Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » jak wgrać gry do Samsunga L760... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony jak wgrać gry do Samsunga L760...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

jak wgrać gry do Samsunga L760... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

... i przez co by mi się bluetooth spie****ił;/ (of corz nie w komie)
26-11-2008 09:08 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Wampir 1
Member


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 27
Klan: Niszczyciele Khaina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przez karte pamięci, przez kabel i podczerwień

__________________

NAJEMNICY CFANIAKI KHAINA
Kupie złom 35pr za szt
26-11-2008 20:35 Wampir 1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wampir 1 Dodaj Wampir 1 do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a nie przez bluetootha?
27-11-2008 13:19 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak masz bluetootha to tez mozesz ale najlepiej przez karte, bo najszybciej
27-11-2008 15:55 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak podłącze kartę Micro SD do kompa?
27-11-2008 16:00 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Al-Azif
Double Ace


images/avatars/avatar-4093.gif

Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 101
Kraina: Necropolia
Skąd: San Costerina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytnik. Lub adapter.

__________________
r1 39281

27-11-2008 21:17 Al-Azif jest offline Strona domowa Al-Azif Szukaj postów użytkownika: Al-Azif Dodaj Al-Azif do Listy kontaktów
Necrosis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21368.gif

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 248
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

www.google.pl (kliknij)

__________________





R3 - Necrosis

28-11-2008 13:30 Necrosis jest offline Strona domowa Necrosis Szukaj postów użytkownika: Necrosis Dodaj Necrosis do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh, pisze mi, że niewłaściwy format
jak zmienić format pliku?
29-11-2008 10:12 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
djmati5
Double Ace


images/avatars/avatar-14559.jpg

Data rejestracji: 19-01-2008
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: wiesz że to ja?????

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sciagnij sobie JadMaker przerabia pliki z formatu jar na jad
skopiuj na telefon przez adapter kart pamieci w inne pliki czy cos takiego
wchodzisz wtedy w komie na ten folder klikasz na plik np. assassincreed.jad (powinien miec 1kb) i kliknij instaluj ale czasem pisze po angielsku (TO ZALEZY OD WERSJI GRY)

jak nie bedzie dzialac to poszukaj na necie do tego trzeba wpisac jakis kod chyba poczatek to *9998* tutaj 6 jakis cyferek# i powinno ci pisac wtedy wlaczone
nie wiem jaki jest kod do kazdego modelu jest inny ale u mnie na samsungu u600 tak idzie wiec sproboj podobnie

POZDRO 4all

__________________

sygna by MooNek
WRACAM DO BW
PRZEJME JAKIES KONTO NA R1 Smile pzdr.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez djmati5: 29-11-2008 12:07.

29-11-2008 12:05 djmati5 jest offline Szukaj postów użytkownika: djmati5 Dodaj djmati5 do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha i jeszcze jedno pytanie...
jak se włączam radio to mi się wyświetla komunikat "błąd wewnętrzny"
czym to jest spowodowane i jak to naprawić?
29-11-2008 12:20 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w samsungach zeby radio dzialalo trzeba sluchawki miec podlaczone ja tak mialem w swoim e900
29-11-2008 12:45 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o_O
powiedz mi coś, czego nie wiem Roll Eyes
jak wkładam słuchawy i daję na radio to pisze: "błąd wewnętrzny"
29-11-2008 12:52 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » jak wgrać gry do Samsunga L760...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH