Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA UDANA OBRONA + FARCIK 14pkt vs. 44pkt » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony UDANA OBRONA + FARCIK 14pkt vs. 44pkt 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pikoro R2
Newbie


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 4
Kraina: Moria

UDANA OBRONA + FARCIK 14pkt vs. 44pkt Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oto walka ktora moge sie poszczycic hihi niby nic ale dopiero zaczynam wiec mysle ze zle nie jest ;p Pozatym ciut sie musiala kolezaneczka zdziwic ;D

>>WALKA<<
03-12-2008 20:24 Pikoro R2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pikoro R2 Dodaj Pikoro R2 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witaj Pikoro ;D nie mogłem zostawić tego tematu bez stosownego komentarza rotfl

Co do przeciwniczki: pewnie myślała "uuua, mam km (+5) i zaje***te KRYYTYYY i nikt mnie nie pokona" rotfl tak na serio to jak widzę WZ z palną to nie wiem czy się śmiać czy płakać ;D

Co do walki: ładny dmg, fartowne uniki i 14hp na koniec ;D musiała się nieźle wqr... zdenerwować ^^

Ale wynik był "prawie" do przewidzenia - palnej 2h ciężko jest dorównać białej, wiem o tym dobrze i Ty wiesz że ja o tym wiem ;D i pewnie nie raz się o tym przekonałeś ;D

no ale w sumie przeciwnik znacznie lepszy i niezłego farta miałeś... więc dam 10/10 ;D

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


03-12-2008 22:28 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pochwal sie jak dostajesz bęcki od 32 lvl Big Grin Big Grin
2 razy na dzień Big Grin
ale dużo krwi dajesz więc źle nie jest Big Grin Big Grin
walki beznadziejne
ten kolega jedzie takich i jeszcze lepszych a sie nie chwali...
dam 3/10 żebyś już nie płakał( no ale jednak te 30 pkt różnicy jest....)
pozdro....

__________________
Coś, kiedyś
04-12-2008 14:14 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Pikoro R2
Newbie


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 4
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pikoro R2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 1. dostaje od niego bo ma 2x lepszy kwadrat ktory i tak sobie przejme ;] jego dmg jest zalosny, on ma w dodatku kilka pktow wiecej wiec zadnego wyczynu nie robi klepiac mnie...
pozatym moze jestes slepy albo cos ale walka jest tylko 1.... i ostatnie... mam naprawde gdzies co robi twoj kolega.... ale jesli musisz juz sie wyzalac to udaj sie do specjalisty...

co wiecej... dziekuje za posta od MASTERa bo widac ze zna sie na rzeczy a tobie to raczej ktos postac dal i nie potrafisz poziomu utrzymac... ;/

PozdRo ;]



down
a moze postac stworzylem i nie gralem??
kto teraz jest zalosny i sie pograza??

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pikoro R2: 04-12-2008 20:27.

04-12-2008 16:02 Pikoro R2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pikoro R2 Dodaj Pikoro R2 do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Woju

Data dołączenia 2008-11-03 14:59:40
Ostatnie logowanie 2008-12-04 13:11:22

ty

Data dołączenia 2008-11-03 11:20:05
Ostatnie logowanie 2008-12-04 15:33:57

i kto tu jest żałosny ??
dołączyłeś wcześniej od niego a masz mniej pkt

żal mi cie

że TY nie umiesz grać to wiem
ale on robi rewo nie na takich xxx jak ty tylko na snajperów których też jedzie
masz niby 60 zwinki, ale lepiej niec ci ktoś doradzi. Bo postać żałośnie zbudowana....

EDIT down:

właśnie nie wiem czemu Big Grin Big Grin jakby mało AK na aukcji było Big Grin Big Grin
a śmiercionośna czapka pasterza to za ks max na aukcji Big Grin Big Grin

__________________
Coś, kiedyś

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szampi1: 04-12-2008 16:47.

04-12-2008 16:34 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Wongusen
Lord


images/avatars/avatar-25636.jpg

Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 477
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka żałosna -.- atakujący chyba nie wie co to śmiercionośny set albo chociaż Śmierćionośne xxx.

j/w to była różnica 3h ale on duzo szybciej od Ciebie wbił. A na takim lvl-u każdy z miśliwcem lata xD ale nawet jak ma tatoo na palna 2h to może w 2a robi potępionego ;p

EDIT: Zapomniełem oceny dodać ;] 2/10

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wongusen: 04-12-2008 16:42.

04-12-2008 16:42 Wongusen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wongusen Dodaj Wongusen do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

omfg co z tego że data rejestracji wcześniejsza? zobacz sobie ilość WSZYSTKICH akcji na koncie, widać że Pikoro musiał mieć przez dłuższy czas włączony urlop chytry

blizz7 - 2431 walk, 3149 wypraw
Pikoro - 359 walk, 618 wypraw


i pierwsze słyszę że na tym lvlu każdy biega z palną 2h chytry

cytat:
szampi1 napisał(a)
pochwal sie jak dostajesz bęcki od 32 lvl Big Grin Big Grin
2 razy na dzień Big Grin


nie każdy musi pokonywać w obronie lepszych od siebie chytry

a poza tym Pikoro ma tylko 10% walk przegranych, a ty prawie 50% chytry więc nie bądź taki cwany..

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 04-12-2008 17:30.

04-12-2008 17:19 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
masterofpuppets napisał(a)
omfg co z tego że data rejestracji wcześniejsza? zobacz sobie ilość WSZYSTKICH akcji na koncie, widać że Pikoro musiał mieć przez dłuższy czas włączony urlop chytry

blizz7 - 2431 walk, 3149 wypraw
Pikoro - 359 walk, 618 wypraw


i pierwsze słyszę że na tym lvlu każdy biega z palną 2h chytry

cytat:
szampi1 napisał(a)
pochwal sie jak dostajesz bęcki od 32 lvl Big Grin Big Grin
2 razy na dzień Big Grin


nie każdy musi pokonywać w obronie lepszych od siebie chytry

a poza tym Pikoro ma tylko 10% walk przegranych, a ty prawie 50% chytry więc nie bądź taki cwany..


poczekaj aż pikoro będzie miał tyle pkt co ja
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=af048e4df0

jak ktoś dobry go zaatakuje(ale dobry;/) to też bęcki dostanie
i co to jest ten blizz7 ?? ja mówie o Woju
on jest od niego lepszy więc niech sie nie podnieca walkami z niby lepszym...

__________________
Coś, kiedyś
04-12-2008 19:23 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha sry ślepy jestem ;/ myślałem że mówisz o przeciwniku.. no ale w sumie to myślałem przedmiotem dyskusji jest zamieszczona walka, a nie to że twój znajomy który zarejestrował się 3 godziny później jest lepszy ;/ swoją drogą nie wiem jakim prawem go farmi, zobacz klan woja i pikoro ;/

aha, co do zamieszczonego przez Ciebie linka: ja nie mam problemów z lepszymi od siebie, atakują mnie czasem (raz na 2 dni?) 3 - 4 znajomych i to wszystko chytry

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


04-12-2008 19:56 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
masterofpuppets napisał(a)
aha sry ślepy jestem ;/ myślałem że mówisz o przeciwniku.. no ale w sumie to myślałem przedmiotem dyskusji jest zamieszczona walka, a nie to że twój znajomy który zarejestrował się 3 godziny później jest lepszy ;/ swoją drogą nie wiem jakim prawem go farmi, zobacz klan woja i pikoro ;/

aha, co do zamieszczonego przez Ciebie linka: ja nie mam problemów z lepszymi od siebie, atakują mnie czasem (raz na 2 dni?) 3 - 4 znajomych i to wszystko chytry


no to ty masz farta Big Grin Big Grin

ale ja mam shuriken...
klan woja i pikoro....
to niech on ci sie pochwali co pisał do woja...
coś że przyjdzie EQH i odbierze mu kwadrat ble ble ble
co do walk
pokaż jakąś z PALNIAKIEM a nie z czymś podobnym do palniaka...
bez obrazy Big Grin Big Grin

__________________
Coś, kiedyś
04-12-2008 20:00 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie, nie mam farta... po prostu z każdym się dogadam chytry

poza tym nie ważne jaki był ten palniak, ważny jest fart, 14hp na koniec i sam fakt pokonania gościa 12 lvli lepszego ;D

temat brzmi:
UDANA OBRONA + FARCIK 14pkt vs. 44pkt

a nie:

UDANA OBRONA zaje****y snajper 44pkt vs jeszcze lepszy zabójca 14pkt

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 04-12-2008 20:07.

04-12-2008 20:04 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobra
więc ja ten temat wyceniam na 3/10
i nie zmienie
bo walka ma być dobra
a jakby snajper był dobry to by to wygrał. Nawet przewagą HP

PS. nie pisze już w tym temacie Big Grin
troche pospamowaliśmy więc temat do zamknięcia Big Grin Big Grin

__________________
Coś, kiedyś
04-12-2008 20:20 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Pikoro R2
Newbie


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 4
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pikoro R2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na zakonczenie cos zebby wszyscy sie posmiali... i chcialem napisac tylko ze temat mozna zamknac juz ;]

cytat:

Nadawca: BaziK
Tytuł wiadomości: ??
Data wysłania: 2008-12-02 17:27:44


jaki ty debil jesteś
jak jeszcze raz napiszesz do Woju to ja do ciebie napisze ;/<<<dziecko w wieku 5lat pisze bardziej spojne zdania...
on był w viperze a wy jesteście ich akademią więc mu klocka nie zabierzesz
ja pierdem załatwie te całe EQH więc sie zamknij. <<<to jest najsmieszniejsze xd chcialbym to zobaczyc
i niepisz do niego.
a jak jesteś za głupi żeby z nim na solo iść to sie zamknij<<<tego nie zrozumialem
sam zabierz ten klocek jak jesteś tego warty ;/
05-12-2008 07:38 Pikoro R2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pikoro R2 Dodaj Pikoro R2 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A skąd Pikoro wie jaki Woju ma klocek? Ano, dowiaduje się o tym 2 razy dziennie.

Tylko jakim prawem, skoro "on był w viperze a wy jesteście ich akademią"?

No nic, myślę że Troll został nakarmiony, a temat powinien być zamknięty, zanim ktoś powie za dużo...

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


05-12-2008 16:15 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA UDANA OBRONA + FARCIK 14pkt vs. 44pkt

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH