Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Nagrywanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nagrywanie 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Nagrywanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam problem

muszę nagrać piosenki na płyte CD
ale nie chce nagrywać tych piosenek w minutach tylko wg. wagi

wiem ze to może śmieszne ale tak szczerze moze raz nagrywałem w taki sposób ale to bło dawno i zapomniałem

próbowałem zrobic tak ze wchodzilem do folderu na pulpicie z tymi mp3 i wyślij do>>
STACJA DYSKÓW CD ... no i potem wchodze w mój komp. >>> sttacja dysków cd i biore z lewej strony zapisz pliki na dysku cd czy jakoś tak ale odrazu mi się włacza media player a kazdy wie ze WMP nagrywa tylko piosenki wg minut ( chyba..)


pomóżcie

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 21-12-2008 18:26.

21-12-2008 16:43 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Toxin
RE: Nagrywanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt nie wie?

może powiem tak chce nagrać piosenki na MB ( płyta ma 700 MB )

__________________

21-12-2008 18:23 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz NERO?
I wiesz co to GOOGLE?
...
Wpisujesz w google program do wypalania płyt..
Ehh nie wiem jakiś CD BURNER coś...
poszukać nie umiesz?
O_o
A upa powienieneś jutro zoribć bo to jak multi wygląda oO

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

21-12-2008 18:31 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Toxin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

e mi to wisi Smile
mam nero ale jak mi kedys brat pokazywał to bez zadnego programu można zrobić

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 21-12-2008 18:34.

21-12-2008 18:34 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo przy nagrywaniu mp3 należy wybrać "Data CD" a nie "Audio CD"

I niestety +1 za multipost.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-12-2008 18:37 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Toxin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Caen a wiesz zeby bez zadnego programu nagrać na MB a nie na minuty

????

caen nie wiem czy o to ci chodziło
ze jak włączam kreatora zapisywania na dysku cd wyskakują mi dwie opcje
utwórz dysk CD AUDIO
utwórz dysk CD z danymi

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 21-12-2008 18:52.

21-12-2008 18:40 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
SaintBlood
Triple Ace


images/avatars/avatar-7546.jpg

Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 241
Klan: Wiecznie Napaleni
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: Bytów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy to taki problem sciagnac trial wersje?

TUTAJ masz od groma, nic tylko brac wybierac - polecam nero

__________________
______________________________________

Komuna
21-12-2008 18:52 SaintBlood jest offline Szukaj postów użytkownika: SaintBlood Dodaj SaintBlood do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Toxin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JEZU mam nero ale ja chce nagrać bez zadnego programu na MB a nie na minuty

__________________

21-12-2008 18:53 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
dziegiel
Lord


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 261
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxin napisał(a)
chce nagrać bez zadnego programu na MB a nie na minuty


wydaje mi sie ze piosenki powinny byc formatu mp3 zebys mogl tak zrobic...

__________________
Say Cheeeeeese!

kiedyś r9: Aline
kiedyś r13: Aline

21-12-2008 19:03 dziegiel jest offline Szukaj postów użytkownika: dziegiel Dodaj dziegiel do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez jaj. nagrywanie przez Windows to najgorsza rzecz. Mówisz, że masz Nero. To pewnie masz i Nero Expres. Jest tam takie menu. Wybierasz data a potem data disc.
Następnie klikasz add i dodajesz pliki które chcesz. i to cała magia. Piszę po angielsku jakbyś taką wersję miał, bo polsku chyba się połapiesz...

__________________

By me
21-12-2008 19:14 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxin napisał(a)
Caen a wiesz zeby bez zadnego programu nagrać na MB a nie na minuty

????

caen nie wiem czy o to ci chodziło
ze jak włączam kreatora zapisywania na dysku cd wyskakują mi dwie opcje
utwórz dysk CD AUDIO
utwórz dysk CD z danymi


Tak, o to mi chodziło, musisz wybrać "CD z danymi".

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

21-12-2008 19:29 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Toxin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha dzieki caen i innym o to mi chodzilo
temat do zamknięcia

__________________

21-12-2008 19:59 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Nagrywanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH