Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA mirro ; eristoff » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony mirro ; eristoff 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

mirro ; eristoff Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mirro
Postać mirro
eristoff
Postać eristoff

multikonto, pushing
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-12-2008 10:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
felo123
Junior Member


images/avatars/avatar-11906.jpg

Data rejestracji: 26-09-2008
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurcze nie dało by sie nic z tym zrobic!! Przepraszam ze nie zgłosiłem... Nie dało by sie skrócic bana chociaż do 30 dni przysiegam ze brata konto bedzie usuniete... Prosze was o odblokowanie....

edit ; pozatym gralismy na zmiany i mielismy osobny sprzet sam mozesz sprawdzic dwa msciwce osobne bronie i inne rasy pozyczalismy tylko sobie spodni na ktore odkladalismy rok czasu bo dropnac sie ie udalo prosze C47 zrozum nas ??

__________________
R1 nick martines92

KLAN Potepieni Khorna

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez felo123: 24-12-2008 18:13.

16-12-2008 19:32 felo123 jest offline Szukaj postów użytkownika: felo123 Dodaj felo123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma takiej możliwości

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-12-2008 20:17 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
felo123
Junior Member


images/avatars/avatar-11906.jpg

Data rejestracji: 26-09-2008
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehh kurde ta gra to wszystko co najlepsze ale widze ze trzeba sie z nia rozstac ;d

__________________
R1 nick martines92

KLAN Potepieni Khorna
16-12-2008 20:23 felo123 jest offline Szukaj postów użytkownika: felo123 Dodaj felo123 do Listy kontaktów
felo123
Junior Member


images/avatars/avatar-11906.jpg

Data rejestracji: 26-09-2008
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurde jak to inni mogą sobie odzyskac jedna postac a ja nie moge co to wogóle jest;


Dracu ; Gajewski24 ; Gajewski

jeszcze raz prosze o odbanowanie jednej postaci mirro albo chociaz skrócenie czasu bana do 30dni

to jest tak samo jak w tamtym przypadku tylko ze ja grałem i brat grał...............
Prosze o odpowiedź..........

__________________
R1 nick martines92

KLAN Potepieni Khorna

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez felo123: 20-12-2008 17:46.

20-12-2008 17:41 felo123 jest offline Szukaj postów użytkownika: felo123 Dodaj felo123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skrócenie/odblokowanie niemożliwe

w podanym temacie też nie odblokowałem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-12-2008 19:15 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
felo123
Junior Member


images/avatars/avatar-11906.jpg

Data rejestracji: 26-09-2008
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zrozum ze bw to jak narazie dla mnie wszystko poswiecilem tej grze okrągły rok dzien w dzien spedzalem z nia czas gralem na koncie premium wiec wywiazywalem sie z obowiazkow placilem zawsze dlaczego chcesz pozbawic mnie tej przyjemnosci na zawsze prosze badz czlowiekiem i odblokuj chociaz jedno kato mirro ktoremu poswiecilem wiele czasu w rozwuj obiecuje ze sytuacja nigdy sie wiecej nie powtórzy... przy okazji swiat moglbys zrobic jakis uprzejmy gest w strone graczy bo wiesz ile ta gra dla co niektorych znaczy... "dla mnie wszystko"... miej choc odrobine zrozumienia w koncu jestes administratorem i wydaje mi sie ze takze normalnym czlowiekiem ktory ma swoje hobby... czy prosze o zbyt wiele<wyobraz sobie ze przestales byc administratorem nie mail bys konta zabrali by Ci wszystko na co tak ciezko pracowales przez jeden blad jak bys sie czul > (ja zaluje szczeze) ??? odpisz prosze


juz nie chce nic mowic o brata koncie on nie gral dlugo wiec jemu tak nie zalezy... prosze prosze odblokuj

__________________
R1 nick martines92

KLAN Potepieni Khorna

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez felo123: 24-12-2008 18:32.

24-12-2008 15:42 felo123 jest offline Szukaj postów użytkownika: felo123 Dodaj felo123 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » MULTIKONTA mirro ; eristoff

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH