Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Łatwa praca z Rihanna Sygna no i Avek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Łatwa praca z Rihanna Sygna no i Avek
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Łatwa praca z Rihanna Sygna no i Avek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://planetrenders.net/renders/displayimage.php?pos=-23642

Link
Chcę żeby tam pisało
1.NaughtyBoy
2.GG - 13416631

No i tyle Smile

__________________

03-12-2008 17:24 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
Tomkju
Junior Member


Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 13
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Narazie sygna:

może być czy nie podoba się?

btw, jak można mieć takiego kotleta w sygnaturze? Shocked

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tomkju: 03-12-2008 18:06.

03-12-2008 17:55 Tomkju jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomkju Dodaj Tomkju do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tomkju napisał(a)
Narazie sygna:

może być czy nie podoba się?

btw, jak można mieć takiego kotleta w sygnaturze? Shocked



zdecydowanie za duże rozmiary... poczytaj regulamin


PS: Ja zaraz spróbuje coś wykombinować

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NieRohen: 03-12-2008 18:23.

03-12-2008 18:07 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Tomkju
Junior Member


Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 13
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaraz poprawie...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Tomkju: 03-12-2008 18:22.

03-12-2008 18:16 Tomkju jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomkju Dodaj Tomkju do Listy kontaktów
zal_pl
Full Member


images/avatars/avatar-12491.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 73
Klan: [PERWERSI] & [-Kodex-] <3
Kraina: Necropolia II
Skąd: Koszalin :P

RE: Łatwa praca z Rihanna Sygna no i Avek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





ja mam takie cos Tongue

__________________



Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez zal_pl: 03-12-2008 19:24.

03-12-2008 18:22 zal_pl jest offline Szukaj postów użytkownika: zal_pl Dodaj zal_pl do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Jak coś to avka dotne

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NieRohen: 03-12-2008 18:28.

03-12-2008 18:28 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony


łap

PS:
Proszę nie spamuj na forum w nie wyznaczonych do tego wątkach Wink Tongue

Edit @down:

Sam sobie strzel avka :p
Trodno wkleić do painta, zmniejszyć do 100x100 i sprawdzić czy wejdzie? :p
Przepraszam, jestem na to za leniwy :p
I PROSZĘ NIE MÓW DO MNIE PÓŁNOC....

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 03-12-2008 21:43.

03-12-2008 19:07 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
-=CzAsOwY=-
Triple Ace


Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 168

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -=CzAsOwY=-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pół noc to ty masz 3 ostrzezenia Tongue
JAk dotąd zatrzymam narazie te co mi zrobiliście dziękuje Smile Mid Wez no Strzel Avka i zamykamy Big Grin

__________________

03-12-2008 21:32 -=CzAsOwY=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=CzAsOwY=- Dodaj -=CzAsOwY=- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Łatwa praca z Rihanna Sygna no i Avek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH