Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy Ty tez dostajesz takie wiadomosci z DATE?????? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czy Ty tez dostajesz takie wiadomosci z DATE?????? 13 Ankieta - średnia ocena: 7,2313 Ankieta - średnia ocena: 7,23
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mrux
Newbie


Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 8

Czy Ty tez dostajesz takie wiadomosci z DATE?????? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś zapytał do kogo poszła zgrillowana s3, a przygarnąłem, co ma tak leżeć odłogiem Big Grin

po chwili :
Nadawca: QaZWsX
Tytuł wiadomości: Ten klocek nalezy do Date...
Data wysłania: 2008-12-06 17:02:56
Wiec sie nie przyzwyczajaj za duzo...

po dwóch chwilach :
Nadawca: Lopezzo
Tytuł wiadomości: aby nie było
Data wysłania: 2008-12-06 17:12:04
klocek wróci do date Wink

Pytanie do administracji, czy powinienem sie czuć zastraszany?
Czy to tylko miłe, ciepłe przywitanie po 9 miesiącach przerwy w grze Big Grin
08-12-2008 00:11 mrux jest offline Szukaj postów użytkownika: mrux Dodaj mrux do Listy kontaktów
Dercos
Double Ace


Data rejestracji: 20-07-2007
Postów: 148
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

'zastraszanie' w grze jest dozwolone.

więc włącz urlop. Big Grin
08-12-2008 00:41 Dercos jest offline Szukaj postów użytkownika: Dercos Dodaj Dercos do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzymaj dobra gumke na kwadracie to moze ciekawsze wiadomosci beda rotfl
08-12-2008 00:46 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale jak kazda gumka moze peknac:p wiec dobieraj dobrych doradcow:p

__________________

08-12-2008 00:49 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Cyr
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2008
Postów: 211
Klan: Khorn / HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slash3r napisał(a)
ale jak kazda gumka moze peknac:p wiec dobieraj dobrych doradcow:p


Moze ciebie powinen omijać szerokim łukiem ?


a pw bardzo ładne hehe czekamy na więcejSmile

__________________
Cyrax


08-12-2008 08:02 Cyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyr Dodaj Cyr do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Robcie wymianki w klanie Big Grin
Jak bedziecie dobrze zgrani to kwadrat bedzie mial caly czas ochronke, moze przez to pare osob na pustaki wyladowac Smile ale cos za cos Big Grin

__________________

08-12-2008 09:20 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oni poczekają aż go rozbudujesz, dopiero wtedy ci go zakoszą. I tak będzie z każdym kwadratem jaki stracą Wink

i jak większość mówi, rób ochronki ^^

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

08-12-2008 09:25 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
tutth
Lord


images/avatars/avatar-9724.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 302
Klan: HOT
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: że znowu wysoki sadzie mowiłła ze jest pelnoletnia:p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja zazwyczaj otrzymuje wiadomosci w stylu

'rzadam zdjecia oblega ze mnie"
"odwołajcie oblega bo wszyscy poleca na pustaka"
"jak mi ktos banuje prki na tydzien to leci na pustaka" by mordek;D
"jestescie pewni tego oblega, bo nam bardzo przyda sie repka a co niektorzy moga wyladowac na pustaku"

niestety nie zapisuje takich bzdur, jednak sens wiadomosci utrzymalem, czasami posmiac sie moznaWink

__________________
Nekropolia I
imie: ZielonePłucko
id: 93171
08-12-2008 11:45 tutth jest offline Szukaj postów użytkownika: tutth Dodaj tutth do Listy kontaktów
ELenroK
Member


Data rejestracji: 02-11-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

złomuj złomuj ^^ xD

tyle mam do powiedzenia

__________________

08-12-2008 14:56 ELenroK jest offline Szukaj postów użytkownika: ELenroK Dodaj ELenroK do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wymianki najlepsza rzecz..Też chciałem ten kwadracik mieć..Ale ćóż nie udało się..Pewnie znowu strad coś planujeSmile ..Znajdź sobie jakiś klan lepszy lub kolegów i róbcie wymianki..

__________________
Nick na R1: Kedul
08-12-2008 15:27 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slash3r napisał(a)
ale jak kazda gumka moze peknac:p wiec dobieraj dobrych doradcow:p


To mój tekst ;P

Ja już bym się bał...

__________________

08-12-2008 15:40 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cyr napisał(a)
cytat:
slash3r napisał(a)
ale jak kazda gumka moze peknac:p wiec dobieraj dobrych doradcow:p


Moze ciebie powinen omijać szerokim łukiem ?





o mnie sie nie martw ja daje rade.. a poza tym kiedys czegos nie dopilnowalem, ze do mnie pijeszchytry nie na miejscu trochePleased

a o klocek kolega pewnie dobrze zadbaWink

__________________

08-12-2008 17:27 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co wiem to Strad kolejną 3jkę zabrał date ;P

A wiadomosciami to sie nie przejmuj jesli sie nie boisz i tyle Wink
Takie życie date ma pozycję , więc zrozumiałe jest to , że z pozycji siły występują Smile wcale się nie dziwię , lecz kibicuję oczywiście ekipie Strada Smile

Do posta niżej....... tak , tak bo wiesz kto jest inicjatorem akcji i się wypowiadasz.... Pleased

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 08-12-2008 19:15.

08-12-2008 17:34 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie strad tylko anorex..mal założył taki temacik w pożycze/najme na r1 i ide też na to

__________________
Nick na R1: Kedul
08-12-2008 17:38 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
M0rdeRca
Lord


images/avatars/avatar-12490.jpg

Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 364
Klan: Z deklaracją
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: Z deklaracją

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ELenroK napisał(a)
złomuj złomuj ^^ xD




złomuj ? chlopie nie wiesz nawet o co chodzi i piszesz bzdury .... Smile

co do klocka to olnuj Wink nie daj sobie go rozbudowac i oddac go ;D



100% Anty Ptaszek Smile

__________________

08-12-2008 18:38 M0rdeRca jest offline Strona domowa M0rdeRca Szukaj postów użytkownika: M0rdeRca Dodaj M0rdeRca do Listy kontaktów AIM Screen Name of M0rdeRca: Z deklaracją YIM Account Name of M0rdeRca: Z deklaracją Zobacz profil MSN M0rdeRca
1/2NOC
Lord


images/avatars/avatar-5652.jpg

Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 287
Klan: Kofam Extrem :***
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe i doczekalismy sie jak z reszta podczas kazdej wiekszej wojenki na r1 nagonki na klan dominujacy. brakuje mi tu jeszcze wyciagania najgorszych brudow,kwitow,paragonow za konta Smile ale mysle ze do wszystkiego dojdziemy z czasem. Bosze nie tak dawno ci ktorzy teraz tak opluwaja klan dominujacy sami byli opluwani jako domniemani dyktatorzy i najgorsze zlo z necro. historia jak widze zatacza kregi. Ja ze swej strony ciesze sie ze udalo sie mi i moim wspoltowarzysza broni ominac ten konflikt i ciesze sie ze nie musimy sie taplac w takim bagnie jakie jest i jakie pewnie sie jeszcze zrobi na r1.

gratuluje konsekwencji htc w partyzantce i zdobycia 2 s3. tylko nie rozumiem jednego co ta s3 robi teraz w klanie ktory ma w opisie :


cytat:
AZYL Dla osób z Klanów DATE & HTC nie mających chęci/czasu/możliwości brać udziału w zabawie. Prosze to uszanować.


przecierz to zaprzeczenie samo w sobie idei tej maksymy.

__________________



Wielka Rodzina BW na Naszej Klasie

cytat:
1/2NOC czy ty w kazdym temacie musisz prowokowac napinki ?

09-12-2008 00:53 1/2NOC jest offline Szukaj postów użytkownika: 1/2NOC Dodaj 1/2NOC do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ELenroK napisał(a)
złomuj złomuj ^^ xD

tyle mam do powiedzenia


+1 za warn
tyle mam do powiedzenia

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
09-12-2008 07:50 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy Ty tez dostajesz takie wiadomosci z DATE??????

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH