Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » czerwony mutant » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony czerwony mutant 5 Ankieta - średnia ocena: 3,005 Ankieta - średnia ocena: 3,005 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gravedancer
Full Member


images/avatars/avatar-10084.jpg

Data rejestracji: 07-01-2007
Postów: 63
Klan: Red Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

czerwony mutant Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=38b9615418

a taki tam mutancik
dodam jeszcze że przed samym końcem Ekspy pare sekund pojechał mnie deformis i mi zjadł oko kota ale i tak mutant niezły

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gravedancer: 28-11-2008 22:18.

28-11-2008 16:53 Gravedancer jest offline Szukaj postów użytkownika: Gravedancer Dodaj Gravedancer do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do pól bitew.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
28-11-2008 17:03 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tragiczna celność Barraca i DeihroM'a dobrze, że chociaż Dobra Strzelba kilka razy pogłaskała Smoczka bo inaczej to byłaby kompletna kompromitacja Chłopaki: trenować Sposta i Zwinkę jeśli chcecie mieć jakieś szanse na expach

__________________
R1 : ID 21327


29-11-2008 13:33 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Necrosis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21368.gif

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 248
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czym tu się chwalić? że czerw was ubił? prawda że wypasiony, ale ta walka się tu nie nadaje.

2/10 za chęć skopiowania linka na forum

__________________





R3 - Necrosis

29-11-2008 14:13 Necrosis jest offline Strona domowa Necrosis Szukaj postów użytkownika: Necrosis Dodaj Necrosis do Listy kontaktów
Gravedancer
Full Member


images/avatars/avatar-10084.jpg

Data rejestracji: 07-01-2007
Postów: 63
Klan: Red Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gravedancer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Necrosis napisał(a)
a czym tu się chwalić? że czerw was ubił? prawda że wypasiony, ale ta walka się tu nie nadaje.

2/10 za chęć skopiowania linka na forum


tu chodzi o pokazanie mutantów jakie teraz sa ktoś coś nie zrozumiał
04-12-2008 21:25 Gravedancer jest offline Szukaj postów użytkownika: Gravedancer Dodaj Gravedancer do Listy kontaktów
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mutancik miał 115 Sposta Red Face
Całkiem ten mutant ale to sie nie nadaje do PB Pleased
2/10 za Mutiego Big Grin

__________________

04-12-2008 21:46 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
Kopar6666
Forum Ace


Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 95

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro by sie nie nadawal ;] to poco by go tutaj Moderator przenosil chytry ?? zastanówcie Sie... dwa razy...

5/10 ;] pracuj nad sprzetem a nie chodzisz wiecznie w Tytanach ;]

__________________
Slaby R10

91.204.160.110:27067 Cs 1.6 Zapraszam
04-12-2008 22:23 Kopar6666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kopar6666 Dodaj Kopar6666 do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie popisaliście się Tongue ale mutant niezły ,już niestety wpadłem na podobnego ,ale na szczęście jest do pokonania.......

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
31-12-2008 16:30 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Gothard
Full Member


images/avatars/avatar-12515.gif

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 52
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli chodzi o moby w 2 akcie to nic mnie nie rusza
1 / 10
dopracuj sprzet, strzelba to ewentualnie na obelgi Wink
01-01-2009 03:25 Gothard jest offline Szukaj postów użytkownika: Gothard Dodaj Gothard do Listy kontaktów
Tenistis
Triple Ace


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 190
Klan: Feniks!
Kraina: Moria
Skąd: masz tą maczugę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlatego na czerwonym smoku cierpia zwinkowcy.
Ja na swoje zabieram tylko i wylacznie palniaków (bo wiem ze na 58 poziomie trafie 20% czerwonych :/

Dziwi mnie trochę za duzy przeskok zwinki Feniks>Czerwony.

Walka chyba jednak bardziej do tematu o mutantach w Systemie.

__________________
Kupię:
Zdradziecki Amulet/Krawat
Dobry Pierścień Młodości +5 [2x]





02-01-2009 08:43 Tenistis jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenistis Dodaj Tenistis do Listy kontaktów
zZzIza
Forum Ace


images/avatars/avatar-9188.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 95
Klan: -SWIECI-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem jaki sens jest umieszczania tego expa,czerwony spory,ale wiadomo ze w 2 akcie troche lev skoczyl

2/10

__________________
PepeSza
02-01-2009 10:41 zZzIza jest offline Szukaj postów użytkownika: zZzIza Dodaj zZzIza do Listy kontaktów
Gravedancer
Full Member


images/avatars/avatar-10084.jpg

Data rejestracji: 07-01-2007
Postów: 63
Klan: Red Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gravedancer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WIKTOR napisał(a)
nie popisaliście się Tongue ale mutant niezły ,już niestety wpadłem na podobnego ,ale na szczęście jest do pokonania.......


dokładnie że teraz to już wiadomo jak to badziewie ubić bez problemu
02-01-2009 11:33 Gravedancer jest offline Szukaj postów użytkownika: Gravedancer Dodaj Gravedancer do Listy kontaktów
SikoreQ
Full Member


images/avatars/avatar-22373.jpg

Data rejestracji: 21-10-2008
Postów: 56
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nierozumiem po co umieszkać przegraną expe? Roll Eyes ,podobało mi sie u jednego gracza ze miał równiuśkie 200 zwinki Big Grin i nic po za tym

daje 2!!

__________________
R6: Sikorek
02-01-2009 21:43 SikoreQ jest offline Szukaj postów użytkownika: SikoreQ Dodaj SikoreQ do Listy kontaktów
Gravedancer
Full Member


images/avatars/avatar-10084.jpg

Data rejestracji: 07-01-2007
Postów: 63
Klan: Red Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gravedancer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SikoreQ napisał(a)
nierozumiem po co umieszkać przegraną expe? Roll Eyes ,podobało mi sie u jednego gracza ze miał równiuśkie 200 zwinki Big Grin i nic po za tym

daje 2!!


to pomysl
temat załozony był w listopadzie a jak ktos nie rozumie to przykro mi bardzo
02-01-2009 21:46 Gravedancer jest offline Szukaj postów użytkownika: Gravedancer Dodaj Gravedancer do Listy kontaktów
vishar
Member


Data rejestracji: 03-01-2009
Postów: 38
Klan: BD
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowy Sącz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po patchu widać różnicę ale czerwony z siłowni xD
daje 2/10

__________________
R6: Visharos
04-01-2009 13:37 vishar jest offline Szukaj postów użytkownika: vishar Dodaj vishar do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » czerwony mutant

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH