Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » system pseudolosowy a krowy nurkuja :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony system pseudolosowy a krowy nurkuja :P 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

system pseudolosowy a krowy nurkuja :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

denerwuje mnie to ze administracja wykreca sie systemem a topka dropi nonstop.
uzywam zestawu +62 lucka i nie dropnalem nic od 3 miesiecy, to przechodzi wszystkie normy.

zapomnialem dodac ze wchodzi mi 18-20/24 wyprawki bliskie w IIakcie dziennie

__________________
sygna by my self

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sfinkss: 13-12-2008 19:46.

13-12-2008 19:35 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzeba mieć też farta w rl;]
13-12-2008 19:56 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sfinkss
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Kostucha- napisał(a)
trzeba mieć też farta w rl;]


wiem co masz na mysli Wink

__________________
sygna by my self
13-12-2008 20:01 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oprócz tego musisz uzbroić się jeszcze w cierpliwośćSmile
13-12-2008 20:05 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
karlosik
Full Member


Data rejestracji: 24-04-2007
Postów: 55
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez mi sie wydaje ze jest cos nie tak...ja nic nie dropie z zestawem prawie 80 lucka nie wspominajac juz o dalekich w a2 tam to juz przegiecie a patrzac na innych trzeba sie zaopatrzyc w pieluchy xxl zeby sie nie po....ze zlosci

powodzenia i niech te teksty z szczesciem w realu i cierpliwoscia przejda wkoncu do lamusa

ave pozdrawiam

__________________
ZulusChaka
13-12-2008 20:46 karlosik jest offline Szukaj postów użytkownika: karlosik Dodaj karlosik do Listy kontaktów
X-5f-^W^-X16
Forum Ace


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 87
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Nercopolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprostu to zależy od farta Frown

__________________

13-12-2008 20:52 X-5f-^W^-X16 jest offline Szukaj postów użytkownika: X-5f-^W^-X16 Dodaj X-5f-^W^-X16 do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
RE: system pseudolosowy a krowy nurkuja :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sfinkss napisał(a)
denerwuje mnie to ze administracja wykreca sie systemem a topka dropi nonstop.
uzywam zestawu +62 lucka i nie dropnalem nic od 3 miesiecy, to przechodzi wszystkie normy.

zapomnialem dodac ze wchodzi mi 18-20/24 wyprawki bliskie w IIakcie dziennie



No bo Topka ma układy , nie wiedziałes Big Grin rotfl rotfl rotfl

Dam Ci dobra rade jak dropic Big Grin Kupujesz pół litra , pijesz wtedy procenty Ci rosna Big Grin
13-12-2008 23:10
sfinkss
Full Member


images/avatars/avatar-15682.jpg

Data rejestracji: 12-10-2008
Postów: 67
Klan: The_Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: z nienacka ;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sfinkss
RE: system pseudolosowy a krowy nurkuja :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wierze w uklady z adminami
ale za to jwierze mocno w ich kaprys Big Grin

__________________
sygna by my self
13-12-2008 23:29 sfinkss jest offline Strona domowa sfinkss Szukaj postów użytkownika: sfinkss Dodaj sfinkss do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drop jest losowy, po prostu masz pecha. Nie wystarczy miec szczęścia w grze, trzeba miec też w realu. Było już dużo takich tematów, nie wiem po co następny Roll Eyes .

__________________

13-12-2008 23:31 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
kristo7
Triple Ace


images/avatars/avatar-10820.jpg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 197
Klan: A co Cie to obchodzi? xD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzeba mieć farta w realu i tyle Tongue ja używam lucka + 82 Tongue też nic wartościowego nie wpada ale miałem już kilka dropów o wartości 10k bądź więcej Tongue musisz jeszcze trochę poczekać w końcu coś Ci wpadnie Tongue

__________________

Nekro UK: CrisS


C47 why? For ban!
13-12-2008 23:34 kristo7 jest offline Szukaj postów użytkownika: kristo7 Dodaj kristo7 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pech, szczęście, rozważania o statystyce w BW

Czy naprawdę jest konieczoność bezustannie dublować tematy? chytry

Zamykam.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

14-12-2008 00:00 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » system pseudolosowy a krowy nurkuja :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH