Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE ale pech ile repa by było z tyego :/ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ale pech ile repa by było z tyego :/
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kosiarz umysłów
Newbie


Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 9
Klan: A_O i O_o
Kraina: Moria
Skąd: Tychy

ale pech ile repa by było z tyego :/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=8769152&key=b4164dfe24

kurde ale mogło być repa ale klan sie nie przygotował byli online a jednorazówek nie kupili

__________________
YeloneK
10-12-2008 17:45 Kosiarz umysłów jest offline Szukaj postów użytkownika: Kosiarz umysłów Dodaj Kosiarz umysłów do Listy kontaktów
Kopar6666
Forum Ace


Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 95

RE: ale pech ile repa by było z tyego :/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kosiarz umysłów napisał(a)
r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=8769152&key=b4164dfe24

kurde ale mogło być repa ale klan sie nie przygotował byli online a jednorazówek nie kupili


widze ze taka sama sytuacja jak u mnie ;] tylko ze przeciwnej druzynie byla przewaga 7 osob Big Grin 9/10 9 bo nie wygrane ;] i bez repa

__________________
Slaby R10

91.204.160.110:27067 Cs 1.6 Zapraszam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kopar6666: 11-12-2008 08:52.

11-12-2008 08:52 Kopar6666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kopar6666 Dodaj Kopar6666 do Listy kontaktów
pedruzzzzio
Member


Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 38

RE: ale pech ile repa by było z tyego :/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sciagneliscie wsparcie, rep miał byc dla Nas, bo pomimo waszego wsparcie i tak wygralismy ;]
11-12-2008 10:30 pedruzzzzio jest offline Szukaj postów użytkownika: pedruzzzzio Dodaj pedruzzzzio do Listy kontaktów
Kosiarz umysłów
Newbie


Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 9
Klan: A_O i O_o
Kraina: Moria
Skąd: Tychy

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kosiarz umysłów
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe gdzie te wsparcie tylko ja

mieliście tyle samo pkt co my tylko że ja miałem 600 pkt a reszta od nas była słaba a wy nie mieliście takiej osoby

__________________
YeloneK
11-12-2008 14:43 Kosiarz umysłów jest offline Szukaj postów użytkownika: Kosiarz umysłów Dodaj Kosiarz umysłów do Listy kontaktów
Elvynnel
Ex-Team


images/avatars/avatar-9659.jpg

Data rejestracji: 02-02-2008
Postów: 293
Klan: PoSSeSSeD
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niestety, pora nie pasowała mi i obleg w klanie mamy, dlatego zrezygnowałem. Może następnym razem. Czasami biała 2h ładnie się sprawuje na oblegach Wink

__________________
Elvynnel

Status w momencie zakończenia gry na R2:
Elvynnel WŁADCA ZWIERZĄT M 4/33/8 [-Asylum-] 10228

Beware!
11-12-2008 14:54 Elvynnel jest offline Szukaj postów użytkownika: Elvynnel Dodaj Elvynnel do Listy kontaktów
Essecer
Member


Data rejestracji: 12-12-2008
Postów: 32
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walczac z przeciwnikami na takim slabym poziomie mozna jak widac nawet bronia 2h powalczyc ;p no szkoda nie udalo sie ale lepiej jakby ktoremus z przeciwnego klanu zostal 1hp ;p przynajmniej temat bylby ciekawy.... a tak to rutyna.... 1/10

__________________
>>!!!KRONOS NA KOLANACH!!!<<
16-12-2008 19:26 Essecer jest offline Szukaj postów użytkownika: Essecer Dodaj Essecer do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE ale pech ile repa by było z tyego :/

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH