem premium za itemki..

__________________




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Albatros: 25-11-2008 18:12.

25-11-2008 17:30 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
TanatoS
Lord


images/avatars/avatar-20758.jpg

Data rejestracji: 13-11-2008
Postów: 257
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Robinho74 napisał(a)
Mawika, źle mnie zrozumiałaś, wymieniłem się kontami i to koleś z którym się wymieniłem to napisał ;P

No to zwracam HONOR Wink

__________________
R14 - skasowane rotfl
25-11-2008 19:01 TanatoS jest offline Szukaj postów użytkownika: TanatoS Dodaj TanatoS do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mawika napisał(a)
cytat:
Robinho74 napisał(a)
Mawika, źle mnie zrozumiałaś, wymieniłem się kontami i to koleś z którym się wymieniłem to napisał ;P

No to zwracam HONOR Wink


Tobie sie nalezy warn za wypowiedzenie sie nie w swoim TemacieSmile

__________________




25-11-2008 21:26 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Przesada ;]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH