Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Neverwinter Nights 2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Neverwinter Nights 2
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Neverwinter Nights 2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć!!!

Czy ktoś jeszcze prócz mnie gra w tą genialną grę??? Wczoraj zaczęłem grać Big Grin

__________________
R11 Khalesii
24-12-2006 18:46 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
Danyael
Newbie


Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 5
Kraina: Necropolia
Skąd: Leszno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja gram sobie powolutku w jedynkę... Dwójka zajechałaby mojego kompa na śmierć.

__________________
r1:ID 7198 Beleth
r3:ID 10164 Agalianth
24-12-2006 19:07 Danyael jest offline Szukaj postów użytkownika: Danyael Dodaj Danyael do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Danyael
glu
Member


images/avatars/avatar-127.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 32
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin ja gram od niedawna, jest zaje...sta Pleased
24-12-2006 19:42 glu jest offline Szukaj postów użytkownika: glu Dodaj glu do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Miskov
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kim grasz???? Ja gram Wojownikiem , Charakter Neutralny Dobry (dziwne troche Big Grin ), Urodzony Przywódca

Więcej mi się nie chce pisać Big Grin

__________________
R11 Khalesii
24-12-2006 22:44 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
glu
Member


images/avatars/avatar-127.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 32
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja cioram Leśnym Elfem, charakter neutralny chaotyczny ... wojownik Pleased
24-12-2006 22:59 glu jest offline Szukaj postów użytkownika: glu Dodaj glu do Listy kontaktów
Tom@szszo
Junior Member


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 14
Skąd: Bolesławiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale Gothic(ki) i tak lepszy ;p

__________________
Nick w grze : Tomaszszo
Jeżeli wygrałem jakąś aukcję, pisz do mnie na pw w grze.
24-12-2006 23:20 Tom@szszo jest offline Szukaj postów użytkownika: Tom@szszo Dodaj Tom@szszo do Listy kontaktów
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gothic nie jest leprzy a (NAJ)leprzy Big Grin tej seri nic nie pobije Big Grin (no chyba ze jedynkeTongue )
25-12-2006 00:11 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
mhaks
Forum Ace


images/avatars/avatar-1965.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 93
Klan: Niegdyś: Misiowy Garrison ;)
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Somewhere near Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pobije, pobije... np. Baldur's Gate II Smile które z resztą ma trochę wspólnego z NWN (to tak na wszelki wypadek, jakby ktoś chciał wrócić do tematu Wink )

__________________
Nie mogłem się powstrzymać. To jest silniejsze ode mnie... wróciłem do bloodwars. Tym razem bloodwars.net ...rzecz jasna, mimo wszystko postaram się nie popaść w nałóg Smile
25-12-2006 02:05 mhaks jest offline Szukaj postów użytkownika: mhaks Dodaj mhaks do Listy kontaktów
Urumbumburum
Newbie


Data rejestracji: 01-11-2006
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cossack napisał(a)
gothic nie jest leprzy a (NAJ)leprzy
Ja przepraszam za offtop...ale to juz przegiecie pisze sie lepSZy tak jak najlepSZy. Wybaczcie tez jestem dysgrafikiem i dyslektykiem ale to juz przechodzi ludzkie pojecie, to chyba zaden problem wstawic tekst do worda czy jakeiogs słownika... niewiem ale najlepSZym sposobem jest poprostu nauka i czytanie ksiazek

__________________
mój numer gg : 884759
25-12-2006 02:52 Urumbumburum jest offline Szukaj postów użytkownika: Urumbumburum Dodaj Urumbumburum do Listy kontaktów
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

...................... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

musie sie jeszcze chciec Tongue juz mowilam bede robila bledy kiedy sobie tego zachce w regulaminie nie ma zakazu a specjalnie dla ciebie nie beda patrzec co pisze mozesz sobie pisac co chcesz i tak mam to daleko ;]
25-12-2006 03:38 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee tam... BG mi sie srednio podobal... NWN tez... w gothica III gram aktualnie poprzednie czesci - cudo... ale i tak nic nie zastapi dobrego W3 czy Quake'a Pleased

__________________

25-12-2006 04:21 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

diablestwo warlock chaotic good Big Grin genialana skladanka resy,genialny atak,nieograniczone czary miodzio poprostu Smile
ps w nwn 2 oczywiscie Big Grin
25-12-2006 10:13 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Miskov
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Baladurs Gate to syf Big Grin Gothic RULES!!!! Grałem w 1, 2 , a teraz gram sobie w 3 Big Grin Big Grin

PS. W Neverwinterze też jestm Leśnym Elfem Big Grin

__________________
R11 Khalesii
25-12-2006 20:54 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

...................... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Baladurs Gate 2 jest fajne jedynka jakies takie nijakie Tongue P

gothic 3 razy przeszlam i dalej w to gram Big Grin a 3 mi nie pujdzie Frown ((
25-12-2006 21:18 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
Nighterme
Forum Ace


Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 82

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

e a wy siekacie w oryginalke czy jedzieta na piratkach ? bo moj piracik pl wiesza sie jak chce wyjsc z pierwszej lokacji i kaput ( tj. z zachodniego portu do tawerny)
28-12-2006 16:06 Nighterme jest offline Szukaj postów użytkownika: Nighterme Dodaj Nighterme do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja osobiscie pykam w Warcrafta TFT, oryginał ... Mykam sobie na BattleNet, tłukac gaszkow undead'ami(jestem newbie)... To jest kult gieraSmile NWN 2- Nie miałem okazji grac, ale 1 czesc to łyknąłem szybciej niz sniadanie, a potem jeszcze raz po roku...
Gothic... Gothic 1 rzadzi! 2 dobra kontynuacja, fajnie sie grało... Ale ta 3... Buuuu, nie podoba mi sie... Duzo nie dorobek i trzeba miec potwora do niej...
28-12-2006 16:36 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
kielbik666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1138.gif

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 236
Kraina: Moria II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miskov napisał(a)
Baladurs Gate to syf Big Grin Gothic RULES!!!! Grałem w 1, 2 , a teraz gram sobie w 3 Big Grin Big Grin

PS. W Neverwinterze też jestm Leśnym Elfem Big Grin


PROFANACJA 8)
neverwinter - to porazka w kazdym calu i nie porównujcie tego shitu do Baldura - prosze was Big Grin

__________________
my name is Kiełbik --->Kiełbik 666 Tongue
28-12-2006 16:44 kielbik666 jest offline Szukaj postów użytkownika: kielbik666 Dodaj kielbik666 do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o gustach sie nie dyskutuje Big Grin

gothic i tak rządzi Big Grin
28-12-2006 16:48 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

......................... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nighterme
mam orginala i pirata i na zadnym sie nie tnie Wink
maz pewnie zle nagrana plytke Tongue

zawsze orginaly Tongue
piraty ble Tongue


szkoda tylko ze gothic ma te "pare" bledow Frown

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cossack: 28-12-2006 17:09.

28-12-2006 17:08 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gothic rules world i nic pozatym poprostu rzadzi tak 1 jak i 2 czes bezimienny jestem z toba

__________________

28-12-2006 19:50 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
Władca Marionetek
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do bg, to bez niego nie byłoby nevera i icewin dela.
Wszystkie te 3 gry dzieją się na tym samym świecie,tylko w innych częściach kraju.
28-12-2006 19:53
x2x
Junior Member


Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 10
Klan: TLS
Rasa w grze: Ssak
Skąd: NIVA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mnie trójka najlepszych gier:
I.Saga Gothic
II.Neverwinter I i II
III.NFS wszystkie oprócz Carbona
28-12-2006 21:24 x2x jest offline Szukaj postów użytkownika: x2x Dodaj x2x do Listy kontaktów
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

......................... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

x2x

zgadzam sie z tym Big Grin

chociaz w carbona nie gralam Big Grin
29-12-2006 00:06 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Neverwinter Nights 2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH