Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » koniec układu sielnkowego z OP? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony koniec układu sielnkowego z OP? 15 Ankieta - średnia ocena: 5,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
emocja
Full Member


Data rejestracji: 16-08-2007
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: Mysłowice

koniec układu sielnkowego z OP? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tu podobno można pisać:

- po pierwsze swieta wiec wojna wypada troszke nie w pore
- po drugie koleżanki i koledzy z Santinsów troszke nadwrażliwi z tymi sojusznikami, jak tylko cos tam sie pasi zaraz kop najpierw BK było mało fajne teraz OP Evil
W Galach wystepowały oba klany napadając maluchów i łapiąc repke z tego co zauwazyłam,

moze wiecej wyrozumiałości,

Jestem za dogadaniem sie, pokój ludziom dobrej woli ( no chyba, ze jej zabraknie)


pozdrawiam E

__________________

11-12-2008 08:29 emocja jest offline Szukaj postów użytkownika: emocja Dodaj emocja do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Saints zdaje sie nie chce wojny lecz zmiany sojusznika, bez rozlewu krwi. To rSk mial na mysli a inny od razu krzykneli 'pustakowac'.

Prawda ze w swieta trzeba sie zajac innymi sprawami niz BW, ale zmiana sojusznikow nie musi byc wcale krwawa.

Pozdr.

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

11-12-2008 14:55 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
rafal135531
Double Ace


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 118
Klan: DARK
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Planeta Ziemia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytam i czytam,smiech na sali,smieszny uklad sielankowy,ja tam nie jestem topka(jeszcze)wszystko to mozna do kibla spuscic,uklad sielankowy chroni klocki topki,hmm dlaczego?bo ktos byl pierwszy na tym klocku i uzurpuje sobie prawo do tego klocka i nikt inny nie moze tam wskoczyc ,totalna bzdura.rezerwowanie klockow sobie i swojemu klanowi troszke nie fair,a ze swieta,co mnie to obchodzi(to samo bylo z wakacjami),nie masz czasu na granie to Twoja sprawa,kaln nie potrafi utrzymac klocka to sprawa klanu.to jest gra wojenno-stategiczna i moim zdanim uklady sielankowe sa g...wno warte

__________________
r 10

Oral B Anal Cacy
11-12-2008 16:01 rafal135531 jest offline Szukaj postów użytkownika: rafal135531 Dodaj rafal135531 do Listy kontaktów
emocja
Full Member


Data rejestracji: 16-08-2007
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: Mysłowice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez emocja
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiadam koledze z góry:
-nie dlatego, ze pierwszy tylko dlatego, ze silniejszy. Tu akurat tak sie porobiłoWink

a skoro generalnie to gra strategiczna to i sojusze i układy są jak najbardziej oki

odsyłam do definicji "strategia". Co do swiąt mozesz olać ale nie to miałam na mysli ( kłania sie czytanie ze zrozumieniem)

pozdrawiam E

__________________

11-12-2008 16:40 emocja jest offline Szukaj postów użytkownika: emocja Dodaj emocja do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze nie potrzebnie sie wtracam w to ale... mam troche do powiedzenia

Niech kazdy z was grajacy od poczatku na serwie przypomni sobie jak to bylo z Saints OP oraz z BK! Bylem wtedy liderem BK ale bylismy bezsilni po przegranym oblegu mimo checi pomocy Saints poprostu dało dyla? Czy tak nie bylo? Nie kłamcie w żywe oczy!

Teraz chcecie to naprawic ale czy warto? Jak to wyglada skakanie z kwiatka na kwiatek?Wtedy chcialem by OP raz na zawsze wykonczyc ale nie bylo wtedy rSK..Byl Dess( ktorego nie ma jak mnie ale byl fair bardzo fair ale sam nie mogl nic zrobic) Kosa palmer nie mial czasu wiec wszystko bylo w rekach STECO ktory nie mial czasu albo nie chcial go miec wrrr Zawsze popierałem Saints ale to co sie wtedy stalo to zapoczatkowalo razlam na serwerze mimo ze nie gram bacznie obserwuje co sie dzieje...BK mialo wielka szanse zalatwic OP niestaty pare osob nas zdradzilo zostalo przeciwgnietych na strone OP zwlaszcza ludzi z szybkoscia ktorzy na ten czas zostali nagle czlonkami OP.Saints wtedy gdyby wykazalo wieksze zangazowanie i pomoc nie byloby problemow z OP podejrzewam ze nawet WV nie byloby na top1( choc nic do niego nie mam) Mialismy sile niestety brakło doswiadczenia i wytrwalych graczy... Niestety mam zal do saints o to dlaczego teraz chce to naprawic?! Dlaczego ucierpialo tyle wiezi i na tym wszystkim klan BK?! Mimo ze pozniej Saints uciszylo OP to kosztem byl ich sojusznik dlaczego?? Moim zdaniem troche zli ludzie wtedy rzadzili Saints m .in STECO moze nie zdradzil ale powinien wtedy pomoc nie tylko raz... Nie moge powiedziec ze nie byl za nami ale ja bym ziemie poruszyl gdybym tylko mogl by pomoc sojusznikowi a Steco stal biernie jak cale saints! Poczekalo jak upadnie BK a potem wzielo swoje...CZY TAK NIE BYLO??!!! Teraz jestem neutralny i nie popieram OP ani Saints mozecie roznie mowic ale BK bylo wierne i dlaczego zostalo wuruchane?!OP zalatwilo je znajomosciami i doswiadczeniem przegrala młodosc natomiast Saints swoja biernoscia i brakiem zangazowanie bo checi byly ale tylko checi...

Tyle mialem do powiedzenia Ci co mnie znaja wiedza kim kim bylem i jak to bylo Pozdrawiam Wink


__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

11-12-2008 17:28 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
rafal135531
Double Ace


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 118
Klan: DARK
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Planeta Ziemia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EMOCJA-wlasnie ze pierwszy a nie dlatego ze silniejszy,kilka klockow moglem miec od silniejszych ale nie mailem bo mnie blokuje jakis pakt,uzurpuja sobo do niego prawo potencjalnie silniejsi i pierwsi na tym miejscu,taka jest prawda,jakim prawem ktos mowi ze xxx klan ma tyle klockow w danej stefie a yyy klan tyle,cos tu jest nie tak,do d...py taki sojusz i sielanka,gra strategiczna oki ale to co powtalo w wyniku jakiegos ukladu sielankowego to wielka bzdura jest,strategia strategia i wojna wojną,sojusz goni sojusz,nie ma komu zabierac klockow bo sie tyle sojuszy narobilo,na tym polega strategia chyba nie,to jest nic innego jak blokowanie sobie samemu ruchow,nie ruszaj bo to sojusznika,albo sojusznika kolegow,to jest wszysko G,,no warte.klocki w s2 pozajmowane i zatrzezone bo ktos tak powiedzial,moze tak lepiej powalczyc o to aby utrzymac te klocki w danej strefie a nie ukladami sie chronic

__________________
r 10

Oral B Anal Cacy
11-12-2008 18:16 rafal135531 jest offline Szukaj postów użytkownika: rafal135531 Dodaj rafal135531 do Listy kontaktów
emocja
Full Member


Data rejestracji: 16-08-2007
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: Mysłowice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez emocja
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do drugiej strefy to kwestia kto pierwszy zobi 60 level chyba wiec szanowny kolego

- to nie kwestia sojuszów tylko szybkiego rozwoju, rozwijac sie i heja bic tych złych z topki

rozumiem twoje rozgoryczenie ale2, 3 i 4 strefy sie poukładały bo poprostu ci ludzie szybciej je zdołali zdobyc trudno zeby przepraszali za to, ze sie zdołali szybciej rozwijac, a co do utrzymania 3 stref bez sojuszu je utrzymaszSmile tyle, ze to uciązliwe.

Temat nie jest o sojuszach tylko o wykopywaniu jakos tak autorytatywnieSmile ), (wczoraj BK, a dzsiaj OP miało brzydką sukienke i juz koledzy z Santinsów z nimi nie tańcząBig Grin )

jestem za dogadaniem sie zawsze - w czasie wojny cierpią cywile, a ja jestem "cywilna emocja" rotfl

P.S Wiem, ze to nie SIMSYSmile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez emocja: 11-12-2008 18:54.

11-12-2008 18:52 emocja jest offline Szukaj postów użytkownika: emocja Dodaj emocja do Listy kontaktów
piral
Full Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 65
Kraina: Moria III
Skąd: Vratislavia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Układ sielankowy wygląda właśnie tak:

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=50b2159103

EDIT1:
Potwierdzam, odwołany... Czy ktoś panuje nad tym wszystkim? Wczoraj w sumie dzięki ws_442 udało się załagodzić nasze stosunki z Galami (RBL) i Dupcykiem (byłym liderem), a tu dzisiaj taka miła niespodzianka...

Święta się zbliżają Panie i Panowie Smile Proponuję trochę ochłonąć i pośpiewać sobie kolędy... Jakieś W żlobie leży czy cuś...

__________________
R13 - Furiaki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez piral: 11-12-2008 21:47.

11-12-2008 21:18 piral jest offline Szukaj postów użytkownika: piral Dodaj piral do Listy kontaktów
Aurus
Full Member


Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 51
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nie jest agresja ze strony Saints tylko jakas samowolka Xca, z tego co wiem konsekwencje juz zostały wyciagnięte.
11-12-2008 21:39 Aurus jest offline Szukaj postów użytkownika: Aurus Dodaj Aurus do Listy kontaktów
rSk
Double Ace


Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 105
Klan: Saints
Kraina: Necropolia
Skąd: Ukraine/bw.ru

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm tak czytam i czytam te by zy dy u ry i nie wiem czy śmiać czy płakać.

Widze, że wszyscy dopisali sobie całą ideologie. Syndrom stadny, jeden krzyknął wszycy podłapali i krzyczą to samo. Czy Wy macie swoje mózgi?

Stwierdzam po tych kilku dniach, że ten serwer jest totalnie zgnity. Ludzie brak dropa przelewają na emocje i wyładowywują na innych, ta gra wzbudza agresje.

Wywalone mam co teraz się stanie, bo niemam zamiaru więcej się udzielać, aby wysłuchiwać jakichś bredni wyssanych z palca. I tak dodam: Czy ja gdzieś wspomniałem o wojnie? Dalej czytajcie o instynkcie stadnym.

Tyle jako komentarz i dalej niemam zamiaru pisać, bo udzielają się ludzie które niesą zbytnio związane z kwestią.

A teraz pomyślcie, co będzie jak Saints zniknie i serwerem zacznie żądzić OP Big Grin będzie fun na całego, czego Wam życze.

Pozdr

__________________
Głupich nie sieją, sami się rodzą...
11-12-2008 21:43 rSk jest offline Szukaj postów użytkownika: rSk Dodaj rSk do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rafal135531 dyskusje Ciebei nie dotyczy wiec swoje madrosci wypowiadaj w swoich kregach. jak wyprawcujesz sobie pozycje rzadzaca moze inni beda musieli sluchac Ciebie i tego co tam mowisz. Poki co nie udzielaj sie w sprawach nie dotyczacych CiebieSmile
co do samego watku to ja nie wiem zupelnie po co zostal on wyciagniety na forum?
saints jako rozdajacy karty moze poprostu wypowiedziec pakt z OP i tyle. Ma takie prawo kazdy klan w sumie i sprawa nie musi sie konczyc wojnami!
Mozna przeciez powiedziec: sluchajcie chlopaki ni euklada nam sie ostatnio wspolpraca poszukamy sobie kogos z kim bedzie nam sie lepiej ukladac. To tak jak zmiana panny, jak Ci stara nie pasuje szukasz nowej, wcale nie musisz oklepac starej. Zostawiasz poprostu stara i szukasz nowej lepszej. Zatem mozna spokojnie negocjowac a Ci ktorych mozg wyslal maila do kupy ze spotkanie jest w spodniach krzycza bo juz sie boja o klocki.
tyle mego.
Leon

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

11-12-2008 21:55 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Amanis
Forum Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 92
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest ten pakt bo ja właśnie straciłem klocek na rzecz ak SL4...

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=40af26b02b

?????????

__________________
r4 ----> Amanis

Time to come back!
12-12-2008 11:14 Amanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Amanis Dodaj Amanis do Listy kontaktów
Pat
Forum Ace


images/avatars/avatar-7494.gif

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 88
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Amanis napisał(a)
To jest ten pakt bo ja właśnie straciłem klocek na rzecz ak SL4...

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=40af26b02b

?????????


I dobrze ze straciles ... nie widze nic w tym dziwnego .. wedlug układu sielankowego ... akademie naszych sklanów glownych mogą i "piorą sie do woli Big Grin

__________________
Monster ASS
---= PONAD WSZYSTKO =---

FENIKS - na zawsze w mej pamięci
12-12-2008 11:48 Pat jest offline Strona domowa Pat Szukaj postów użytkownika: Pat Dodaj Pat do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako ten co 'ukradl' klocek Amanisowi pozwole sobie na krotki komentarzSmile

CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM!!!! Gdzie jest mowa o tym ze akademie oblegac sie nie moga? Wiekszosc nieporozumien na r4 bierze sie wlasnie stad ze ludzie NIE czytaja do konca lub nie rozumieja co czytajaSmile
I troszke (nie do konca Tongue ) zgadzam sie z rSk... Ktos cos palnie bez sensu a stado podchwytujeSmile

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

12-12-2008 13:03 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » koniec układu sielnkowego z OP?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH