Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Cichociemny PATCH 1.69 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Cichociemny PATCH 1.69 13 Ankieta - średnia ocena: 9,3113 Ankieta - średnia ocena: 9,3113 Ankieta - średnia ocena: 9,3113 Ankieta - średnia ocena: 9,31
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Cichociemny PATCH 1.69 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wzmocnienie mobow o tak wiele tylko poglebi dysproporcje miedzy scisla czolwoka a ludzmi z pierwszej 100...

Pierwszej 10 zwisa to wzmocninie bo zwinkei tak osiagaja i jak chodzili w 2-3 tak beda chodzic... A osoba z pierwszej 100 ograniczy do chdozenia na moby do szlachty/meduzy...

Moglby ktos kompeteny sie wytluamczyc?? Co to za poroniony pomysl aby zwiekszac jeszce bardziej dysproporcje miedzy pierwsza 10 a reszta??

Oto link na potwierdzenie moich slow:
Link do wiadomości hint
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ab01535b6e


Mam nadzieje ze wsyzstk owroci do normy, a takze poracie wsrod wiekszej ilsoci graczy... Bo podejscie Adminow do gry i rbak zapoznania sie z sytuacja na serwie jest popsrtu żenujące... Nie znacie sutytaycji raliwo a wchodzicie miedzy wodke a zakaske...

__________________
R 2 Sir_Brutus
25-11-2008 11:44 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wzmocnienie mobów dla postaci z 2 aktu miało miejsce w patchu 1.1. Wczoraj jedynie został naprawiony błąd, w wyniku którego jeśli wszystkie postacie były z 2 aktu, to bonusy nie były w ogóle dodawane (przy ustawieniu mieszanym działało poprawnie).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




25-11-2008 11:48 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sir_brutus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wszystko rozumiem. Tylko dlaczego tak pozno... Ludzie jakby wiedzieli to by sie nie rpzenosili bo zoabczyli by to u innych co sie przenieseli a tak mozna powiedziec zostalo wprowadzone jak juz nie bylo odwrotu... Ale tak jak wspominalem wprowadzenie go teraz jeszce bardziej zaburzy proporcje na serwerze....

__________________
R 2 Sir_Brutus
25-11-2008 11:58 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież wzmocnione moby już widzieliśmy (wszak pierwsze ekspedycje w 1.1 były wykonywane w składach mieszanych)
sam się dziwiłem gdzie się podziały te zwinne meduzy, zabójcze pająki i inne gady, sądziłem jednak, że to korekta ich za bardzo podniesionych statystyk niż wynik bugu...
25-11-2008 12:38
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Angry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Wzmocnienie mobów dla postaci z 2 aktu miało miejsce w patchu 1.1. Wczoraj jedynie został naprawiony błąd, w wyniku którego jeśli wszystkie postacie były z 2 aktu, to bonusy nie były w ogóle dodawane (przy ustawieniu mieszanym działało poprawnie).


hola hola!

wzmocnienie stworow juz nastapilo w patchu 1.1 owszem, ale dlaczego teraz zostaly wzmocnione jeszcze raz? Mad
bonusy byly dodawane golem ma przeciez zyskal defa do 300 to teraz bedzie mial 400? Frown
przeciez juz smigalismy w A2 meduzy zlote arachny itp i byly mocniejsze od nominalnych z A1 ale teraz to juz zupelnie przesadzone, zeby meduza miala prawie 160 zwinki? jak miala 140 to byla w zasiegu a skad na naskrobie te 20 extra? moze mi admin trening podniesie do 70 i bedzie po rowno? Big Grin

uwazam ze moby sa przesadzone od kilku dni da to sie zauwazyc.

pozdrawiam


ps. to moze bazyliszka zrobcie 50k hp 500defa 300 zwinki i 200 sposta Big Grin


TO JEST PRZEGIECIE ZLOTY 157 ZWINKI

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yamuna: 25-11-2008 13:57.

25-11-2008 13:54 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Entropia
Double Ace


images/avatars/avatar-7954.jpg

Data rejestracji: 15-03-2007
Postów: 119
Klan: BlD / Saints
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamysly administracji są dla mnie niezgłębioną tajemnicą i dlatego w sensowność tej zmiany nie zamierzam wnikać, ale mam jedno pytanko:

Czy nie można było uprzedzić / poinformować graczy przed / po wprowadzeniu tej zmiany?

Drobne 20 zwiny i 2k hp wiecej u moba to być może dla administracji naprawienie bugu, ale dla osob ktore sie wybraly w ostatnich dniach na ekspedycję była to irytująca i niewytłumaczalna niespodzianka, którą większość potraktowała jako buga.

__________________
Looks at you with an evil gleam in her eye.

ID r4:1033 Emerytka
Ofki można składać gdzie się chce, czas aukcji wg regulaminu
25-11-2008 14:45 Entropia jest offline Szukaj postów użytkownika: Entropia Dodaj Entropia do Listy kontaktów
jamicore
Triple Ace


images/avatars/avatar-17598.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 162
Klan: Borgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja od siebie dodam, ze dzis trafilem na hydre majaca ponad 180 zwinki i prawie 7k hp, a mieszcze sie w granicach rozpietosci lvlowej na hydre. Teraz to nie sa moby - to sa mutanty po prostu.
A skutek bedzie taki, ze na ekspedycje zamiast trzeciej osoby slabszej, tak jak w moim przypadku, bedzie sie zabierac osoby duzo mocniejsze. A to wplynie na to, ze ci slabsi jeszcze bardziej dostana w tylek.
Nie mowiac juz o ludziach, ktorzy nie zdobyli odznak za wczesniejsze moby. Poprzedni patch dal im kopa, a ten patch co zostal wprowadzony teraz jeszcze podstawil im noge i zaczal po nich skakac.
Rano 3-osobowa ekipa odemnie z klanu trafila na feniksa silniejszego niz przecietny zloty. No bo co to jest dla feniksa 173 zwinki i 129 sposta.

Jak to sie nie zmieni, to na r5 moze za 3-4 lata gry ktos ubije bazyliszka. Z wielkim naciskiem na slowo MOZE.

EDIT
I info sprzed doslownie chwili - zloty z 222 zwinki. Po prostu mi rece opadly.

Przeciez teraz to ciezko bedzie ludziom z 60+ lvlem ubic feniksa czy hydre przy takich mutantach. A absolutna rewelacją bedzie zobaczyc teraz trzy osoby z top150 bijace z wielkim trudem feniksa.

__________________
r5: jamik

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez jamicore: 02-05-2009 17:18.

25-11-2008 15:10 jamicore jest offline Szukaj postów użytkownika: jamicore Dodaj jamicore do Listy kontaktów
gez
Member


Data rejestracji: 06-10-2008
Postów: 37
Kraina: Moria
Skąd: konener

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja przestaje mniec przyjemnosc podczas grania w Bw , bo gre po prostu spartoliliscie prawde mowiac . Jezeli nie bedzie mozliwosci powrotu do pierwszego aktu , albo chociaz zrobicie drugi akt bardziej "przyjznym" dla graczy to ja podziekuje za gre . Mysle ze nie tylko ja , bo wiele jest osob ktore nie sa w top 10 , czy nawet w top 100 , a przez brak info. (czyt. realnego opisu) o drugim akcie utkwilo w nim na dobre i teraz ma przechlapane . Dlaczego mialbym pakowac kase w gre ktora przstaje mnie bawic , a zaczyna dzialac na nerwy ?
25-11-2008 15:12 gez jest offline Strona domowa gez Szukaj postów użytkownika: gez Dodaj gez do Listy kontaktów Dodaj gez do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of gez: 3456665 YIM Account Name of gez: gzuj Zobacz profil MSN gez
jamicore
Triple Ace


images/avatars/avatar-17598.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 162
Klan: Borgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ale nalezy przyklasnac tutaj administracji rozwiazania dwoch problemow za jednym razem.
W jednej chwili rozwiazano problem braku mobow na ekspedycjach oraz problem najemnictwa na wielka skale. Po co teraz ludziom rep? Zeby zobaczyc jak ich jakis zmutowany smok bije? Szkoda czasu, zachodu i nerwow.

__________________
r5: jamik
25-11-2008 15:44 jamicore jest offline Szukaj postów użytkownika: jamicore Dodaj jamicore do Listy kontaktów
jaca666
Junior Member


images/avatars/avatar-11205.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 15
Kraina: Necropolia II
Skąd: Reszel

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mała przesada dzis poszedłem z gościem na czarnucha i wyskoczyła nam świnia 90 sposta xD hehe

__________________

25-11-2008 17:43 jaca666 jest offline Szukaj postów użytkownika: jaca666 Dodaj jaca666 do Listy kontaktów
edek081
Lord


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 260
Klan: SAMURAI
Kraina: Necropolia III
Skąd: mam to wiedzieć

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, teraz nie będzie sensu zdobywać repa bo na co się nie pójdzie to będzie kicha, białe teraz mają 80 sposta nie mówiąc o wzmocnieniu reszty, może admini przestaną sobie robić jaja? gra i bez tego ostatnimi czasy jest dosyć trudna

__________________
R4---->Arthas

SAMURAI

Wygrałeś coś lub ja coś wygrałem, składaj ofke, sprzedajesz to dawaj z 10 półki
25-11-2008 19:40 edek081 jest offline Szukaj postów użytkownika: edek081 Dodaj edek081 do Listy kontaktów
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mała ? Trochę za dużo nie da się samemu ubić Białego z dfem 186 Tongue I dsk ak ..
Zenada .. Teraz moby sa za silne i BW nic nie chce z tym zrobic tylko czekac an 3 AKT Big Grin ...

__________________

25-11-2008 19:44 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

teraz to juz calkowite przegiecie i nie mowcie ze to naprawa patcha bo moby byly juz wzmocnione po patchu 1.1.

Teraz to expy sa juz dla top10 chyba tylko..


A na dodatek biala znow dostala po dupie bo glownie wzrosla obrona i zwinka.
teraz kazdego moba tylko palna +potepieniec...

Niech administracja sie przyjzy ktore teraz moby dla bialej zostaly
25-11-2008 19:46 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
99problems
Double Ace


images/avatars/avatar-5542.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 110
Klan: Wojownicy_Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To juz przegięcie na necropoli 1 ludzie maja przeważnie max 250hp.Ne ekspy bedzie się opłacało chodzić tylko graczom z Top.
I nawet im może być ciężko jedna lub 2 lampy i koniec.Na innych nekropoliach moze to mniej odczują.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez 99problems: 25-11-2008 19:58.

25-11-2008 19:50 99problems jest offline Szukaj postów użytkownika: 99problems Dodaj 99problems do Listy kontaktów
pasiasty
Junior Member


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 18
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hhheh to ja moge poprostu sobie odpuscic expy!!! ewentulanie na bialego Smile chyba ze ma wiecej niez 160 zwinki to leze
25-11-2008 19:54 pasiasty jest offline Szukaj postów użytkownika: pasiasty Dodaj pasiasty do Listy kontaktów
4jku
Triple Ace


images/avatars/avatar-4727.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 197
Klan: OBS->PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: krk

RE: Cichociemny PATCH 1.69 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sir_brutus napisał(a)
Wzmocnienie mobow o tak wiele tylko poglebi dysproporcje miedzy scisla czolwoka a ludzmi z pierwszej 100...

Pierwszej 10 zwisa to wzmocninie bo zwinkei tak osiagaja i jak chodzili w 2-3 tak beda chodzic... A osoba z pierwszej 100 ograniczy do chdozenia na moby do szlachty/meduzy...

Moglby ktos kompeteny sie wytluamczyc?? Co to za poroniony pomysl aby zwiekszac jeszce bardziej dysproporcje miedzy pierwsza 10 a reszta??


a ja o dziwo sie zgodze... odnosnie tych dysproporcji... pisze oczywiscie o r3, nie wiem jak to wyglada na innych serwach.

low levele pukaja sobie biale i czarne smoczury bo jest ich tona (to dobrze)... topowcy chodza na safari po topowych mobach co 2 dni bo tez jest ich tona - co jest wynikiem malej ilosci topowcow.

za to sredniacy spuszczaja sie zeby sobie ubic golema czy czerwonego bo kolejka do zalozenia expy jest duza a lokacje wyczyszczone... mozna sobie skoczyc 1 dnia miesiaca albo 15 poswiecajac troche repa ale po 4 dniach wskrzeszenie znowu 1k repy kosztuje.

podsumowujac - low levele gonia sredniakow, topowcy uciekaja sredniakom coraz to bardziej powiekszajac przepasc miedzy nimi a sredniacy tkwia w miejscu (w porownaniu do reszty).

noooo chyba ze to wlasnie chodzi o to zeby na expy o 3 w nocy chodzic?

wspominalem o tym pol roku temu kiedy to laskawie sie admini zgodzili zwiekszyc respawn czarnych i bialych smokow i mowilem ze temat wroci jak bumerang za jakis czas... szkoda ze zdolnosc przewidywania rozwoju serwera jest na praktycznie zerowym poziomie i nie sluchacie rad graczy

ide walic f5 i czekam az sie cos zrespi...

__________________
mod ma zawsze racje Smile
cytat:
Nikt napisał(a)
Po prostu niezbyt mi sie chce myslec....

Normalne w twoim wypadku...
25-11-2008 20:32 4jku jest offline Strona domowa 4jku Szukaj postów użytkownika: 4jku Dodaj 4jku do Listy kontaktów AIM Screen Name of 4jku: n/a YIM Account Name of 4jku: n/a Zobacz profil MSN 4jku
Jadead
Double Ace


images/avatars/avatar-7730.jpg

Data rejestracji: 14-03-2008
Postów: 121
Klan: Next Generation
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tja teraz feniks we 4 jest nawet wyzwaniem:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d892959ec0

To jest moim zdaniem śmiesznie co się dzieje - czyżby administracja chciała gwałtownie zatrzymać postępy w ekspedycjach/odznakach, aby dłużej przytrzymać graczy płacących premium*?

Edit 1 i 2:*Czytaj 300/400 miejsce wzwyż

__________________
R2: Jadead

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Jadead: 25-11-2008 20:37.

25-11-2008 20:35 Jadead jest offline Szukaj postów użytkownika: Jadead Dodaj Jadead do Listy kontaktów
loky1
Junior Member


Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 11
Klan: EQH
Kraina: Moria
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest chyba żart!!
gdy wszedł 2 akt, mobom zwiększono umiejętności..

i tak jak teraz,wyskakuje od czasu do czasu feniks,
który ma 175 zwinki ^^

to co, teraz mając 200 pkt będę mógł chodził na białego?
a może ulitujecie się i dacie mi możliwość chodzenia na czarne?


brawo.

pogłębiajcie i tak zjechane dysproporcje między pierwszym top 10/100 a resztą.
pozdrawiam autorów chorego (w tym miejscu nietrafionego)pomysłu.

__________________
Equilibrum-Heroes FOREVER

25-11-2008 20:41 loky1 jest offline Strona domowa loky1 Szukaj postów użytkownika: loky1 Dodaj loky1 do Listy kontaktów
hei_
Lord


Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 352
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tja teraz feniks we 4 jest nawet wyzwaniem: http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d892959ec0


155 zwinki to niby wyzwanie ??
co bys zrobil akbys takiego zobaczyl ;]
Dodatkowo fenio zaopatrzyl sie chyba w tygrysa bo od unikow niestronił


http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9a67566681

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2 - motylas

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hei_: 25-11-2008 21:35.

25-11-2008 21:34 hei_ jest offline Szukaj postów użytkownika: hei_ Dodaj hei_ do Listy kontaktów
pUch4cz
Double Ace


images/avatars/avatar-24281.jpg

Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 116
Klan: Saints
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm i powiedz jak zabic takiego fenka 200+ zwiny... nie gram na mori, ale wydaje mi sie ze to tuzo skoro top20 mial tyle i ubil a ale co po ubiciu jak nie ma expa...

"blad" to jest teraz i to duzy...

z tego co udalo mi sie ustalic, ja bilem szlachetne teraz bede chodzil na fenka we 4 i zodbywal po 200expa? jak ebdzie wykoksowany...

poprostu przesada jednym slowem jak widze hydry po 140zwiny czerwone 170...

__________________
R3: pUch4cz
25-11-2008 21:45 pUch4cz jest offline Szukaj postów użytkownika: pUch4cz Dodaj pUch4cz do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
hei_ napisał(a)
cytat:
Tja teraz feniks we 4 jest nawet wyzwaniem: http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d892959ec0


155 zwinki to niby wyzwanie ??
co bys zrobil akbys takiego zobaczyl ;]
Dodatkowo fenio zaopatrzyl sie chyba w tygrysa bo od unikow niestronił


http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9a67566681


Ten feniks jest akurat tak mocno przesadzony, bo mieliście dużo wyższy poziom niż jest optymalny, a to z kolei zasługa jednego z ostatnich patchy Wink Ale fakt jest taki że teraz moby są ostro przesadzone na pierwszy rzut oka, zwłaszcza pod względem zwinności. A feniks na Morii, dzisiaj miałem taki przypadek, mimo że szedłem na czarnego, ale wpadł fenek:

Dwie osoby, jedna A2, druga A1. Feniks 145 zwinności Wink A do niedawna feniks był jedynym mobem na którego mogłem skutecznie chodzić, bo mam dopiero 51 poziom, gram CRem, więc miałem dopiero 125 zwinki w zasięgu do trafienia. A teraz nie ma żadnego moba na którego mogę chodzić, dopóki nie znajdę osób które tak jak ja są w 1 akcie Wink /A jak wiadomo baaardzo mało takich ludzi zostało/.

Zbieram dodatkowo raporty z ekspedycji na R3, aby określić siłę nowych mobów i tam również nie jest kolorowo. Z pierwszych raportów wynika że najskuteczniejszym killerem mobów będzie potępiony plus palna, bo spost nie został aż tak drastycznie zwiększony aby potępieniec nie trafiał (ale przykładowo jeden z top strzelców łapacz już będzie miał spore problemy żeby trafiać czerwonego smoka palną, a o złotym to sobie może pomarzyć, mimo że za czerwonego ma zero ekspa). Ale i tak taki potępieniec dojdzie do bodajże meduzy i potem koniec Smile Po raportach które widziałem na chwilę obecną mogę powiedzieć tylko że siła mobów została zbyt wysoko zwiększona (ja już w ogóle nie chcę wiedzieć jakie problemy będą mieli gracze spoza ścisłej topki). Ale ogólnie uważam że trzeba kilka dni poczekać aby sensownie coś powiedzieć, trzeba zobaczyć jaki rozrzut jest w statystykach poszczególnych mobów.
25-11-2008 22:26 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dla porównania dam dwa linki, jeden sprzed naprawienia buga. Natomiast drugi dziś po pracach naprawczych :

R1:

(zanim naprawiono)
Hydra 162poziom
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c3221315f7


(po naprawie)
Hydra 158poziom
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7ea482099f


rotfl rotfl rotfl rotfl rewelacja, wcześniej to hydra na 170poziomie miała 6k życia Tongue

R1 teraz umrze śmiercią naturalną rotfl rotfl rotfl

edit: Hydra ma oczywiście cały tatuaż snajpera na maksa zrobiony Tongue bo trafia bez problemu Tongue

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 25-11-2008 22:54.

25-11-2008 22:53 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
kontek
Triple Ace


Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 160

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buehehe, no to pytanie do administracji.
Kto policzyl o ile wzrosnie ruch na serwie pt. zbrojownia, pozycz mi to lub pozycz mi siamto? Przy takich statach moba jest to nieuniknione Smile

__________________
TEMAT POŻEGNALNY - klik

R4/15 kontek
R16 CeJestBe
25-11-2008 23:25 kontek jest offline Szukaj postów użytkownika: kontek Dodaj kontek do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sir_brutus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Normalny Feniks:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9a67566681

Dowod na to ze wzmocnienie mobow jest ,,parodia'' bo na nie moga chodzic same high lvl ktore nie dostaja za nie wcale doswiadczenia....

Moze niby to jest 20 %?? Albo ja nie umiem liczyc albo programisci wariujaSmile

__________________
R 2 Sir_Brutus
25-11-2008 23:25 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To akurat zły przykład, bo tutaj najwięcej boosta do zwinki dostał przez lvl ponad maxymalny optymalny poziom. Ale mimo wszystko, uważam że ten patch został trochę przegięty. Nie chodzi o to, że mobki powinny wrócić do normalnej postaci, ale uważam, że jeśli sposta została zwiększona o 4%, to zwinka powinna o max 10%. 16 to zdecydowanie za dużo. Bo nie rozumiem tej wypowiedzi Konrada, że wróciło do normy jak wszystkie postaci były w 2 akcie. Przecież, była ewidentna różnica w życiu i zwince. Nie aż taka, jak teraz, ale była. Także mam wrażenie, że nie działało tak jak powinno. Było zwiększone o 0.5x zamiast 1x, a jest w tym momencie o 1.5x bo zostało ponownie zwiększone o tyle, ile miało być wcześniej. Oczywiście, jeśli bierzemy pod uwagę tą wypowiedź.

Czyli, tak czy siak: coś w tą stronę powinno być, ale nie aż tak.

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!
25-11-2008 23:44 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobrze !

Skończy się na r3 chodzenie we 2 na golca , meduzę , złotego Smile
Po to lokacja ma miejsce na 5-6 itp ludzi zeby tylu łaziło na te expy.
Pokonanie moba powinno być CZYMŚ , a nie głupawą rutyną.

(piszę o r3)

Min dlatego nie chodzę od dobrych kilku dni na expy bo rank mi wisi - a samo łażenie dla łażenia jest nudne - przynajmniej dla mnie - wieje chorą nudą i czekaniem o różnych `chorych` porach po to zeby trafić jakiegoś łatwego moba.
Jedynie romki ze wszystkich mobów chyba (takich w zasięgu) są ciekawą lokacją
bo trudno je ubić i wynik często zaskakuje. Cała reszta to nudna lipa.
Bo ileż razy można łazić na przewidywalne moby, non stop to samo.
Takiego golema NIE ROZWALIĆ WE 2 - to trzeba mieć naprawdę pecha.

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 26-11-2008 00:05.

25-11-2008 23:52 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powiem tak: ze chyba mozna odstawic bron i pogon za eq bojowym napakowac staty i dropic (tylko po co jak nikt nie zbroi sie Red Face i robic wyprawki, albo walic meduzy w 5 osob w dsk demonach z sufem do zwinki lub lepszym ew idzimy wszyscy na potepionych bo tu widacz jest przefaryzowana rasa kupmy palna taniej wyjdzie niz biala i czekajmy na akt 3 od 70 poziomu...

podsumuje tak:

jak byl bug to akurat bylo tak dobrze jak powinno byc, serwery lecialy do przodu, ludzie rozwijali swoje postacie, gra ozyla, zainteresowanie takze i wszystko bylo super. teraz niestety bedzie stagnacja Frown

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

25-11-2008 23:52 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
YOJIMBO
Member


Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 41
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem admini posadzili nas znowu na bombie. Nie o to chodzi nawet ze potworki ekspedycyjne sa za silne, ale o to w jaki sposob sa wzmocnione i w jaki sposob zostal wprowadzony patch. Nie wprowadzenie zmian sily mobow , a raczej wprowadzenie zbugowanego patcha spowodowalo przejscie zdecydowanej wiekszosci graczy po 50 lvl do aktu 2. Teraz sie okazuje ze nie dadza sobie rady na ekspedycjach i nie rekompensuje im tego zwiekszony xp z atakow i wypraw. A cofnac do aktu 1 jak wiadomo sie nie da... Pozatym totalna glopota jest zwiekszenie sily mobow w sposob procentowy - generalnie latwiej nabic zwinke niz sposta,okolo dwukrotnie latwiej i takiz jestwiecej mona jej nabic w stosunku do sposta, jendak jak widac na przykaldzie arachne ktorej z 100 sposta robi sie 120 co jest niczym dla snajpera i z 220 zwinki robi sie ponad 260 co dla gracyz z pza topki jets powaznym problemem - oznacza to ze w nowe potworki latwiej bedzie trafiac palnikom niz bialasom. Snajperzy i reszta palniakow dostala kolejny prezent a bialasy klode pod nogi, no i ocywiscie gracze sredni i slabi beda mieli powazy orzech do zgryzienia. Mozna isc w + 1 -2 osoby z powodu silniejszego mobka tylko co to da jak nikt nie bedzie ich trafiac ...
26-11-2008 08:24 YOJIMBO jest offline Szukaj postów użytkownika: YOJIMBO Dodaj YOJIMBO do Listy kontaktów
Entropia
Double Ace


images/avatars/avatar-7954.jpg

Data rejestracji: 15-03-2007
Postów: 119
Klan: BlD / Saints
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkie wasze problemy są i tak drobne w porównaniu do tego jak przes..chlapane mają gracze z r7. Tam nie da się tak dokoksować zwiny jak na morii i nie pożyczysz sprzętu jak na innych nekropoliach (a zbrojownia klanowa ma 20 miejsc i raczej caly klan nie zrobi nagle zrzuty na okresloną godzinę żeby 4 osoby poszły na ekspę). Na r7 nie mam odznaki nawet za czarnego i zanosi się na to że już nigdy jej nie zdobędę...

__________________
Looks at you with an evil gleam in her eye.

ID r4:1033 Emerytka
Ofki można składać gdzie się chce, czas aukcji wg regulaminu
26-11-2008 08:33 Entropia jest offline Szukaj postów użytkownika: Entropia Dodaj Entropia do Listy kontaktów
gira90
Newbie


Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 5
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Lubsko

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To poroniony pomysł ostatnio walczyłem ze słabszą hydrą niż mój kolega trafił na feniksa takich mutantów ludzie ze słabszym lvl nie ubija za chiny, i mały pokaz mutanta ;/ za zwyczaj w 2-3 rundzie feniksy kończyły żywot Frown
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f97899dcb8

__________________
Nick Gira


upoważniam japko do upowania moich aukcji Tongue

26-11-2008 10:59 gira90 jest offline Szukaj postów użytkownika: gira90 Dodaj gira90 do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Cichociemny PATCH 1.69

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH