Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » KUPNO/SPRZEDAŻ srubeczka2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony srubeczka2 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

srubeczka2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

srubeczka2
Postać srubeczka2

próba kupna konta za realne pieniądze
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-12-2008 01:11 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
srubeczka
Junior Member


Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 20
Klan: R.I.P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: srubeczka2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powinienes zablokowac mi konto na forum srubeczka a nie postac na serwerze srubeczka2....co to ma byc???nigdzie nie pisalem ze srubeczka2 chce kupic konto za premium wiec prosze odwolaj tego bana i zblokuj mi tylko ta na forum...skoro jestes taki dociekliwy i wszystkim po rowno dajesz te kary to zobacz sobie co inni pisza i czemu oni nie maja banow????? Kupie Konto Na R8 Za Konto Premium
Forum: Wymiana kont glowersik
10-12-2008 10:17 srubeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: srubeczka Dodaj srubeczka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie dość, że jesteś recydywistą w łamaniu regulaminu to jeszcze się kłucisz mimo kolejnego słusznego bana...

chcesz kupić konto = dostajesz bana w grze

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-12-2008 11:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
srubeczka
Junior Member


Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 20
Klan: R.I.P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i bede sie klucil bo trzeba z wami sie klucic!!!robicie co chcecie i nawet bronic sie nie mozna!!!dostaje kolejnego bana zaraz po tym jak wykupilem premium!!!smierdzi mi tu tym ze czekasz pewnie az ktos to zrobi zeby sobie jeszcze konto podbic tymi marnymi 7 zlotymi!!!mam nadzieje ze wyplate masz duzo wieksza dzieki temu hehehee....wygral ktos wogole z wami??wybronil sie ktos zebyscie cofneli mu bana??mysle i jestem pewny ze nie ma takiej osoby bo zamykacie temat po godzinie od jego otworzenia albo po tym jak ktos stara sie wam wytlumaczyc ze to nie celowe dzialanie albo zrobil to ktos bez jego wiedzy...co z tego ze zlamalem regulamin nawet i 100 razy??czy to oznacza ze bede go lamal za kazdym razem???widac wedlug ciebie tak!!!co z tego ze pojawil sie temat na forum od nicku srubeczka ze chce kupic konto za premium???a moze mama siedziala sobie na forum i napisala to???moze kolega wpadl do mnie i napisal nie wiedzac ze jest zalogowany na forum srubeczka ten temat!!!zbanujcie jego!!!!gdzie jest napisane ze na forum nie ma zasiadania???to ze ktos napisal to nie znaczy ze to bylem ja i nie wiem czemu mam zbanowana postac srubeczka2 na serwerze r1???wiem ze nie wygram z toba bo wkoncu nikt tego nie uczynil i chyba chcesz miec statystyke podtrzymana ale i tak bede sie klucil bo nie masz racji akurat w tym temacie!!!!pozdrawiam i zycze milej gry:*:*:*::*:*

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez srubeczka: 10-12-2008 12:50.

10-12-2008 12:49 srubeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: srubeczka Dodaj srubeczka do Listy kontaktów
srubeczka
Junior Member


Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 20
Klan: R.I.P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: srubeczka2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze odpiszesz??
10-12-2008 18:42 srubeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: srubeczka Dodaj srubeczka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
to ze ktos napisal to nie znaczy ze to bylem ja


nie rozumiem takich ludzi jak ty
łamiesz regulamin, wiesz o tym, nic sobie z tego nie robisz, wymyślasz jakieś przykłady sprzeczne z prawdą, liczysz na odblokowanie konta mimo słusznej kary

zamykam + ban za spam w tym i w temacie obok

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-12-2008 20:51 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » KUPNO/SPRZEDAŻ srubeczka2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH