Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » ban na ip dla ....... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ban na ip dla .......
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Xanobw
Forum Ace


Data rejestracji: 14-10-2008
Postów: 77

ban na ip dla ....... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czasowy,ceti_bell,nught-boy, i jeszcze pare kont tam mial w końcu administracja sie za niego wziela ;];];].....


normalnie jestem dumny z Sejana .......xD


jak dla mnie tacy ludzie nie powinni miec neta..........

wam tez zalazl za skore ?

__________________
GG 4680420
R1_Lestat_

jak cosk upilem/sprzedalem prosze o info w grze


Kupie xxx szybkosci

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Xanobw: 05-12-2008 21:28.

05-12-2008 21:26 Xanobw jest offline Szukaj postów użytkownika: Xanobw Dodaj Xanobw do Listy kontaktów
R1:Volverin
Member


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo dobrze, mogę prosić link do tematu?

__________________

Evander-Zalozyciel Wlk
Mroczny_lord
Stefan7 solmyr Wandalz -xwks- aikzer Ron Phoenix.
Miło było z wami prowadzić ligę
05-12-2008 21:33 R1:Volverin jest offline Szukaj postów użytkownika: R1:Volverin Dodaj R1:Volverin do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

link do tematu masZ?

Ban na IP

sam znalazlem^^
ale za co ten ban?;/

__________________




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Albatros: 05-12-2008 21:37.

05-12-2008 21:33 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
R1:Volverin
Member


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1x zbanowanych kont,nareszcie ;]

__________________

Evander-Zalozyciel Wlk
Mroczny_lord
Stefan7 solmyr Wandalz -xwks- aikzer Ron Phoenix.
Miło było z wami prowadzić ligę
05-12-2008 21:42 R1:Volverin jest offline Szukaj postów użytkownika: R1:Volverin Dodaj R1:Volverin do Listy kontaktów
stoigniew
Triple Ace


images/avatars/avatar-10822.jpg

Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 200
Kraina: Necropolia III
Skąd: kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o ile sie nie wyle ta osoba do teamu chciala startowac.

Ale czemu ban na ip? Ciekawi mnie to. Moze ci ktorzy znaja zbanowanego
odpowiedza

__________________
r4 goly
r10 stoigniew


Po irytujących wycofaniach sie z Kt informuje ze od tej pory takie coś zgłaszam!!
05-12-2008 21:49 stoigniew jest offline Szukaj postów użytkownika: stoigniew Dodaj stoigniew do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stoigniew napisał(a)
o ile sie nie wyle ta osoba do teamu chciala startowac.

Ale czemu ban na ip? Ciekawi mnie to. Moze ci ktorzy znaja zbanowanego
odpowiedza


7 zbanowych kont na forum

PS: nie znam go ale gdzieś to wyczytalam a jak nie 7 to przynajmniej 6kont miał

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NieRohen: 05-12-2008 21:52.

05-12-2008 21:51 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
Tak będziesz miał ban stały na IP cały czas. A teraz już żegnam i tak za długo bawiłem się w udawanie, że nie wiem kim jesteś

Zamykam


ja nic z tego nie rozumiem napisal ze wie kim jest i ban^^ ale przeciez on dlugo mial juz konto na forum to wczesniej zbanowac go nie mogliscie?

__________________




05-12-2008 21:52 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
Mikel-Angelo
Triple Ace


images/avatars/avatar-8677.gif

Data rejestracji: 23-09-2007
Postów: 152
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tych kont bylo wiecej ;D

+ Kradzieze postaci/itemow/pr Big Grin

edit :

Z tego co pamietam , to jego 1sze konto to bylo tomulo.

Byly jeszcze m.in. Catie-Bell , NaughtyBoy_ , Warrior , C.RoNaLDo , F_Noob i cos tam by sie jeszcze znalazlo Roll Eyes
[pisane z pamieci , wiec nazwy kont moga troszke roznic sie literka lub dwiema od 'orginalow'] Wink

Pozniej poszukam innych kont , bo jestem przekonany ze ponad 10 bylo Tongue

edit2:

Tomulo_147 ;

No i te ponad 10 sie znalazlo Tongue

edit3:

Pooky

Kolejny link dotyczacy tej samej osoby Big Grin


__________________
"Władza nie słuzy konkretnemu celowi. Ona jest celem samym w sobie."

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Mikel-Angelo: 05-12-2008 22:16.

05-12-2008 21:53 Mikel-Angelo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mikel-Angelo Dodaj Mikel-Angelo do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albatros napisał(a)
cytat:
Sejan napisał(a)
Tak będziesz miał ban stały na IP cały czas. A teraz już żegnam i tak za długo bawiłem się w udawanie, że nie wiem kim jesteś

Zamykam


ja nic z tego nie rozumiem napisal ze wie kim jest i ban^^ ale przeciez on dlugo mial juz konto na forum to wczesniej zbanowac go nie mogliscie?


Może chcieli mu dać ostatnią szanse Tongue lub nikt nie zwracał na niego uwagi aż do tej chwili

Albatros zobacz swój temat w grafice Tongue


Po tym co napisał Mikel, to na serio należał mu się na IP ten ban

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NieRohen: 05-12-2008 21:55.

05-12-2008 21:54 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NieRohen napisał(a)



ja nic z tego nie rozumiem napisal ze wie kim jest i ban^^ ale przeciez on dlugo mial juz konto na forum to wczesniej zbanowac go nie mogliscie?

Może chcieli mu dać ostatnią szanse Tongue lub nikt nie zwracał na niego uwagi aż do tej chwili

Albatros zobacz swój temat w grafice Tongue


Po tym co napisał Mikel, to na serio należał mu się na IP ten ban


hmm zaraz lukne tamten temat^^
a oco chodzi takto z tym ze chcial dojsc do teamu? i tak wogole nie mial zadnych warnow wiec moze sie poprawial? jak zbanowali mu 6kont na forum towtedy powinien dostac bana na Ip a takto sami dali mu nadzieje i moze sie poprawial..

__________________




05-12-2008 22:03 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albatros napisał(a)
cytat:
NieRohen napisał(a)



ja nic z tego nie rozumiem napisal ze wie kim jest i ban^^ ale przeciez on dlugo mial juz konto na forum to wczesniej zbanowac go nie mogliscie?

Może chcieli mu dać ostatnią szanse Tongue lub nikt nie zwracał na niego uwagi aż do tej chwili

Albatros zobacz swój temat w grafice Tongue


Po tym co napisał Mikel, to na serio należał mu się na IP ten ban


hmm zaraz lukne tamten temat^^
a oco chodzi takto z tym ze chcial dojsc do teamu? i tak wogole nie mial zadnych warnow wiec moze sie poprawial? jak zbanowali mu 6kont na forum towtedy powinien dostac bana na Ip a takto sami dali mu nadzieje i moze sie poprawial..


ale to tylko moje zdanie z tą szansą, poza tym wymagania rekrutacji do teamu zabraniają warnów i banów Tongue a on był wybitnym recydiwstą i w dodatku (podobno) złodziejem

__________________

05-12-2008 22:07 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postów: 168

troszke napisal bez warna^^
ale ciagle mysle nad tym czemu on napisal ten temat wlasnie o stalym Ip tak jakby ktos go straszyl ze powie adminowy czy cos w tym stylu^^
i wlasnie ten ban to na jakis okres czy na stale?
O tym ze kradl konta to nic nie wiem wiem jedynie ze sie klucil z xanosem ciagle

NieRohen- popraw sobie profil^^ Skąd: wiesz że "bde" TOP1 na R1?
to tak apropoSmile

__________________




05-12-2008 22:19 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albatros napisał(a)
Postów: 168

troszke napisal bez warna^^
ale ciagle mysle nad tym czemu on napisal ten temat wlasnie o stalym Ip tak jakby ktos go straszyl ze powie adminowy czy cos w tym stylu^^
i wlasnie ten ban to na jakis okres czy na stale?
O tym ze kradl konta to nic nie wiem wiem jedynie ze sie klucil z xanosem ciagle

NieRohen- popraw sobie profil^^ Skąd: wiesz że "bde" TOP1 na R1?
to tak apropoSmile


na stałe


już poprawione dzięki

__________________

05-12-2008 22:24 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Mikel-Angelo
Triple Ace


images/avatars/avatar-8677.gif

Data rejestracji: 23-09-2007
Postów: 152
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albatros napisał(a)
ale ciagle mysle nad tym czemu on napisal ten temat wlasnie o stalym Ip tak jakby ktos go straszyl ze powie adminowy czy cos w tym stylu^^


Moze dostal bana na IP wczesniej , i poszedl do jakiegos kumpla/kafejki/biblioteki w szkole/miesnego , whatever , stworzyl nowe konto na forum i zalozyl tamten temat chcac sie dowiedziec czy ban na IP to juz na stale czy moze wystarczy ze go 'przeczeka'? :>


cytat:
Albatros napisał(a)i wlasnie ten ban to na jakis okres czy na stale?


Ban raczej na stale. Smile

edit @up: NieRohen mnie uprzedila Tongue


__________________
"Władza nie słuzy konkretnemu celowi. Ona jest celem samym w sobie."

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mikel-Angelo: 05-12-2008 22:27.

05-12-2008 22:25 Mikel-Angelo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mikel-Angelo Dodaj Mikel-Angelo do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w pręgierzu nie widze tematu nigdzie że dostał bana na IP a chyba powinien temat z tym być bo on miał konto w grze chyba


PS: Mikel zobacz na moją płeć...

a już poprawiłes Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NieRohen: 05-12-2008 22:28.

05-12-2008 22:28 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Albatros
Lord


images/avatars/avatar-9603.jpg

Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 360
Klan: TRANSILVANIA; Siewcy Smierci; Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore
Skąd: MYSTIC ->> Zduńska Wola/ wioska:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mikel-Angelo napisał(a)



Moze dostal bana na IP wczesniej , i poszedl do jakiegos kumpla/kafejki/biblioteki w szkole/miesnego , whatever , stworzyl nowe konto na forum i zalozyl tamten temat chcac sie dowiedziec czy ban na IP to juz na stale czy moze wystarczy ze go 'przeczeka'? :>


no raczej u siebie na kompie ten temat otworzyl bo w szkole/u kumpla/ itd
by nie siedzial ciagle.. wszedzie gdzies pisal i do teamu chcial nawet w grafice prosil o zrobienie seta wiec to odpadaSmile

__________________




05-12-2008 22:28 Albatros jest offline Szukaj postów użytkownika: Albatros Dodaj Albatros do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Albatros
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albatros i NieRohen - po ostrzeżeniu ustnym za spam, takie pogadanki proszę na PW.

Temat zamykam, bo nic z niego nie wynika, a odpowiedź na pytanie została udzielona.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

06-12-2008 01:01 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » ban na ip dla .......

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH