Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Tylko dla członków BWTeam nawet byłch :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Tylko dla członków BWTeam nawet byłch :P
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Tylko dla członków BWTeam nawet byłch :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę tutaj napisac jak powinno wyglądaćpodanie do Lunarki ..
Z Góry dziękuje ...

__________________

03-12-2008 16:52 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piszesz czemu chcesz być w Teamie Smile Z tak małym stażem na forum masz raczej nikłe szanse na dostanie się do Teamu.

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
03-12-2008 18:13 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najważniejsza rzecz to zdjęcie!
Ja wysłałem portret +3 akty.

Treść jak leci.

__________________

03-12-2008 18:14 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -=CzAsOwY=-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jinnn ty to masz szczescie Big Grin


Ale co muszę tam napsiać ?
Zobacz mam mały staż na forum w 13 dni nabiłem 151 postów i ani 1 warna Smile

__________________

03-12-2008 18:19 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
tutth
Lord


images/avatars/avatar-9724.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 302
Klan: HOT
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: że znowu wysoki sadzie mowiłła ze jest pelnoletnia:p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vexis napisał(a)
Piszesz czemu chcesz być w Teamie Smile Z tak małym stażem na forum masz raczej nikłe szanse na dostanie się do Teamu.


szczególnie jesli wczesniej mialo sie kilka- jak nie kilkanascie zbanowanych kont na forum, a takze kradzieze kont w grze itp na sumieniu

toz to pooky czy jak mu tamWink

__________________
Nekropolia I
imie: ZielonePłucko
id: 93171
03-12-2008 18:20 tutth jest offline Szukaj postów użytkownika: tutth Dodaj tutth do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-=CzAsOwY=- napisał(a)
Jinnn ty to masz szczescie Big Grin


Ale co muszę tam napsiać ?
Zobacz mam mały staż na forum w 13 dni nabiłem 151 postów i ani 1 warna Smile


I dlatego się właśnie nie dostaniesz.
Bo nie trzeba mieć dużo postów tylko pisać sensownie i w ważnych sprawach.

__________________

03-12-2008 18:20 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz wysłać coś na wzór listu motywacyjnego, powinny się tam przede wszystkim znaleźć informacje wspomniane w tym temacie: Team - Nabór proponuję też napisać to w stylu oficjalnym Wink , chociaż jak chcesz mieć też jakieś większe szanse, to musisz jakoś zabłyszczeć na forum. Big Grin

EDIT@down: właśnie, w związku z tym twoim ostatnim postem proponuję jeszcze przeczytać http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling szczególnie ten ostatni fragment ;]

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

03-12-2008 18:21 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -=CzAsOwY=-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh chyba mnie z kimś pomylił /es/as .. Frown
Ale nie jesteś żadnym modem więc proszę o warna dla Tutha !

__________________

03-12-2008 18:21 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykro mi, ale do Teamu można się dostać tylko przez "układy i układziki".
Ja na przykład, zostałem operatorem, bo zapłaciłem Sushiemu jak byłem na zlocie w Łodzi.
Madzia aka Sectum aka Lunarka, żeby zostać Super Moderatorem musiała pojechać z Konradem w góry.
Caen został T-modem i błyskawicznie awansował, nie ze względu na kompetencję, ale dlatego, że należy do Krakowskiej Kliki, a szefowie BW mieszkają w Krakowie.
C47 jest S-opem, bo należy do kółka wzajemnej adoracji razem z Sushim i Konradem.
Itd, itp. Przykłady można mnożyć w nieskończoność ja podałem tylko te z samego góry, a skoro góra jest taka skorumpowana, to możesz sobie tylko wyobrażać co się dzieje wśród T-modów !


ps. Wszystkie powyższe teksty to autentyczne ploty wyłowione z bezdennych zasobów forumowych bzdur Wink

pps. A tak poza tym to wszystkie instrukcje są w sygnaturze Lunarki Wink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




03-12-2008 21:10 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-=CzAsOwY=- napisał(a)
Jinnn ty to masz szczescie Big Grin


Ale co muszę tam napsiać ?
Zobacz mam mały staż na forum w 13 dni nabiłem 151 postów i ani 1 warna Smile


Jedynie dwa ustne, w tym jeden ode mnie Wink
03-12-2008 21:13 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie to co napisał Jinnn nie ważne ile masz postów,ale trzeba je pisac sensownie Wink .
A po za tym wszystko masz w sygnaturze Lunarki.Ale z takim stażem to masz bardzo małe szanse Smile .

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barx: 03-12-2008 21:16.

03-12-2008 21:16 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Xanobw
Forum Ace


Data rejestracji: 14-10-2008
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tutth napisał(a)
cytat:
Vexis napisał(a)
Piszesz czemu chcesz być w Teamie Smile Z tak małym stażem na forum masz raczej nikłe szanse na dostanie się do Teamu.


szczególnie jesli wczesniej mialo sie kilka- jak nie kilkanascie zbanowanych kont na forum, a takze kradzieze kont w grze itp na sumieniu

toz to pooky czy jak mu tamWink



zgadzam sie z tym panem to zlodziej kont i ma na sumienie od groma zbanowanychkont w grze jak i na forum .......


jak go ktos przyjmie pokaze nam ze bw to mala polska sami zlodzeje ....................


chlopak nierozrocnia zdania


mod ma na celu pomagac a nie okradac;];]

__________________
GG 4680420
R1_Lestat_

jak cosk upilem/sprzedalem prosze o info w grze


Kupie xxx szybkosci
03-12-2008 21:53 Xanobw jest offline Szukaj postów użytkownika: Xanobw Dodaj Xanobw do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-=CzAsOwY=- napisał(a)
Zobacz mam mały staż na forum w 13 dni nabiłem 151 postów i ani 1 warna Smile


Co to jest ja 151 postów swego czasu nabijałem w 3-5 dni Wink

cytat:
Sejan napisał(a)
Przykro mi, ale do Teamu można się dostać tylko przez "układy i układziki".
Ja na przykład, zostałem operatorem, bo zapłaciłem Sushiemu jak byłem na zlocie w Łodzi.
Madzia aka Sectum aka Lunarka, żeby zostać Super Moderatorem musiała pojechać z Konradem w góry.
Caen został T-modem i błyskawicznie awansował, nie ze względu na kompetencję, ale dlatego, że należy do Krakowskiej Kliki, a szefowie BW mieszkają w Krakowie.
C47 jest S-opem, bo należy do kółka wzajemnej adoracji razem z Sushim i Konradem.
Itd, itp. Przykłady można mnożyć w nieskończoność ja podałem tylko te z samego góry, a skoro góra jest taka skorumpowana, to możesz sobie tylko wyobrażać co się dzieje wśród T-modów !


ps. Wszystkie powyższe teksty to autentyczne ploty wyłowione z bezdennych zasobów forumowych bzdur Wink


No Sejan co racja to racja Wink Piłem z Konradem i Ce i mam lepsze dropy, tak się mówi na R3, tam gdzie mnie nie lubią \o/ \o/
I pomyśleć że olałem propozycję wstąpienia do teamu Wink
Trzeba być miłym i dużo pić \o/


A tak na serio to Czasowy masz za mały staż na forum, idziesz w kierunku spamera a w Teamie się spamerów nie lubi.

Wszystko w swoim czasie Wink więcej czasu i cierpliwości

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

03-12-2008 21:54 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-=CzAsOwY=- musisz zrobic tak:

- przelać 350 zł wpisowego na konto
Ryszard Nowakowski ul. Obrońców Władzy 4, 44-100 Kraków
nr konta: 60 1020 1420 0000 0000 2536 3645 Bank PKO BP.

w opisie podaj: wpisowe oraz nick.


i po sprawie zaksięgują przelew na koncie i jesteś w BW Teamie.

Aha no i musisz jeździć na zloty i pić z tymi pijakami Tongue Tongue


A tak poważanie:

Po założeniu takiego tematu to masz minus 230 do "mondrości" Pleased

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
03-12-2008 22:23 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -=CzAsOwY=-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hunter i kto tu spamer Tongue
Ale nie chodzi mi o to Frown
Znowu Ten XanoBW Big Grin
Denerwuje mnie mylą mnie z kimś :/
Ale Sejanku ja wiem znam te ploty
Madzia ciekawe co zrobiła tam w tych górach Tongue
Więc ten bieżący temat do zamknięcia ...
Proszę o bana dla XanoBW !

__________________

03-12-2008 22:27 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od rozdawania banów i warnów w tym temacie jestem ja.
Tuth i Xanob: słowne upomnienie za spam. Zamykam

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
03-12-2008 22:36 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Tylko dla członków BWTeam nawet byłch :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH