Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU MOD Kargho daje za nic warny/ostrzezenia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony MOD Kargho daje za nic warny/ostrzezenia 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sold
Junior Member


Data rejestracji: 07-12-2008
Postów: 24
Kraina: Necropolia II

MOD Kargho daje za nic warny/ostrzezenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to napisal kargho

nie wiem czy dobry temat ale nie mam dobrego dla tego czegos

Witaj Sold,

Otrzymałeś upomnienie od Kargho.
Powód: Inne (edycja posta)
Temat: jastrząb ,tytan,d pasterz.precyzja i inne....cm =100pr
jastrząb ,tytan,d pasterz.precyzja i inne....cm =100pr

Obsługa Forum.

TO jest nienormalne przecie edytowalem odrazu po napisaniu napisalem pytanie czy konczy sie o 20:48 no to co mam pisac nastepny post wtedy napiszesz ze mam edytowac dyskryminacja Ludzie co to ma byc chce sie zapytac zapomnialem od razu to co mam nowego posta dac czy co??

__________________


http://r3.bloodwars.interia.pl/r.php?r=51244
15-12-2008 22:19 Sold jest offline Szukaj postów użytkownika: Sold Dodaj Sold do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU MOD Kargho daje za nic warny/ostrzezenia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH