Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Brak Bodźca do dalszej gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak Bodźca do dalszej gry
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Brak Bodźca do dalszej gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od pewnego czasu zauważyłam, że coraz ciezej przychodzi mi zdobywanie repa, a jesli juz go zdobędę to w dość szybkim tempie sie ulatnia. Idziesz na expy, gdzie do tej pory zabierało sie 4 osoby, a teraz 6 i to czasami jest za mało, bo wyskoczy zmutowaniec. I takim sposobem ani repa, ani expa udana. A w ogóle to najczęściej teraz expy są nieudane
Jestem zrezygnowana. Odechciewa mi się grać i coraz częściej myśle zeby sie skasowac. Gra zrobiła się uciążliwa. Nie dosyć, że brak dropa, to jeszcze expy w tej chwili tez nie przynosza radości, bo sie nieudają. Frown
Myślę, że większość osób ma teraz takie problemy na BW

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
09-12-2008 20:46 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skasuj się, gra się dla przyjemności, jak gra przestaje bawić, a staje się nałogiem to przestań grać, od taka moja rada. Imho ganianie za punktami nie jest zabawą, dlatego nie warto grać w tą grę tylko dla pkcików czy repa.
09-12-2008 20:49 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcesz skonczyc gre..?

Łatwo nie bedziesz miał, ja niby skonczyłem ale dalej sie loguje na moim pierwszym koncie i tu na forum. Jakoś ciezko mi idzie całkowite rozstanie...

Fakt faktem gram już mało, czasem nawet nie loguje sie przez kilka dni, mam wyje**** czy ktos mnie atakuje lub co innego. Dołączyłem do słabego klanu i tam sobie siedze, czasem pomoge w oblegu albo jakaś radą...


Nie masz radosci z gry?
to ogranicz, nie kup premium, olej...

ale NIE KASUJ bo bedziesz załował.... Wink
09-12-2008 21:07 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BARBEL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zastanawiam się właśnie na ile jestem od tej gry uzależniona i czy jak skasuję postać to będę żałowała. W tej chwili myślę o tym i trudno mi na to pytanie odpowiedzieć. Faktem jest jednak to, że gra dla mnie stała się uciążliwa z braku dropa i nieudanych exp. A przecież żeby się rozwijać potrzeba jest chociaż mieć udane expy. Nie mowię, że każda musi być udana, ale jeśli każda jest ostatnio nieudana, to chyba coś jest nie tak, a przecież moja postać nie jest źle rozwinięta. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
09-12-2008 21:16 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jw nie kasuj konto olej bezensowną pogoń za punktami(pikselami) - pamiętaj nic nie musisz Wink ,jeśli cic się nie chce wykorzystywać wszystkich ataków i wypraw nie rób tego.Ja tak gram od początku tego roku z wyjątkiem wakacji - gdzie znalazłem trochę czasu na grę Wink .I nie żałuje Smile Gram dla przyjemności i świetnych kumpli których tutaj poznałem....

Edit -będziesz żałowała Wink tak samo jak ja z kontem na r1

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 09-12-2008 21:20.

09-12-2008 21:18 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

RE: Brak Bodźca do dalszej gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BARBEL napisał(a)
Od pewnego czasu zauważyłam, że coraz ciezej przychodzi mi zdobywanie repa, a jesli juz go zdobędę to w dość szybkim tempie sie ulatnia. Idziesz na expy, gdzie do tej pory zabierało sie 4 osoby, a teraz 6 i to czasami jest za mało, bo wyskoczy zmutowaniec. I takim sposobem ani repa, ani expa udana. A w ogóle to najczęściej teraz expy są nieudane
Jestem zrezygnowana. Odechciewa mi się grać i coraz częściej myśle zeby sie skasowac. Gra zrobiła się uciążliwa. Nie dosyć, że brak dropa, to jeszcze expy w tej chwili tez nie przynosza radości, bo sie nieudają. Frown
Myślę, że większość osób ma teraz takie problemy na BW



mam to samo nie mam na to czasu nie to co kiedys a szczegolnie odechcialo mi sie gdy dziewczyna powiedziala ze ejstem uzalezniony ale zostawie konto zeby czasem poklikac

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kruk05: 09-12-2008 22:29.

09-12-2008 22:27 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh, witamy w klubie Wink

Radzę to co zawsze sam robiłem - przez jakis czas urlopowanie, odcinanie się od BW. Jak mi się nudziło wtedy wracałem do grySmile

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
09-12-2008 23:48 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Gas_Con
Junior Member


images/avatars/avatar-11103.jpg

Data rejestracji: 25-04-2008
Postów: 18
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

HE HE
Zybek88 ma racje idz na urlopik a chęć do gry sama przyjdzie szybciej niż myślisz a co do exp zmień EQ szczęście się kiedyś odwróci

__________________



10-12-2008 03:02 Gas_Con jest offline Szukaj postów użytkownika: Gas_Con Dodaj Gas_Con do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też całkiem sporo czasu spędzam na BW, ale raczej jak mi się nudzi. Ataków i tak nie klikam. Po resecie na r1 czekam na ten 50 level, ale nie siedzę dniami i nocami, żeby go nie wiadomo jak szybko zrobić. Większa ochota nie przychodzi, ataki robię jak mi się chce. Nie przejmuj się, wielu tak ma, ale to nie powód, żeby konto kasować Smile Ot klikaj wyprawki dla klikania wyprawek, a nuż widelec pałka coś wleci Smile A jeśli nie wleci - może drugiego dnia Ci się zachce znowu klikać. A jeśli coś wleci to i ochota wróci na pewno Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

10-12-2008 06:19 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
wopi
Viking


images/avatars/avatar-11632.jpg

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 651
Klan: kzoo
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oooj
ja repa nie mialem od poczatku wrzesnia do 1 grudnia okolo (teraz znow nie mam xD) i gram sobie Tongue bo gram dla ludzi a nie dla ptk ;]

na Twoim miejscu bym sie skasowal bo po co grac jak gra nie sprawia przyjemnosci i jest nalogiem Smile

__________________
[bCycki[/b]
10-12-2008 07:35 wopi jest offline Szukaj postów użytkownika: wopi Dodaj wopi do Listy kontaktów
BARBEL
Double Ace


images/avatars/avatar-12008.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 129
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Dortmund/Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BARBEL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
na Twoim miejscu bym sie skasowal bo po co grac jak gra nie sprawia przyjemnosci i jest nalogiem


to jest bardzo ciekawe zdanie Tongue

__________________
BARBEL
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne... mają raj na ziemi
10-12-2008 08:05 BARBEL jest offline Szukaj postów użytkownika: BARBEL Dodaj BARBEL do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, on ma rację, skasuj się. Życie to taka denna gra ;P


A tak na poważnie.... Jak gra nie sprawia przyjemności, to przestań grać albo ją ogranicz. Jeśli chodzi o mnie, to nie gram z tak wielką pasją jak np. 2 miechy temu, ale jednak nie wyobrażam sobie, jakby moja praca przez X czasu miała przepaść. Ogranicz, ale nie kasuj.


@edit: Albo jeśli masz motywację: dąż do perfekcji. Lub zmień serwer Wink Bo z tego co wiem, na nekro jest słabe pole manewru. Albo masz drop, albo ciężko Ci się rozwijać. Tutaj, na morii, jest całkiem inaczej Wink Jak chcesz i poświęcasz trochę czasu, to i tak to Ci się zwróci.

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Elvynnel: 10-12-2008 08:26.

10-12-2008 08:25 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na prośbę autorki tematu zamykam.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
10-12-2008 08:31 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Brak Bodźca do dalszej gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH