Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Oj Ce nie pij tyle bo cie zjedzą krokodyle ;o » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Oj Ce nie pij tyle bo cie zjedzą krokodyle ;o 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Golden10
Triple Ace


Data rejestracji: 26-06-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia

Oj Ce nie pij tyle bo cie zjedzą krokodyle ;o Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzisiaj Ce duzio wypił chyba xD Spójrzcie na to jak pisze dokładnie i za co daje bana i to jakiego O_o Kto jest przeciw a kto za czemuś takiego rączka (lub co tam wolicie) do góry ;p Taki temat spamerski bo na BW sobie nie pospamuje xD



Klan - runy




cytat:
C47 napisał(a)
przedmioty mają zostać sprzedane a punkty rozdane według składek poszczególnych klanów w którym były

mogą zostać sprzedane o ostatniego klanu




cytat:
C47 napisał(a)
jakiej reorganizacji?

jak jest np wyżem mowa o tym, że połowa już nie gra
a skoro tak jest to czekam maks 7 dni albo na połowę PR(jeżeli więcej/mniej osób nie gra lub nie odbiera punktów to wartość odpowiednio większa/mniejsza) ze sprzedaży przedmiotów, albo na całe przedmioty (jeżeli nikt nie sprzeda i nie rozda punktów)

oddaje się procentową wartość wkładu
kosztowało 30k, każdy po 1k składki to teraz dostają po 1/30 ze sprzedaży (np. jak 3k to 100pr)

decyzja nie będzie zmieniona
poza tym co za problem kupić je nowym klanem






Wylgaryzmy


A tutaj ban i tu już nie wiem co myśleć Oo W profilu było: Szykować **** (4litery) Nadciąga MaNiAk i SuChY.


A żeby udowodnić że temat ma część prawdy to:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=31626

No usunęło się trochę dropu, "Drop: (od czasu mojej gry na tym koncie)", przynależność do klanu ( z małym dopiskiem), dawna przynależność klanowa i małe zdanie o upodobnieniu się mojego charakteru do charakteru Pupa co już na pewno obraźliwe nie było Oo A nawet jeśli to on na 100% bana by mi nie wlepił ;o To zaczynamy obstawiać: Ile Ce dzisiaj wypił? xD
07-12-2008 19:47 Golden10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Golden10 Dodaj Golden10 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo inteligentny temat

zamykam + ostrzeżenie za spam
to nie dział na takie tematy

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-12-2008 21:09 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Oj Ce nie pij tyle bo cie zjedzą krokodyle ;o

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH