Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » mozna zamknac » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony mozna zamknac
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Arrow mozna zamknac Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcialbym sie dowiedziec najlepiej od kogos z gory kto i na jakiej podstawie ma dostep do opcji "zglos" na forum, prosze o odpowiedz, nurtuje mnie od dluzszego czasu, chcialbym sie dowiedziec: czy jesli ktos zglosi moj temat, albo mojego posta, to czy ja zwykly zjadacz chleba w BW moge sie dowiedziec kto to taki na mnie nakablowal.
Jesli nie moge tego sprawdzic chcialbym wiedziec kto wiec ma takie kompetencje.

poprosze o odpowiedz, jesli w zlym dziale umiescilem prosze mi powiedziec gdzie to mam napisac, bo koniecznie chce uzyskac odpowiedz.

__________________
R10= Meren_re

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez saren102: 20-12-2008 22:08.

19-12-2008 17:28 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto nakablowal powinien wiedziec ten Mod/TMod/SMod/Op/SOp/Admin co dostal zgloszenie o zlamaniu regulaminu. Przynajmniej tak mi sie wydaje
19-12-2008 17:31 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez saren102
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie tez mi sie tak wydawalo....
ale dostalem wiadomosc na gg od pewnej osoby, nie chce tutaj jeszcze nic podawac, bo musze sie upewnic czy przypadkiem nie dzialal/a zgodnie z regulaminem...
ps. ta osoba to na pewno nie jest nikt z modow/admin

__________________
R10= Meren_re
19-12-2008 17:42 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłoszenie idzie wyłącznie do osoby, do której jest wysyłane. Pojedyncze wypadki gdy np. sytuacja jest skomplikowana czy kontrowersyjna przekazywane są do mnie lub do operatorów, jeśli zgłoszenie dotyczy spraw wchodzących w ich kompetencje.

cytat:
saren102 napisał(a)
poprosze o odpowiedz, jesli w zlym dziale umiescilem prosze mi powiedziec gdzie to mam napisac, bo koniecznie chce uzyskac odpowiedz.


Tego typu pytania najlepiej kierować bezpośrednio do mnie.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-12-2008 21:16 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » mozna zamknac

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH