Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Xbox 360 czy Play III? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Xbox 360 czy Play III? 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Xbox 360 czy Play III? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co poradzacie kupić
co lepsze?
14-12-2008 12:03 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie b.ważną różnicą w tych konsolach jest pad. Jak wolisz takie ustawienie jak ma Xbox to weź jego a jak nie to Ps3Tongue Mi w ogóle nie pasuje sterowanie w Iksie więc mam zamiar sobie PS3 kupić. No i na PS3 wychodzi Killzone 2 Big Grin Chociaż na Iksa jest już więcej gier które wychodzą tylko na niego chyba. Na PS3 znam tylko Killzone 2,Resistance 2 i Gran Turismo 5. Więcej nie znam. Bo FF najnowsze ma być wydane na obie nawet są jakieś plotki że Metal Gear Solid Snake wyjdzie na kloca.No i Xbox jest tańszy.W sumie niby zaletą jest to że PS3 ma bluraya ale kogo stać na filmy na tych płytkach?
14-12-2008 12:22 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam ps3 i mi tam pasuje aczkolwiek słaby jestem z anglika i niektóre rzeczy są narazie dla mnie nie możliwe
a co do padów hmm wg mnie ps3 bije na głowe xbox'a
jakby co to sie pytaj to moze ci os podpowiem

__________________

14-12-2008 12:27 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
dziegiel
Lord


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 261
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko ze w ps3 pad nie ma wibracji bo podobniez mieli jakies problemy z licencja...
a w xboxie juz sa wibracje Smile

__________________
Say Cheeeeeese!

kiedyś r9: Aline
kiedyś r13: Aline

14-12-2008 13:15 dziegiel jest offline Szukaj postów użytkownika: dziegiel Dodaj dziegiel do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i ps3 jest droższy^^
a jak z grami?
14-12-2008 13:17 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziegiel hmm niewiem ale jakos ja kupiłem PS3 z pada który ma wibracje

edit:
no juz lepiej sprostowaleś Wink


a co do gier
zależy co chcesz wiedziec

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 14-12-2008 13:35.

14-12-2008 13:21 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
dziegiel
Lord


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 261
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie, sory jak ps3 wyszlo to na poczatku nie mial wibracji...

__________________
Say Cheeeeeese!

kiedyś r9: Aline
kiedyś r13: Aline

14-12-2008 13:25 dziegiel jest offline Szukaj postów użytkownika: dziegiel Dodaj dziegiel do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na xboxa jest i bedzie więcej gier,w tym znanych tytułów,poza tym niekotre z nich wogole nie ukaza sie na psIII i pc Smile
dlatego qpilem xboxa rotfl

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony
14-12-2008 15:28 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
grizlli2
Junior Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miałem xboxa jest do du.. teraz mam ps3 duzo fajnych gier i jest super

-to to że gry są drogie na ps3 ale ogólnikowo lepsze i dlatego kupiłem ps3

__________________

Sygna by NieRohen

NICK: Grizlli
GG: 4203153

Jeżeli wygrałem jakąś aukcje albo coś sprzedałem prosze o kontakt w grze.
14-12-2008 15:57 grizlli2 jest offline Szukaj postów użytkownika: grizlli2 Dodaj grizlli2 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN grizlli2
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

naprawde lepiej kupić PS3 a cena jak cena w dzisiejszym swiecie DOBRE MUSI BYĆ DROGIE


można by było wkleić ankiete co lepsze ułatwiłoby to wybór

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 14-12-2008 16:06.

14-12-2008 16:01 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w PS3 jest taki SisasiS(r) czy jak mu tam
bezprzewodowy pad ma w sobie czujnik, jak się to włączy można, skręcając całym padem (obrazając go) skręca się w grze, bardzo wygodne
dużo w PS3 jest lepszego, i dlatego go polecam.
Jest Lepszy od X360 moim zdaniem

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 14-12-2008 16:08.

14-12-2008 16:08 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mid ala ta opcja działa tylko w niektórych grach np w Gran turismo mi nie działą

__________________

14-12-2008 16:09 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxin napisał(a)
Mid ala ta opcja działa tylko w niektórych grach np w Gran turismo mi nie działą

W grach które są przystosowane do tego odbioru
on chyba nei był od początku PS3
nowe gry powinny to mieć Wink
np ruch wóra dół taki to przeładowanie w GRA4

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

14-12-2008 16:12 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym Ci radzil kupic PS3....ale jak wolisz Xboxa 360 to kup go z nowym silniczkiem ktory sie nieprzegrzewaPleased Uwierz mi mialem ze starym silniczkiem i ciagle mi sie wylaczal Pleased
14-12-2008 16:22 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więcej gier jest niestety na Xboxa teraz.:/ Na Ps3 już prawie nie ma gier które wychodzą tylko na niego. Nawet Tekken 6 ma być na klocka. Hmm. Tylko na Ps3 jeszcze ma wyjść God of War III. Znacie jeszcze jakieś tytuły tylko na Ps3?chytry

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vern: 14-12-2008 16:34.

14-12-2008 16:33 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nei ma juz prawie gier które wychodzą na SAMEGO PS3 a jeszcze bedzie w h... gier które wyjdą na te dwie konsole
Tekken 6 miał być początkowo tylko na PS3 a teraz chyba są plany aby wyszedł również na Xbox'a

__________________

14-12-2008 16:45 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez jaj Ps3 górą.

http://www.gram.pl/news_8g7fJO26_Porcja_...I_i_Versus.html

Drugi filmik od góry. Muszę w to zagrać.;]

Edit: Ale na Iksa wyszedł Gears of War i Ninja Gaiden.:|

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vern: 14-12-2008 16:57.

14-12-2008 16:55 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vern napisał(a)
Bez jaj Ps3 górą.

http://www.gram.pl/news_8g7fJO26_Porcja_...I_i_Versus.html

Drugi filmik od góry. Muszę w to zagrać.;]

Edit: Ale na Iksa wyszedł Gears of War i Ninja Gaiden.:|


TaaBig Grin Gears of War I i II Big Grin -Klasyk poprostu xD...duzo osob kupuje xboxa tylko dla tej gryPleased
14-12-2008 17:03 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepiej mieć obie konsole.:/ Ale kogo na to stać.:|
14-12-2008 17:06 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm ja tam mógłbym mieć te dwie konsole ale na co mi
to zależy jaki kto ma gust do gier
ja szczerze nie gram w tą gre Gears of war nie lubie takich gier

__________________

14-12-2008 17:25 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli rozumiem, że powinienem kupić se Xboxa 360?
a jak z grafiką na obydwu?
14-12-2008 17:52 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiesz grafika jest uzależniona od telewizora
wiem ze najlepszy obraz wyłapiesz na monitorze z tunerem>>> potem to jedynie TV Z HDMI


mówie ci nie kupuj XBOX'a

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 14-12-2008 18:00.

14-12-2008 18:00 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

właśnie... słyszałem, że do ps3 "trzeba" mieć telewizor HD, którego nie posiadam...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Kostucha-: 14-12-2008 18:02.

14-12-2008 18:02 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee nie trzeba mieć mozesz i na TV z kineskopem grać ale grafika bedzie gorsza niż na pegazusie

__________________

14-12-2008 18:06 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego dałem trzeba w cudzysłówWink
jedni mówią, że lepszy jest ps3, inni, że X360...
a że hajsem nie kipię, to bardziej na rękę jest mi Xbox...
14-12-2008 18:08 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tez racja
dla tych co chcą na czymś lepszym pograć a hajs tez gra role to oczywiśćie bierze Xbox'a

__________________

14-12-2008 18:12 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm
a teraz gry!

w jakie polecacie grać, jakie są fajne itd.
14-12-2008 18:13 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja ci powiem tak
to zależy od gustu

mozesz underocver sobie kupić choć jest krótki
mozesz gta 4 kupić ale niektóre osoby ( w tym i ja ) jakoś nie lubią garc na konsolach w gta najlepiej na kompie sie gra ale mówie ze to tylko gust

co by tu jeszcze na konsole jakies wyśćigówki np. GRID

sam powinnes wiedziec jakie gry chcesz Big Grin

__________________

14-12-2008 18:22 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
-Kostucha-
Double Ace


images/avatars/avatar-18614.jpg

Data rejestracji: 28-09-2008
Postów: 147
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Kostucha-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

preferuje gierki RPG np. Fable II
14-12-2008 18:23 -Kostucha- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Kostucha- Dodaj -Kostucha- do Listy kontaktów
Rantirenna
Junior Member


images/avatars/avatar-10546.gif

Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 18
Klan: Celtic Academy [akaCeltic]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Holy Terra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam bym wzięła Xboxa raczej... Jestem jakoś zrażona do PS-a Smile

__________________
Elite Spamer



r1: Rantirenna

Dużo nauki, bardzo dużo nauki, zaje*** dużo nauki...
14-12-2008 18:28 Rantirenna jest offline Szukaj postów użytkownika: Rantirenna Dodaj Rantirenna do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Xbox 360 czy Play III?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH