Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » wytłumaczie mi gdzie się podziali wszyscy ludzie??? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wytłumaczie mi gdzie się podziali wszyscy ludzie??? 3 Ankieta - średnia ocena: 5,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Shocked wytłumaczie mi gdzie się podziali wszyscy ludzie??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzisiaj spotkałem się z takim problemem Big Grin

BANK KRWI (POZIOM 11)

Efekt: produkcja szpitala zwiększona o 110 %

ROZBUDOWA DO POZIOMU 12
Koszty: 1 426 559 PLN, 5 707 litrów krwi, 2 853 117 ludzi
Wymagania: SZPITAL: 4
Czas budowy: 14 godz. 51 min. 37 sek.
Efekt: produkcja szpitala zwiększona o 10 %


kasa na luzie (można kupić) krew najłatwiej Wink

a ludzi??? skąd tyle mam wziąć???

kiedyś ludzi zgarniało się w milionach a teraz jak ma się "przy sobie" 1kk to potęga...


czy ktoś mi to racjonalnie wyjaśni Big Grin ???


EDIT: mimo pracy zespołowej kilku osób wystrzelaniu całej topki ludzi wciąż nie ma...

__________________
Mhael

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez krax12: 17-12-2008 17:03.

17-12-2008 17:02 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Agacia84
Full Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 69
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dołączę się do pytania KRaxa - zrobiłam dziś dla niego 14 ataków na topkę, łącznie zebrałam 1.3kk ludzi...

edit: z tego co pamietam, zawsze kosztowała repa i ludzi..
poza tym, raz na dwa dni kilkadziesiat k ludzi to nie jest duzo, a tu mowimy o milionach Wink jeszcze kilka miesiecy temu po biciu tpki bez problemu mialam na koncie 5kk...

__________________
M

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Agacia84: 17-12-2008 17:37.

17-12-2008 17:05 Agacia84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Agacia84 Dodaj Agacia84 do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proste pytanie = prosta odpowiedz,kiedyś nie płaciło się ludźmi za exspe Wink

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
17-12-2008 17:33 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ekspy ekspami, ale na r3 wszystkie 2 strefy zajęte, pewnie nielicho elektoratu kosztowało ich rozbudowanie to i populacja ludzi na serwerze się zmiejszyła.
A raczej mało kto inwestuje w pośredniaki Pleased

Niż demograficzny idzie, co robić Wink

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]
17-12-2008 17:52 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

v. 1.0.0.10 27 lutego 2008

* Dodano przycisk MAX w taxi, biorący pod uwagę w obliczaniu maksymalnego poziomu posiadane środki oraz minimalny czas ataku.
* Czasy zakończenia oblężenia odzwierciedlają teraz dokładnie moment rozegrania oblężenia (zaokrąglenie do pełnej minuty w dół).
* Ludzie jako surowiec przyrastają tylko przez pierwszy miesiąc od czasu wykonania na koncie ostatniej akcji przez jego właściciela.
17-12-2008 18:23 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Dercos
Double Ace


Data rejestracji: 20-07-2007
Postów: 148
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kartel napisał(a)
* Ludzie jako surowiec przyrastają tylko przez pierwszy miesiąc od czasu wykonania na koncie ostatniej akcji przez jego właściciela.


tu mowa o topce, a nie o 1pktowcach Wink
17-12-2008 18:30 Dercos jest offline Szukaj postów użytkownika: Dercos Dodaj Dercos do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tydzień temu też się nad tym zastanawiałem Smile bo znajomy z klanu chciał postawić BAN KRWI i też ponad 2kk ludzi było potrzebne .

Odpowiedzi w sumie jest kilka.
- EKSPEDYCJE
- RYTUAŁ POŚWIĘCENIA
- mały przyrost ludzi na kwadracie Wink

Siedzę w s2 i to tak wygląda : + 125 / h bo po co mi więcej ?

Co do ataków na Top to są nieopłacalne. Więcej Surowców dają osoby niżej w rankingu.


i na koniec :
Poza tym na zdobycie surowców jest kilkanaście sposobów. Tylko trzeba pomyśleć.


Poza tym Marianna jak do mnie dziś wpadałaś Wink to ludzi mało zgarnęłaś bo wcześniej 800K poszło na rozbudowę.

edit:literówki

dla porównania :

R3Miejsce w rankingu 38 :
Ludzie
871 180

R1: Miejsce w rankingu 404
Ludzie
6 766 640

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 17-12-2008 18:39.

17-12-2008 18:35 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dercos ale to jest cały łańcuch pokarmowaty.

Po schodkach idzie od najsłabszych do topki.

__________________

17-12-2008 18:39 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dercos napisał(a)
cytat:
Kartel napisał(a)
* Ludzie jako surowiec przyrastają tylko przez pierwszy miesiąc od czasu wykonania na koncie ostatniej akcji przez jego właściciela.


tu mowa o topce, a nie o 1pktowcach Wink



a myślisz że topka te parę kk to sama wydobywa? atakuje ludzi którzy atakują innych którzy atakują 1 pktowców ;]

policz ile jest 1 pktowców którzy nie grają, policz wydobycie i zobaczysz ile dziennie mniej ludzi z obiegu wyszło ;P
17-12-2008 18:40 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez krax12
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale czy naprawdę ekspy i ten rytuał (którego wszyscy używają Big Grin ) aż pożera tyle ludzi??? w milionach dziennie??? że ich nie ma???

co do ataków na słabszych to zawsze zdawało mi się że to topka ma ludzi Wink a zwłaszcza osoby w wyższych strefach
zdaje mi się że słabiaki mają może i surki ale tylko krew a z ludźmi bida... puściłem atak najniżej jak mogłem zaraz powiem ile dostałem


http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e58cf731e3


no nie wiem chyba jednak ataki na topkę więcej dadzą Big Grin

__________________
Mhael

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez krax12: 17-12-2008 19:14.

17-12-2008 19:07 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chodzi o to by atakować najniżej w rankingu. Ja dziś z 10ataków wyciągnąłem 1.2kk ludzi Wink i nie atakowałem Topki.

Krax kombinuj, a znajdziesz sposób Big Grin Big Grin Big Grin

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

17-12-2008 19:37 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Black_Death
Member


images/avatars/avatar-12213.jpg

Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 28
Klan: -ABK-
Kraina: Necropolia
Skąd: poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

atakuj graczy najblizej siebie i na bank kogos znajdziesz kto bedzie mial pewno ludzi ;]
ja na luzie mam ok 1mln ludzi , jak robie taki to cos takiego :

Ludzie
4 360 145
+ 56 / h

i to mi wystarcza Big Grin

__________________
r1/ Adhd
17-12-2008 19:43 Black_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Death Dodaj Black_Death do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe no da sie ale trzeba sobie ochronke zalatwic zeby miec 1h na to wyszpiegowac ludzi i kto ma minimum 500k to go pach Smile i wzwyz Smile

Hehe ja tak szpiegowalem kolo siebie ludzi i wyszlo mi ze na 6 atakow (ze szpiegowaniem) to zdobylem 500k ludzi i tak mi wyszlo ze krwi zdobylbym okolo 25k Big Grin a to proporcja duza Tongue

__________________
R14
Nick: przemus

17-12-2008 19:54 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez krax12
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Nie chodzi o to by atakować najniżej w rankingu. Ja dziś z 10ataków wyciągnąłem 1.2kk ludzi Wink i nie atakowałem Topki.

Krax kombinuj, a znajdziesz sposób Big Grin Big Grin Big Grin


no właśnie wiem że masz dużo Big Grin



raziel a powiedz skąd żeś tyle ludzi wziął Big Grin ??? biłeś po krew i tyle wpadło czy masz specjalne ludzkie farmy czy to są osoby które możesz pokonać rotfl


Black_Death problem jest jeszcze taki że siedzę w s2 mam wjazdy co 30min niby kolega mówi żebym bunkra założył ale po pierwsze nie mam a po drugie wszytko da się rozbić... a i jeszcze na jakim serwie grasz Big Grin

__________________
Mhael

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez krax12: 17-12-2008 20:02.

17-12-2008 20:02 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Black_Death
Member


images/avatars/avatar-12213.jpg

Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 28
Klan: -ABK-
Kraina: Necropolia
Skąd: poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja gram na r1 Smile i siedze niestety w s4 bo do s3 trudno sie dostac , po znajomosci mozna wypozyczyc ale nie mam zbytnio czasu na pogawedki ;]

__________________
r1/ Adhd
17-12-2008 20:27 Black_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Death Dodaj Black_Death do Listy kontaktów
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro topka nie ma tylu ludzi co kiedyś, to większe niż wcześniej ilości ludzi muszą mieć Ci troche niżej w rankingu , zwłaszcza Ci z bardzo korzystnym bilansem walk, tak przynajmniej powinno być, choć akurat niski level sprzyja bardziej zbieraniu innych surowców ;p

Dobrze by było, gdyby po twoich 16 atakach klan Ci pomógł przegranymi atakami na Ciebie ;p

r3 70 lvl
Krew
16 045 l
+ 690 l / h
Pieniądze
2 657 PLN
+ 2 314 PLN / h
Ludzie
188 904
+ 67 / h

r4 35 lvl
Krew
6 218 450 l
+ 139 l / h
Pieniądze
4 013 131 PLN
+ 1 216 PLN / h
Ludzie
185 006
+ 61 / h

ludzi tyle samo, ale może ja jestem wyjątkiem

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Gerald_Tarrant: 17-12-2008 21:20.

17-12-2008 21:03 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez krax12
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no klan pomógł a raczej 2 osoby z klanu 1 z poza próbowały

ale ja mam tylko 16 ataków Big Grin od nich zgarniam tylko 30% no i żeby postawić głupi budynek musisz poruszczać cały klan??? teraz dla mnie zaczęło być to trochę dziwne Big Grin

główne pytanie to czy Ci ludzie się rozpłynęli z dnia na dzień w milionach Big Grin




poproszę jeszcze parę konstruktywnych wypowiedzi najlepiej osób trochę "niższych" żeby potwierdzić teorię że na dole ludzie są...

__________________
Mhael
17-12-2008 22:20 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja może aż z takiego dołu nie jestem, ale jeśli robię ataki to tylko dolne granice ranku, żeby za bardzo nie expić.
Na r3 to jest trochę dziwne, bo w porównaniu do R1 gdzie też robię tylko wyprawki, ludzikuf mam około 4 mln. na R3 - zaledwie 200k.
W sumie też się zastanawiałem dlaczego tak się dzieje. Nie jest to na pewno wina większej ilości stat, którą można wyciągnąć do budowy(nowe sufixy itede), bo np. taki garnizon, lombard czy handlarz nie wymagają dużej ilości ludzi.
Z zapisanych przeze mnie ataków zauważyłem, że osoby z dolnego top, które jadę dla krwi dają zaledwie 8-12k ludzi za atak. Rzadko ktoś sypnie więcej niż 20k. Topka daje dużo większe możliwości pod tym względem.
Na chwilę obecną taki Strad da 100k xD

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
18-12-2008 01:58 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszyscy ludzie poszli na karmę dla smoków... ;]

kiedyś to była nadwyżka ludzi, i zbyt szybko "krążyli" - silniejsi spokojnie ich gromadzili od słabszych, najsilniejsi mieli ich wielu...
ale czasem ktoś się "przebił" przez taką obronę jakimś cudem, i zgarniał od cholery ludzi. Potem sam był rozkradany z ludzi, i spływali oni w dół jak po piramidzie... bynajmniej już nie tą drogą co szli w góre, ale to inna historia ;]

i praktycznie zalaliby necropolie jak śledzie beczke, bo tylko małe ilości do budynków się używało, i poza 5 strefą to nie było ich deficytu...

gdyby nie wprowadzenie expedycji.



cóż, przynajmniej znowu się liczą jako surowiec

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
18-12-2008 20:10 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
wopi
Viking


images/avatars/avatar-11632.jpg

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 651
Klan: kzoo
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do ludzi na serwerze to faktycznie ubywa a jestem srednim graczem mysle i max ile zdobylem ludzi to bylo 1.5kk i to z kilka razy Tongue wiec sie da jakos ich tam zgromadzic ale trzeba miec szczescie :-)
teraz ludzi jak na lekarstwo chodz prosto jest zdobyc 500k ludzi to jeden atak przegrany i juz sie ma 80k w plecy Tongue (ale jeden traci 2gi zyskuje)

po prostu zacznijcie stawiac posredniaki na 30-40 lv i <>< ;] posredniak jest bardzo tanim budynkiem :-)
ale to 1st odczuje Topka jak juz nie odczuła braku ludzi Tongue bo u nich 1 expa zżera bardzo duzo ludzi Tongue a beda jeszcze wieksze wydatki bo budyneczki trzeba popodnoscic na 20lv itp Pleased

__________________
[bCycki[/b]
18-12-2008 21:53 wopi jest offline Szukaj postów użytkownika: wopi Dodaj wopi do Listy kontaktów
member
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2007
Postów: 24
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma ludzi juz od jakiegos czasu wlasnie - sam pamietam jak ataki na 1,2,3 pktowcow dawaly kosmiczne ilosci, potem ode mnie przechodzili wyzej i tak to szlo... teraz atakujac cienkich bolkow nie uraczysz wiecej niz 20k wlasnie - moim zdaniem wlasnie przez ten add-in nie ma tych dobrych farm na dole i gospodarka cierpi

__________________
R3 muhfucca

Masz pomysła? Wal

18-12-2008 21:56 member jest offline Szukaj postów użytkownika: member Dodaj member do Listy kontaktów
Black_Death
Member


images/avatars/avatar-12213.jpg

Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 28
Klan: -ABK-
Kraina: Necropolia
Skąd: poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w s5 jest duzo krwi , malo ludzi ;]

__________________
r1/ Adhd
19-12-2008 00:01 Black_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Death Dodaj Black_Death do Listy kontaktów
TomHagen
Double Ace


images/avatars/avatar-11320.jpg

Data rejestracji: 30-08-2008
Postów: 113
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może to dlatego że "Płomienne Zorze" podpalają trójeczki DATE? Big Grin

__________________

sygna by Talerz Wink


Mam już dosyć chamskich zachowań połowy serwera r1
19-12-2008 01:07 TomHagen jest offline Szukaj postów użytkownika: TomHagen Dodaj TomHagen do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TomHagen napisał(a)
A może to dlatego że "Płomienne Zorze" podpalają trójeczki DATE? Big Grin


a może chodzi o r3 :>
w sumie właśnie zauwazyłem to samo, bo zbieram ludzi na 5 rynek Big Grin na r3 ciężko jest dorwać nawet te 600k

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
19-12-2008 03:15 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zybek 600k to teraz mozna uzbierac jeszcze spokojnie w 10 atakow to juz luuzzz
Tylko musisz stracic na to duzo czasu bo trzeba przeszpiegowac pol 4s i cala 3s Big Grin

Jest ogromny kryzys z ludzmi trzeba by pobudowac te posredniaki do 40 levelu i tak mi sie nic nie buduje Tongue a duzo to nie kosztuje w koncu

__________________
R14
Nick: przemus

20-12-2008 15:38 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » wytłumaczie mi gdzie się podziali wszyscy ludzie???

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH