Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8 Z ssaka na potępionego. Walcze palną jednoręczna. Opłaca sie?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Z ssaka na potępionego. Walcze palną jednoręczna. Opłaca sie??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bestia18
Full Member


images/avatars/avatar-14221.gif

Data rejestracji: 20-04-2008
Postów: 73
Klan: SCREAM
Kraina: Necropolia IV

Z ssaka na potępionego. Walcze palną jednoręczna. Opłaca sie?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam problem mianowicie nie wiem czy opłaca mi sie przejscie z ssaka na potępionego w akcie II. Co o tym sądzicie?? Walcze 2x d.mp5k i w przyszłości bede kierował sie pod palne jednoręczne.

Prosze o kilka rad w związku z tą kwestią.

Pozdro for all

__________________
r6, r10 : Wassap

Wygrałeś aukcje --- TY składasz ofe.
Ja wygrałem aukcje ---- JA składam ofe.

10-12-2008 20:37 bestia18 jest offline Szukaj postów użytkownika: bestia18 Dodaj bestia18 do Listy kontaktów
xavi
Forum Ace


Data rejestracji: 30-01-2008
Postów: 96
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potępiony dla palnej jest idealny,arkana dodające sposta, +30 do trafienia jeszcze do tego Smile Możesz również zblokowac moba na ekspie ;]
10-12-2008 23:53 xavi jest offline Szukaj postów użytkownika: xavi Dodaj xavi do Listy kontaktów
bestia18
Full Member


images/avatars/avatar-14221.gif

Data rejestracji: 20-04-2008
Postów: 73
Klan: SCREAM
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bestia18
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze ktos jeszcze sie wypowie??

__________________
r6, r10 : Wassap

Wygrałeś aukcje --- TY składasz ofe.
Ja wygrałem aukcje ---- JA składam ofe.

11-12-2008 20:08 bestia18 jest offline Szukaj postów użytkownika: bestia18 Dodaj bestia18 do Listy kontaktów
Night^
Junior Member


images/avatars/avatar-11729.jpg

Data rejestracji: 15-11-2008
Postów: 13
Klan: O.Z.M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: mam wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taa potepiony zostal wrecz stworzony do palnej ;] arkany do sposta +30 % do trafienia w potepieńca sie zamień napewno ci to na dobre wyjdzie ;]

__________________
R3:WaskiSiwek
R5:Nightwalker
11-12-2008 20:20 Night^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Night^ Dodaj Night^ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8 Z ssaka na potępionego. Walcze palną jednoręczna. Opłaca sie??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH