Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 prośba do operatorów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony prośba do operatorów
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
CzarnyMnich
Junior Member


images/avatars/avatar-12104.jpg

Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 17
Klan: BaNaNaS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: LBN

prośba do operatorów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Po jakimś czasie postanowiłem wrócić na BW ale... nie pamietam (utnijcie mi ręke ale sobie nie przypomne) czy na R7 kiedyś przez przypadek ktoś będąc u mnie w domu lub może ja i nie pamietam - nie założyliśmy już wcześniej jakiegoś konta na necro V.

Prosiłbym w takim układzie (bo zależy mi na postaci jak już zacząłem ją tworzyć i nie chcę dostać za 3 miesiące bana za multi) operatorów - adminów - kogokolwiek kto może sprawdzić skrypcikiem czy nie ma już jakiejś postaci na necro V z mojego IP.

Wiem że nie ten dział, nie ta tematyka ale wolę się zapytać niż potem wściekać.

Pozdrawiam

CzarnyMnich

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CzarnyMnich: 09-12-2008 10:19.

09-12-2008 10:15 CzarnyMnich jest offline Strona domowa CzarnyMnich Szukaj postów użytkownika: CzarnyMnich Dodaj CzarnyMnich do Listy kontaktów
CzarnyMnich
Junior Member


images/avatars/avatar-12104.jpg

Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 17
Klan: BaNaNaS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: LBN

Autor tematu Temat rozpoczęty przez CzarnyMnich
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up żeby nie zginęło w natłoku postów Smile
09-12-2008 18:34 CzarnyMnich jest offline Strona domowa CzarnyMnich Szukaj postów użytkownika: CzarnyMnich Dodaj CzarnyMnich do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7 prośba do operatorów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH