Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Plusy Aktu II:D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Plusy Aktu II:D 3 Ankieta - średnia ocena: 7,333 Ankieta - średnia ocena: 7,33
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SuckMyBalls
Newbie


Data rejestracji: 05-08-2008
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Big Grin Plusy Aktu II:D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jak Wy, ale jedynym chyba pozytywnym aspektem aktu II jest możliwość farmienia cieniasów(powyżej 100pr za walkeBig Grin ). Moja postać dzięki temu znacząco przyśpieszyła w rozwojuBig Grin Pozdrawiam tych, których farmięBig Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SuckMyBalls: 02-12-2008 12:41.

02-12-2008 12:32 SuckMyBalls jest offline Szukaj postów użytkownika: SuckMyBalls Dodaj SuckMyBalls do Listy kontaktów
tutth
Lord


images/avatars/avatar-9724.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 302
Klan: HOT
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: że znowu wysoki sadzie mowiłła ze jest pelnoletnia:p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

im szybciej leca lvl tym szybciej spadaja % na wyprawy , ale jest wybor i mozna poexpic

dla mnie najwiekszym plusem jest skrocenie czasu wypraw i oczywiscie legendarny dropWink

__________________
Nekropolia I
imie: ZielonePłucko
id: 93171
02-12-2008 12:45 tutth jest offline Szukaj postów użytkownika: tutth Dodaj tutth do Listy kontaktów
rafal135531
Double Ace


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 118
Klan: DARK
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Planeta Ziemia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem jeszcze plusem jest dodatkowe arkana, jak komus spadaje % na wyprawki to niech laduje pr w staty wiec bedzie ok

__________________
r 10

Oral B Anal Cacy
02-12-2008 14:21 rafal135531 jest offline Szukaj postów użytkownika: rafal135531 Dodaj rafal135531 do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to z tym AKtem II

w tym temacie zostały umieszczone wg mnie wszystkie plusy drugiego aktu

__________________
Nick na R1: Kedul
02-12-2008 15:06 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tutth napisał(a)
dla mnie najwiekszym plusem jest skrocenie czasu wypraw...



padlemBig Grin Big Grin

+ arkana z 2aktu i przedmioty legendarneBig Grin
02-12-2008 15:30 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście arkana i zdolność przejścia na potępionego Wink

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 02-12-2008 16:17.

02-12-2008 16:17 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
brzoza napisał(a)
cytat:
tutth napisał(a)
dla mnie najwiekszym plusem jest skrocenie czasu wypraw...



padlemBig Grin Big Grin


Bo jemu chodziło o to, że teraz bliskie są jak dawniej dalekie, a trzeba na nie 2 razy mniej czasu... chyba Big Grin

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
02-12-2008 17:06 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
tutth
Lord


images/avatars/avatar-9724.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 302
Klan: HOT
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: że znowu wysoki sadzie mowiłła ze jest pelnoletnia:p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokladnie tak, mozna dropic tak samo jak przed drugim aktem tyle ze 2x szybciej (2x mniej nerwowSmile ) i do tego legendarny drop, ech czepiacie sie;p

z dalekimi to jeszcze nic, ale spytacje ludzi co wczesniej katowali pielgi 5h dziennie a teraz moga to zrobic w 2 godzinkiWink

__________________
Nekropolia I
imie: ZielonePłucko
id: 93171
02-12-2008 18:25 tutth jest offline Szukaj postów użytkownika: tutth Dodaj tutth do Listy kontaktów
Coral
Member


images/avatars/avatar-12567.jpg

Data rejestracji: 20-10-2008
Postów: 33
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiscie nowe arkana
i legendarny sprzet



nie podobaja mi sie tylko ekspedycje - wiekszosc jest tylko dla topki

__________________

02-12-2008 19:32 Coral jest offline Szukaj postów użytkownika: Coral Dodaj Coral do Listy kontaktów
GhOst89
King


images/avatars/avatar-10041.jpg

Data rejestracji: 13-06-2007
Postów: 861
Klan: PERWERSI
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- legendarny drop
- szybsze expienie ( co ma swoje + i - )
- nowe arkana
- nowa rasa, bo tego brakowało ludziom najbardziej ;]

__________________
Twoja Stara zalicza wygląd w zdradzieckim secie \o/







r3 - GhOstV

Prawie jak top1 Big Grin
02-12-2008 19:55 GhOst89 jest offline Szukaj postów użytkownika: GhOst89 Dodaj GhOst89 do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

njabradziej przydatne sa nowe arkany
noi skrócenie wypraw głownie dawne piel teraz dalekieBig Grin
a pozatym mi 2 razy lepsze itemki dropiBig Grin

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


02-12-2008 20:17 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
X-5f-^W^-X16
Forum Ace


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 87
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Nercopolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-Więcej expa Smile
-Nowa rasa Smile
-Skrócone czasy Smile
-Legendarne itemki Smile

__________________

02-12-2008 21:43 X-5f-^W^-X16 jest offline Szukaj postów użytkownika: X-5f-^W^-X16 Dodaj X-5f-^W^-X16 do Listy kontaktów
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprzęcik np LEg Dem koska to juz EXTRA bron Tongue
I Farmienie lepszych Big Grin
A skrocenie to nei z II Aktem Tongue

__________________

02-12-2008 22:10 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- mniej udanych wypraw, bo na 80% wchodzi 50%, dużo słabszy drop, mobki stały sie uciążliwe do ubicia, system losowania jeszcze bardziej sie spier****ł Smile

+ więcej ekspa za udaną wyprawe... po częsci rekompensuje to, że mniej wypraw włazi Wink , więcej ekspa za ataki... nowa rasa = nowe możliwośći.

Uh, można było sobie ponarzekać Tongue

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

02-12-2008 23:11 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiscie popieram wyprawki(mysl przewodnia pr)

ale tak naprawde teksp z atakow daje tylko szanse na lepszy i szybszy wzrost w rankingu dla resetow(jakos ostatnio plage mamy na r1 Tongue )
a cala reszta servera ludzi sie ze w koncu dropnie na bliskiej w II akcie jakies leg dsk elfie spodnie nocy badz ci ktorzy dopchaja sie do s3 licza beznamietnie klikajac wyprawki na szybkosc Big Grin

__________________
sygna by my self
10-12-2008 01:38 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Plusy Aktu II:D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH