Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE oblezenie 2 na 1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony oblezenie 2 na 1 5 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

oblezenie 2 na 1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powiem szczerze nawet nie wiedziałem ze mam obelg z rana nie uruchamiałem komputera tylko zaraz po pracy i się zdziwiłem in plus

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=385b5d797d

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NTT: 11-12-2008 21:19.

11-12-2008 21:18 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
kristo7
Triple Ace


images/avatars/avatar-10820.jpg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 197
Klan: A co Cie to obchodzi? xD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ładnie Tongue więcej hp sposta Tongue trochę farta też było ale liczy się wygrana Smile dam 10/10

__________________

Nekro UK: CrisS


C47 why? For ban!
11-12-2008 21:59 kristo7 jest offline Szukaj postów użytkownika: kristo7 Dodaj kristo7 do Listy kontaktów
Roxadrim
Forum Ace


Data rejestracji: 23-07-2008
Postów: 84
Klan: Red Sparta
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wychodzisz do roboty wracasz i masz rep na koncie Big Grin nice haha

__________________
Kiedys - Red Sparta
11-12-2008 23:17 Roxadrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Roxadrim Dodaj Roxadrim do Listy kontaktów
zealot
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem nie broniłeś się sam i mam dowód :

" Zagarnięto następujące łupy: 1 519 PLN, 921 litrów krwi, 344 ludzi. Z czego na każdego obrońce przypadło: 759 PLN, 460 litrów krwi, 172 ludzi. "

Nie wiem z kim się dzieliłeś ale opłaciło się Tongue

Ode mnie dyszka - bo się ładnie obroniłeś z oblegu ( czy raczej jego próbyTongue )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zealot: 12-12-2008 02:17.

12-12-2008 02:15
jajaja
Forum Ace


Data rejestracji: 18-11-2008
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ładnie ładnie odemnie dyszka ;DD

__________________
Nick R1: KRONOS
R2: filip2008
12-12-2008 14:28 jajaja jest offline Szukaj postów użytkownika: jajaja Dodaj jajaja do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NTT
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

broniłem się sam uwierz mi ja nawet nie wiedziałem ze mam obelg wróciłem z urlopu który wyłączyłem na wieczór w dniu poprzedzając obelg poszedłem spać i wszedłem na konto dopiero na wieczór i patrze a tu mila niespodzianka ale żeby potwierdzić moje słowa muszą się wypowiedzieć ludzie którzy mnie oblegali

to tule na tematy tego

repa właśnie wykorzystuje i modle się o odznakę
12-12-2008 21:53 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
kordian88
Triple Ace


images/avatars/avatar-12830.jpg

Data rejestracji: 14-02-2008
Postów: 238
Klan: R5 PoSSeseD/r2 TRANSYLWAINIA/r4 Phonix/
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VII; Moria IV; Necropolia IX
Skąd: Zduńska Wola/taa daleka wieśśś:) polana? łózko:) biala sala:D z Mori Ciemnych stron tego serwera:>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Upewnij się że odnośnik do wiadomości został wklejony w całości.

no nic znowu zglaszam do moda:/

__________________

max doświadczenie w rankingu


r1: 50?
r2: 90
r3: --
r4: 1
r5: 7
r6: 34
r7: 25
r8: 1

15-12-2008 19:00 kordian88 jest offline Strona domowa kordian88 Szukaj postów użytkownika: kordian88 Dodaj kordian88 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kordian88: polonia YIM Account Name of kordian88: polonista Zobacz profil MSN kordian88
Essecer
Member


Data rejestracji: 12-12-2008
Postów: 32
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z checia bym sobie obejzal ale chyba usunales link 0/10

__________________
>>!!!KRONOS NA KOLANACH!!!<<
16-12-2008 19:23 Essecer jest offline Szukaj postów użytkownika: Essecer Dodaj Essecer do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE oblezenie 2 na 1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH