Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » ataki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ataki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dominiqa
Full Member


images/avatars/avatar-1433.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 64
Klan: Necronomicon
Skąd: otchłań

ataki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wybrano pierwsze lepsze imię...

cytat:
Dzięki sprawnie przeprowadzonemu rozpoznaniu udało się zaskoczyć Agnieszka


cytat:
Dzięki świetnie przeprowadzonej zasadzce Agnieszka udało się zaskoczyć Agnieszka oraz zwyciężyć


cytat:
Atak na Agnieszka nie był najlepszym pomysłem. Pierwsza salwa snajperów zabiła większość agentów towarzyszących Agnieszka


Może jestem przewrażliwiona, ale to trochę zgrzyta i razi... Mogłabym to przeredagować, ale wolałabym znać Wasze zdanie, bo ułożyć formułkę uniwersalną dla obu płci może trochę potrwać. Dlatego chciałabym wiedzieć czy nie stracę na to czasu...

__________________
"Wściekła dziewka z siekierą mocniejsza bywa w działaniu od kwarty gorzałki: niejedną rzecz można zobaczyć, która w realnym świecie nie istnieje"

23-12-2006 14:52 Dominiqa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominiqa Dodaj Dominiqa do Listy kontaktów
skullgrin
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 215
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widziałem kiedyś rozwiązanie w jakiejś grze online. Jak się tworzyło imię, to gra kazała ci podać całą odmianę i potem uzywała odpowiedniej formy.

Oczywiście, sporo ludzi by tego nie robiło, więc mogłoby to być opcjonalne - wtedy gra odmieniałaby tylko imiona tych którzy wysiłek włożyli.

To by było fajne, i mimo że potencjalne przekręty graczy z tym związane mogłyby być wyeliminowane na parę sposobów, prawdopodobnie całe przedsięwzięcie wymagałoby całkiem konkretnych zmian w systemie. Tylko za to ostatnie mnie tu zaraz powyklinają.

__________________
R1: ID 26695 / Nick: Torquemada
R2: ID 2023 / Nick: Skullgrin
23-12-2006 16:20 skullgrin jest offline Szukaj postów użytkownika: skullgrin Dodaj skullgrin do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mnie wystarczy przed nickiem wstawićjeszcze "wampir/a:" lub "gracz/a:"
np.
Dzięki sprawnie przeprowadzonemu rozpoznaniu udało się zaskoczyć wampira: Agnieszka

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-12-2006 17:08 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
rafaello
Double Ace


images/avatars/avatar-1268.jpg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 115
Klan: NFZ
Skąd: jesteś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wampir Agnieszka tez brzmi troche glupio :| i rzeczywiscie to odrobinke denerwuje

__________________

23-12-2006 17:22 rafaello jest offline Szukaj postów użytkownika: rafaello Dodaj rafaello do Listy kontaktów
pieprzota
Triple Ace


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 176
Klan: Monastyr
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No jezyk polski jest tej grze przez graczy kaleczony niemiłosiernie.I to drobne niedociągnięcie w porównaniu z nimi jest do przeżycia.Ale faktycznie, jako dla osoby zwracającej uwagę na takie szczegóły jest to lekko niepoprawne.

__________________
R3 ID:4356

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pieprzota: 23-12-2006 19:30.

23-12-2006 19:29 pieprzota jest offline Szukaj postów użytkownika: pieprzota Dodaj pieprzota do Listy kontaktów
Dominiqa
Full Member


images/avatars/avatar-1433.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 64
Klan: Necronomicon
Skąd: otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dominiqa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja napisałam coś takiego:

"Agnieszka urządza świetnie przeprowadzoną zasadzkę. Widoczne było, iże atak był niespodziewany. Pomimo rozpaczliwej obrony Agnieszka przegrywa, a Agnieszka wychodzi ze starcia zwycięsko"

To tylko przykład, ale brzmi bardziej poprawnie...

__________________
"Wściekła dziewka z siekierą mocniejsza bywa w działaniu od kwarty gorzałki: niejedną rzecz można zobaczyć, która w realnym świecie nie istnieje"

23-12-2006 19:42 Dominiqa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominiqa Dodaj Dominiqa do Listy kontaktów
pieprzota
Triple Ace


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 176
Klan: Monastyr
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No juz ciekawie sie zapowiada, bez zmiany formy imienia(nicku) wybrnęlas calkiem niezle.Moze i ja cos wymysle...Wtedy damy adminom prawo wyboru i cos moze ulepsza.

__________________
R3 ID:4356
23-12-2006 20:12 pieprzota jest offline Szukaj postów użytkownika: pieprzota Dodaj pieprzota do Listy kontaktów
Dominiqa
Full Member


images/avatars/avatar-1433.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 64
Klan: Necronomicon
Skąd: otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dominiqa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie opisy da się poprawić problem polega na tym aby używać imion/nicków w mianowniku oraz unikać osobowych czasowników w czasie przeszłym. Wszystko się da zrobić, pytanie tylko czy się przyjmie i ewentualny trud nie pójdzie na marne...

__________________
"Wściekła dziewka z siekierą mocniejsza bywa w działaniu od kwarty gorzałki: niejedną rzecz można zobaczyć, która w realnym świecie nie istnieje"

23-12-2006 20:29 Dominiqa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominiqa Dodaj Dominiqa do Listy kontaktów
pieprzota
Triple Ace


Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 176
Klan: Monastyr
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem jak najbardziej za.Zresztą draznni mnie ogolny jezyk uzywany przez graczy.Nie wiem czy ktos poruszal juz ten temat ale jakis slownik w grze by sie przydal, bo az zal patrzec i czytac co ludzie pisza.I nie chodzi mi tu o brak polskich znakow.

__________________
R3 ID:4356
23-12-2006 20:32 pieprzota jest offline Szukaj postów użytkownika: pieprzota Dodaj pieprzota do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie podoba mi siętylko koniec
to jasne że jak jedna osoba wygrywa to druga przegrywa, więc powtarza się to samo

lepiej może tak (trochęteż skrócone):

"Agnieszka świetnie przeprowadza zasadzkę, atak był całkowicie niespodziewany. Pomimo rozpaczliwej obrony Agnieszka przegrywa, a Agnieszka wychodzi z podniesioną głową"

pogadam z adminami, a wy możecie dalej poprawiać, raczej się przyjmie, chociaż oni wiedzą więcej o systemie i może jest gdzieś mały haczyk...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-12-2006 21:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Talarus
Member


Data rejestracji: 15-12-2006
Postów: 38
Klan: Leaf-Jounins
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Zadupie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coś mi tu nie pasuje...
ale może mają te same imiona???

__________________
"Oszczędzaj łez dzieciom swym, by miały czym płakać nad grobem twym"
24-12-2006 10:13 Talarus jest offline Szukaj postów użytkownika: Talarus Dodaj Talarus do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to są przykłady z tym samym imieniem, żeby nie wymyślać za dużo ;-)
ale chodzi o zmianę tekstu, nie licząc tych imion

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-12-2006 13:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Vill
Member


images/avatars/avatar-1531.gif

Data rejestracji: 31-12-2006
Postów: 29
Klan: Katedra Blackwood
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mrok Nocy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak no tak Smile z tymi samymi imionami wychodzi maslo maslane. ale zeby spamu nie byo Smile sadze ze dobry pomysl z ta zmiana, choc ja osobiscie nie zwracam za bardzo na to uwagi (tylko od razu patrze ile czego dostalam lub stracilam Tongue ) ale sa tacy co zwracaja osobicie znam paru takich ... heh Smile Mozna by bylo to zmienic, i wymyslec kilka innych scenariuszy koncowki zadadzki a nie ciagle to samo, chociaz komu by sie chcialo Tongue

__________________
ID: 18456
Nick w grze: Villandra
12-01-2007 21:53 Vill jest offline Szukaj postów użytkownika: Vill Dodaj Vill do Listy kontaktów
hokek
Lord


images/avatars/avatar-20067.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 265
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe
może i pomysł dobry ale jak komp by odmieniał takie dziwne nicki jak mj

__________________

12-01-2007 21:57 hokek jest offline Szukaj postów użytkownika: hokek Dodaj hokek do Listy kontaktów
Arwax93
Double Ace


images/avatars/avatar-2479.gif

Data rejestracji: 31-12-2006
Postów: 126
Klan: ZakonTempariuszy[ZaT e]
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze by napisac u chlopka (nick)'a , a u dziewczyny (nick)'e
Big Grin Wink Tongue

__________________
<---klick! Become a vampire Smile Wielkie dzięki każdemu kto kliknie w sygnaturkę.
19-01-2007 17:08 Arwax93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arwax93 Dodaj Arwax93 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » ataki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH