Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Patch 1.1.0.10 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.1.0.10 12 Ankieta - średnia ocena: 6,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
profes79
Niezarejestrowany
Patch 1.1.0.10 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy mozna szanowna administracje prosic ozostawienie chociaz jednego tematu celem dyskusji? Bo poki co wszystkie sa zamykane jak leci.

Widze, ze nowy patch, zagladam - moze zmieniono cos w mobacho co gracze postuluja od "cichociemnego patcha"...moze dodano zadania a2...moze zrebalansowano jakies arkana...

a tu taka kiszka...I to w dodatku jak sie okazuje nie bardzo wiadomo po co , na co i dla kogo...

Skoro uwazacie ze wszystko jest w porzadku to czemu nas kneblujecie?

edit: topic w miszmaszu do ktorego KOnrad odsyla zostal zamkniety prawie natychmiast.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez profes79: 09-12-2008 11:02.

09-12-2008 11:01
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysl, popieram jedna i druga reka Tongue
Myslicie ze BW Team to Caritas? Niech sobie zarobia, za ten wlozony czas nalezy im sie wrescie jakas zaplata. Mi to w zaden sposob nie przeszkadza i nie wiem w jaki sposob moze przeszkadzac komukolwiek.
09-12-2008 11:03 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Goompas mi ogólnie to też nie przeszkadza, tylko wchodzę na bw,patrzę nowy patch i już się cieszę, że naprawili expy, albo inne problemy, a tu ZONK, jakieś głupstwo, które nie jest w ogóle potrzebne.

__________________

09-12-2008 11:10 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Hankjunior
Oburzony Emeryt


images/avatars/avatar-20011.png

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 435
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no jeden temat chyba można zostawić???

co do patcha to niby nikomu on nie przeszkadza ale to samobój administracji.

bo pominmy w tej chwili istniejace serwery i pomyslmy o kolejnym który sie pojawi.
nieistotne kiedy.
Wszyscy wiemy że dla was są najważniejszi ludzi z premem i to oczywste wiec idzmy dalej.
kto kupuję prema??
no w 90% to ludzie którzy graja od poczatku serwera. po 3-6 miesiacach od startu nowi gracze juz nie tak chetnie inwestuja w premium bo zdaja sobie sprawe ze nie nadgonia pkt juz.
wiec jaka bedzie sytuacja ?
otoz serwer miesci ok 18000 graczy wiec mysle ze z tego kilka tysięcy to beda jednorazowe konta zalozone przez babcie, ciocie czy kolege z pracy po to by ktos sobie zadnko zaliczyl.

wiec dopchanie sie do serwera bedzie w znacnym stopniu utrudnione i bedzie mniej aktywnych graczy.

co za tym idzie mnie kasy dla was.
Średni pomysł jak dla mnie ale skoro to skalkulowaliście to mnie nie przeszkadza Big Grin



Edit dla Sejana
no po Tobie się chociaż spodziewałem czytania ze zrozumieniem Tongue
gdzie tu jest na pisane że 18000 ludzi gra ????
na mori3 bedzie bardzo duzo chetnych.
Jasne moje konkluzje sa prawidłowe tylko wtedy gdy liczba graczy którzy sprobuja pograc przekroczy 9000. Ja licze że tak Big Grin
Bo jak kazdy zrobi sobie "wasala" to macie zamiar go kasowac po ilu, tygodniu ? dwóch ?
zresztą nie ma co gdybać. Ja uważam że pomysł chybiony.
Napiszcie za miesiac bądz dwa czy wplywy na konto sie zwiększyły.
Jeśli tak to zwróce honor Smile

__________________

Sygna by Postalowiec - wielkie dzięki

Hank, Emeryt-rencista.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hankjunior: 09-12-2008 11:44.

09-12-2008 11:16 Hankjunior jest offline Szukaj postów użytkownika: Hankjunior Dodaj Hankjunior do Listy kontaktów
LostAlon3
Forum Ace


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 77
Klan: KHAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Kę3n

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no jesli juz BW jest takie komercyjne i wszystko robi pod kasiore...
wiadomo - koszty serva i DUUUUZE pensje..
to niech se robi....

ale jest JEDNO ALE !!!!!!!!

MY JESTEŚMY WASZYMI KLIENTAMI .... A KLIENT MA ZAWSZE RACJE !!!!!!

a póki co ... przytoczę cytat kolegi "JAKOŚĆ WASZYCH USŁUG JEST MIZERNA"


ot co

__________________

09-12-2008 11:18 LostAlon3 jest offline Szukaj postów użytkownika: LostAlon3 Dodaj LostAlon3 do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jinnn napisał(a)
Goompas mi ogólnie to też nie przeszkadza, tylko wchodzę na bw,patrzę nowy patch i już się cieszę, że naprawili expy, albo inne problemy, a tu ZONK, jakieś głupstwo, które nie jest w ogóle potrzebne.


Gdyby nie było potrzebne to by go nie wprowadzano. Może dla Ciebie to nijak nie jest użyteczne, ale tak Ci się tylko wydaje. Nie tylko w interesie administracji leży aby graczy w grze przybywało. Więcej nowyc graczy, większy ruch, więcej środków dla administracji dzięki którym mogą więcej rzeczy stworzyć i wprowadzić.
Napływ nowych graczy to nie tylko korzyść dla administratorów ale samych graczy.

Kompletnie nie rozumiem was. Znaczy rozumiem, chcecie sobie pomarudzić ponieważ to lubicie, a każdy powód jest dobry.
Zmiana ta nijak nie wpłynie na graczy ze starzem, prawda?
Więc co ona wam przeszkadza? NIC, ABSOLUTNIE NIC.
Macie jakiś więc powód do marudzenia? TAK, JEDEN POWÓD, MARUDZIĆ, ŻEBY SOBIE POMARUDZIĆ.
Jeśli będzie więcej graczy to otworzą kolejny serwer. Jeśli będą przepełniać się serwery to zostaną przeczyszczone a więc usunięte też zbanowane konta ( o które robicie taki lamęt). Same plusy dla starych wyjadaczy, ale nie musicie sobie marudzić, bo dzień bez marudzenia to dzień stracony.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
09-12-2008 11:19 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hankjunior napisał(a)
no jeden temat chyba można zostawić???

co do patcha to niby nikomu on nie przeszkadza ale to samobój administracji.

bo pominmy w tej chwili istniejace serwery i pomyslmy o kolejnym który sie pojawi.
nieistotne kiedy.
Wszyscy wiemy że dla was są najważniejszi ludzi z premem i to oczywste wiec idzmy dalej.
kto kupuję prema??
no w 90% to ludzie którzy graja od poczatku serwera. po 3-6 miesiacach od startu nowi gracze juz nie tak chetnie inwestuja w premium bo zdaja sobie sprawe ze nie nadgonia pkt juz.
wiec jaka bedzie sytuacja ?
otoz serwer miesci ok 18000 graczy wiec mysle ze z tego kilka tysięcy to beda jednorazowe konta zalozone przez babcie, ciocie czy kolege z pracy po to by ktos sobie zadnko zaliczyl.

wiec dopchanie sie do serwera bedzie w znacnym stopniu utrudnione i bedzie mniej aktywnych graczy.

co za tym idzie mnie kasy dla was.
Średni pomysł jak dla mnie ale skoro to skalkulowaliście to mnie nie przeszkadza Big Grin


Typowy post osoby nie mającej zielonego pojęcia o systemie i ilości aktywnych graczy na serwerach Wink . Ty naprawdę myślisz, że na serwerach jest w stanie grać po 18 tysięcy osób? xD

Ciągle nie wiem w czym wy macie problem? W czym wam to tak naprawdę przeszkadza? O_o ta zmiana nie ma praktycznie żadnego znaczenia dla starych graczy O_o

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




09-12-2008 11:19 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czym Wy się tak podniecacie. Patch jak patch. ani nas on w sumie ziębi ani grzeje. BO chyba nie będziecie wracać po zadanie za 100pr do s5? To taki patch bardziej nakierowany na to aby świerzaki od razu miały motywację do ściągnięcia znajomych. Ot taka akcja marketingowa.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
09-12-2008 11:20 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

v. 1.1.0.10 9 grudnia 2008

* Wprowadzono dodatkowe zadanie w 5 strefie, polegające na zdobyciu wasala.


o co wam chodzi chcieliście mieć więcej zadań, to wam dali \o/ \o/ \o/
Pomysł mi nie przeszkadza, ale kulawy jak ten pies bez nogi.

Nawet nie będę zgadywał kto jest pomysłodawcą rotfl rotfl

Hm ja mam propozycje, Wprowadźcie zadanie dla 4 i 3 strefy. Mianowicie : Postanowiłeś odmienić swój los, pozostaw po jednym kwadracie zgliszcza (czyt. spal go) Skoro już głupoty wymyślamy Wink

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

09-12-2008 11:21 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch moze i nie ziembi ani nie parzy ale...

Jest tyle postulatow czynnych userow i niektore nawet przyzwoite

BWTeam zrobilo jedno Kasa, wyglada to jak promocja Stacji Cyfrowej daja duzo na poczatku a pozniej martw sie sam ze ci sie promocja skonczyla Big Grin

Jednorazowy chwyt ktory nie przyspozy wiecej ludzi a jesli tak to nie wiele. Zas pomysly userow w roznych tematach nawet nie mja aprobaty w formie "sluchajcie postaramy sie tym zajac"

To tyle pozdrawiam

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag
09-12-2008 11:29 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raziel - ja w swoim temacie już podałem propozycje dla każdej strefy. A mój temat nie był od marudzenia, tylko raczej wyśmiania pomysłu. Ziębi mnie to tak jak Ariusa i paru innych, ale uważam, że w momencie zapotrzebowania (tylko kilkudziesięciu k graczy) na "normalne", porządne zadania w a2 i ewentualnie w s1, wymyślanie takich bzdur jest stratą czasu. Ale rozumiemy wszyscy, że dla administracji gra ma przynosić dochód, a dochód jest także zależny od nowych graczy.

I NIE MARUDZĘ!!! Jak wspomniałem - raczej wyśmiewam Big Grin Konrad, dzięki za zamknięcie mojego tematu, Misz-Masz to imho lepsza lokalizacja tematów prześmiewczo-marudnych rotfl rotfl rotfl

__________________
OUT OF ORDER

09-12-2008 11:29 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
drum
Member


images/avatars/avatar-13271.jpg

Data rejestracji: 17-04-2008
Postów: 32
Klan: Szycag_s - Łowcy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: No

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi osobiście ten patch nie przeszkadza, jednak trochę nie podoba mi się 1 rzeczSmile

Niby te 50-150 pr (nie wiem ile ten quest jest wartyWink )to malutko, 1-3 wyprawki, ale szkoda, że dostępny jest tylko w s5 albo może inaczej- szkoda, że dostępny jest dopiero terazSmile Każdy kiedyś miał te 10 pkt i nagroda za quest była duża- dzięki temu można było kupić tak wymarzony sprzęt jak d glock itpSmile

Update jest generalnie ok, bo złego jest w tym, że więcej osób dojdzie do gry?Smile Po prostu trochę dziwi mnie to, że nowi gracze będą mieli lepszy start niż gracze, którzy byli od początkuSmile Bo zważając na to, że taki d glock to był dzień zbierania prków (Big Grin ) bo kiepska szansa na wyprawkę, bo mało prków z wyprawek, bo każdy kupował glocki, te 50-150 pr to całkiem sporo na początkuSmile

__________________
BREAKCORE



a, i milf

09-12-2008 11:30 drum jest offline Szukaj postów użytkownika: drum Dodaj drum do Listy kontaktów
Christian
Forum Ace


Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 87
Klan: VII
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Z daleka...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Sejan
cytat:
Hankjunior napisał(a)
no jeden temat chyba można zostawić???

co do patcha to niby nikomu on nie przeszkadza ale to samobój administracji.

bo pominmy w tej chwili istniejace serwery i pomyslmy o kolejnym który sie pojawi.
nieistotne kiedy.
Wszyscy wiemy że dla was są najważniejszi ludzi z premem i to oczywste wiec idzmy dalej.
kto kupuję prema??
no w 90% to ludzie którzy graja od poczatku serwera. po 3-6 miesiacach od startu nowi gracze juz nie tak chetnie inwestuja w premium bo zdaja sobie sprawe ze nie nadgonia pkt juz.
wiec jaka bedzie sytuacja ?
otoz serwer miesci ok 18000 graczy wiec mysle ze z tego kilka tysięcy to beda jednorazowe konta zalozone przez babcie, ciocie czy kolege z pracy po to by ktos sobie zadnko zaliczyl.

wiec dopchanie sie do serwera bedzie w znacnym stopniu utrudnione i bedzie mniej aktywnych graczy.

co za tym idzie mnie kasy dla was.
Średni pomysł jak dla mnie ale skoro to skalkulowaliście to mnie nie przeszkadza Big Grin


Typowy post osoby nie mającej zielonego pojęcia o systemie i ilości aktywnych graczy na serwerach Wink . Ty naprawdę myślisz, że na serwerach gra po 18 tysięcy osób? xD


Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, a później sie wypowiedz Wink Otóż gdzie Hankjunior napisał ze tyle osób gra na serwerze?

Wracając do tematu to mi też to sie nie podoba, bo ludzie moze i klikna na link referencyjny kogos, ale co dalej? Założa konto i zostawia zajmujac miejsce... zal
Pozatym jako Admini powinniście sie zajać skutkami tych wcześniejszych patchów które wprowadziliscie i przez które wielu graczy ma teraz problem

Jedynym słowem mogliście bardziej sie postarać a nie wprowadzić kolejny badziew :/

__________________
Nick R5: Christian



09-12-2008 11:32 Christian jest offline Szukaj postów użytkownika: Christian Dodaj Christian do Listy kontaktów
LostAlon3
Forum Ace


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 77
Klan: KHAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Kę3n

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vladvoncarstein napisał(a)
Konrad, dzięki za zamknięcie mojego tematu, rotfl rotfl rotfl


tiaaaa ja tez dziekuje - widac ze TEAM nie ma nic na swoja obrone...

zamiast zajac sie czyms sensownym - z porzytkiem dla ludu ... to tu takia szopa...

"Dzisiaj w Betlejem, Dzisiaj w Betlejem, Wesoła nowina...."

tak apropo swiąt..

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez LostAlon3: 09-12-2008 11:38.

09-12-2008 11:34 LostAlon3 jest offline Szukaj postów użytkownika: LostAlon3 Dodaj LostAlon3 do Listy kontaktów
Jarrema
Double Ace


Data rejestracji: 08-09-2006
Postów: 104
Klan: Mroczna Kompania
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdańśk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł moim zdaniem niepotrzebny... tylko spowoduje tworzenie wirtualnych graczy

a jak już wymyślamy takie pomysły, to propozycja zadania dla 4 strefy:
posiadanie wasala z premium rotfl

a dla 3: to już się boję Big Grin

__________________
Dawniej na r3 , obecnie r16 - Jarema

Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
09-12-2008 11:36 Jarrema jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarrema Dodaj Jarrema do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo wiecie wy jestescie uzaleznieni i premium zaladujecie i nawet po banie wrocicie nowi nie Big Grin

Mowie rozwiazanie rodem z cyfry plus - damy zadanie w 5s ale bez chomika Big Grin

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag
09-12-2008 11:37 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
LostAlon3
Forum Ace


Data rejestracji: 19-03-2008
Postów: 77
Klan: KHAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Kę3n

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oto cytat:

cytat:


SusziMaker napisał:
Nikt nie będzie przerabiał 70% kodu by dodać coś banalnego.

Zamykam.


widac entuzjazm i zapał pracowników...

no tak, kto będzie poprawiał zje***ny kod... przeciez też działa

__________________

09-12-2008 11:38 LostAlon3 jest offline Szukaj postów użytkownika: LostAlon3 Dodaj LostAlon3 do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch 1.1.0.10 <rotfl>

Tu masz moje pomysły. Też to postulowałem. Oraz zadanie - "dropnij ...." rotfl rotfl rotfl

Dz1k1 - do Cyfry+ jeszcze daleko. Musieliby chyba tego chomika dołożyć.

I coby spamu nie było:

Droga Administracjo
Czy jeśli wymyślę i podrzucę w "Scenariuszach i opisach" propozycje zadanek to czy rozważycie ich wprowadzenie??
Pozdrawiam
Vlad

__________________
OUT OF ORDER

09-12-2008 11:39 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok zostawimy jeden temat, bo widzę że jest sporo osób, którym zabrakło tematów na dużych portalach do wypisywania swoich pseudomądrych uwag Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




09-12-2008 11:41 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
reksio
Double Ace


images/avatars/avatar-14969.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 123
Klan: Gwiezdna Horda
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Wieliczka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LostAlon3 napisał(a)
no jesli juz BW jest takie komercyjne i wszystko robi pod kasiore...
wiadomo - koszty serva i DUUUUZE pensje..
to niech se robi....

ale jest JEDNO ALE !!!!!!!!

MY JESTEŚMY WASZYMI KLIENTAMI .... A KLIENT MA ZAWSZE RACJE !!!!!!

a póki co ... przytoczę cytat kolegi "JAKOŚĆ WASZYCH USŁUG JEST MIZERNA"


ot co


przecież to proste ze ten produkt jest komercyjny. Ktos to musi obslużyc, ktos musi na tym zarobic. Poprowadz przez chwile wlasna firme to sie moze przekonasz. Jak tego nie rozumiesz to sie skasuj, zreszta skoro twierdzisz ze jakosc uslug jest mizerna to po co kupujesz premium.

A moze z tej kasy (mowie o patch-u) bedzie zatrudniony ktos kto slabiakom poprawi tak moby zeby trafiali chytry

__________________
moria 2: AnemiA
09-12-2008 11:44 reksio jest offline Szukaj postów użytkownika: reksio Dodaj reksio do Listy kontaktów
ELenroK
Member


Data rejestracji: 02-11-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe kto będzie sie przenosił za marne 500 pr

zamiast zająć sie czymś pożadnym to nie jakieś badziewia wymyślacie

mała wypłata to myślicie że im wiecej osob tym wiecej kasy nie zawsze tak jest

może administracja powie kiedy zamierza wprowadzić to:

do rozważenia w przyszłości
Wysłanie wiadomości o założonym przez siebie oblężeniu do zakładającego!
Usługa Premium - Historia Handlu
Możliwość dołączenia do ekspedycji w profilu info w profilu o możliwości dołączenia do ekspedycji.
Pokazanie w wiadomości handlowej czego ona dotyczyła info w wiadomości o rodzaju oferty
Totem Klanowy totem klanu
2 drobiazgi link 'oddaj' przy przedmiotach z zk i ew. strony klanu widoczne z zewnątrz/zmiana linków

chyba nigdy bo nie dlugo będą zadania zostawiłeś coś w 5s wróć do niej po czym robisz oblega na 5s a tu zonk zadanie zaliczone omg

__________________

09-12-2008 11:44 ELenroK jest offline Szukaj postów użytkownika: ELenroK Dodaj ELenroK do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, z całym szacunkiem, ale Tobie zabrakło argumentów, więc zaczynasz się bawić w nie mającą nic wspólnego z ironią obrazę. Nie chcesz, jak widać zrozumieć, jakie są potrzeby (dobra, użyję tego języka) waszych klientów, którzy domagają się "chleba i igrzysk" a nie pierwszomajowego pochodu dziewic. Tak więc daj sobie spokój z nieudanymi próbami obrażania kogokolwiek. Bo tak naprawdę to ten patch działa na zasadzie: "Patch'cie, coś jednak robimy". Takie mydlenie oczu to możesz dzieciom w żłobku serwować a nie dorosłym (mniej lub bardziej) ludziom.

I żeby nie było - nie mam nic przeciwko temu zadanku, ale są ważniejsze rzeczy, na które nie chcecie zwrócić uwagi.

__________________
OUT OF ORDER

09-12-2008 11:44 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisałem już w innym temacie po co powstał patch. Koniec tematu ze strony administracji.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




09-12-2008 11:48 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
vankiller
Junior Member


images/avatars/avatar-10483.gif

Data rejestracji: 13-04-2007
Postów: 13
Klan: White dragons
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: z wpadki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Ok zostawimy jeden temat, bo widzę że jest sporo osób, którym zabrakło tematów na dużych portalach do wypisywania swoich pseudomądrych uwag Smile


Pseudo mądrych lol ty tym postem nic nie wniosłeś do tematu to jest według mnie pseudomądre Roll Eyes
co do tematu patch ekhm no mmm eee tak wogóle to po co on?? chyba kasa zaczyna się kończyć twórcom, a nowi gracze to zawsze szansa na na wykupienie premium i tym samym kase do pensji Happy a prawdziwe problemy leżą nierozwiązane.

__________________

09-12-2008 11:49 vankiller jest offline Strona domowa vankiller Szukaj postów użytkownika: vankiller Dodaj vankiller do Listy kontaktów AIM Screen Name of vankiller: http://r3.bloodwars.interia.pl YIM Account Name of vankiller: http://r3.bloodwars.interia.pl Zobacz profil MSN vankiller
Aduras
Double Ace


Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 116
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad albo Sushi Smile Odpowiedzcie na ten post bardzo prosze

Czy zadanie nie mozna by dodac do wszystkich stref, na przyklad lopek Big Grin Ktory rozbudowal swoj klocek i co ?? Ma czekac az ktos inny mu zajmie z 2s potem znowu on leci z 2s do 3s a nastepnie z 3s do 5s albo do 4 i dopiero do 5 ://

Dodajcie zadanie do WSZYSTKICH STREf bo to nudne zamieniac sie klockami z klanem zeby tylko zadanie wykonac

__________________
cytat:
Originally posted by C47
patrząc na posty jesteś dzieckiem
ale to i tak nic nie zmienia

09-12-2008 11:52 Aduras jest offline Szukaj postów użytkownika: Aduras Dodaj Aduras do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Napisałem już w innym temacie po co powstał patch. Koniec tematu ze strony administracji.

Ależ wszyscy wiedzą po co powstał ten patch. I dobrze. Tyle, że w niewłaściwym czasie, kiedy oczekiwania graczy są dużo bardziej różne niż te marne 100pr. Napisz chociaż czy myślicie o zadaniach dla a2 Smile

__________________
OUT OF ORDER

09-12-2008 11:52 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
kapitanhuck
Triple Ace


images/avatars/avatar-557.jpg

Data rejestracji: 17-11-2006
Postów: 179
Klan: R1-Zlodzieje Dusz, R3-Golasy
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
v. 1.1.0.10 9 grudnia 2008

* Wprowadzono dodatkowe zadanie w 5 strefie, polegające na zdobyciu wasala.


o co wam chodzi chcieliście mieć więcej zadań, to wam dali \o/ \o/ \o/
Pomysł mi nie przeszkadza, ale kulawy jak ten pies bez nogi.

Nawet nie będę zgadywał kto jest pomysłodawcą rotfl rotfl

Hm ja mam propozycje, Wprowadźcie zadanie dla 4 i 3 strefy. Mianowicie : Postanowiłeś odmienić swój los, pozostaw po jednym kwadracie zgliszcza (czyt. spal go) Skoro już głupoty wymyślamy Wink



buehehe, popieram, expy nie zostaną zmienione na r1, bo nie, za to mogę sobie wskoczyć do 5 strefy-hurrra Big Grin , najlepszy patch jak do tej pory-jestem nad wyraz usatysfakcjonowany rotfl

__________________
Mój nick w grze kapitanhuck
ID R1-19219
ID R3-8459



09-12-2008 12:00 kapitanhuck jest offline Szukaj postów użytkownika: kapitanhuck Dodaj kapitanhuck do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Ok zostawimy jeden temat, bo widzę że jest sporo osób, którym zabrakło tematów na dużych portalach do wypisywania swoich pseudomądrych uwag Smile


Wybieramy Bramkę numer 3 -pech.
wy się swoimi pseudomądrymi uwagami popisaliście w Systemie Gry/Bugach Wink

aha pomysł rewelacja, szybciej się serwer zapełni. Jednodniowymi kontami Wink

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

09-12-2008 12:07 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Propozycje zadań dla aktu 2

To może sami coś wymyślimy a nuż, widelec, pałka, szanowna Administracja zechce spojrzeć na to łaskawym okiem Smile

__________________
OUT OF ORDER

09-12-2008 12:11 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
-Monisia-
Double Ace


images/avatars/avatar-12044.jpg

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 119
Klan: nie gram, zwiedzam :)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

boże ale wy macie problemy, to jest ich gra, ich piaskownica i ich zabawki, jak chcecie grać po swojemu to polecam Little Big Planet Big Grin

EDIT:

Admini Was olewają i wszystkie Wasze sugestie ?? to pograjcie w inne bardziej komercyjne gry online, zobaczymy czy ktoś Was będzie lepiej traktował, mnie tam na metinie nikt wódki nie stawiał xD

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Monisia-: 09-12-2008 12:35.

09-12-2008 12:14 -Monisia- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Monisia- Dodaj -Monisia- do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Patch 1.1.0.10

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH