Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » To nie sprawiedliwe ... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony To nie sprawiedliwe ... 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Black_Death
Member


images/avatars/avatar-12213.jpg

Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 28
Klan: -ABK-
Kraina: Necropolia
Skąd: poznań

To nie sprawiedliwe ... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wykonuje cala robote a dostaje tak malo ;/
znam zasady tej gry ale dobija mnie np takie cos :

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8bad720907

__________________
r1/ Adhd
22-12-2008 20:31 Black_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Death Dodaj Black_Death do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może dlatego że na tym lvlu powinieneś chodzić na czarnuchy/fenie? jakby każdy dostawał po 3k za białasa to by każdy chodził na 60 lvlu nawet i solował by je sobie Tongue
22-12-2008 20:34 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze za duży lvl o 6, po 2 no i tak mieliście 5/6 maksymalnego.

__________________

22-12-2008 20:35 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Black_Death
Member


images/avatars/avatar-12213.jpg

Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 28
Klan: -ABK-
Kraina: Necropolia
Skąd: poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Black_Death
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja wiem Smile i oczywiscie chodze na czarne , ale nie udaje mi sie zdobyc odznaki bo zawsze pierwszy atakuje ;/

a bylem na bialym bo obiecalem slabszemu koledze Smile

tak jak mowilem , szkoda ze co poziom zmniejsza sie ilosc pr za zabitego gada Tongue

__________________
r1/ Adhd
22-12-2008 22:22 Black_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Death Dodaj Black_Death do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Black_Death napisał(a)
no ja wiem Smile i oczywiscie chodze na czarne , ale nie udaje mi sie zdobyc odznaki bo zawsze pierwszy atakuje ;/

a bylem na bialym bo obiecalem slabszemu koledze Smile

tak jak mowilem , szkoda ze co poziom zmniejsza sie ilosc pr za zabitego gada Tongue



Nie wiem czy do konca znasz zasady tej gry i czy slyszysz co ty mowisz? Shocked

To że atakujesz pierwszy to nie ma znaczenia, widocznie mało na nie chodzisz bo nie mozesz tej odznaki zdobyc Tongue

Kogo to obchodzi ze obiecałes koledze? jak mu obiecałes to nie żal sie tutaj Big Grin

To jaki ta gra miała by sens?! Tu trzeba sie posuwac dalej myslec jak ubic kolejne stwory,jakby tak bylo jak mowisz to kazdy by zostal przy bialym i sie wyspecjalizowal w ich zabijeniu=łatwy exp Tu musza byc trudnosci to jest gra ona ma zaskakiwac i ciekawic i tym przyciagac do siebie a nie byc tylko ubijaniem pkt ehh... Zastanow troche sie Smile a ten fragment ''szkoda ze co poziom zmniejsza sie ilosc pr za zabitego gada'' to mnie z nog zwalił Tongue

WESOŁYCH ŚWIAT


__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

23-12-2008 02:14 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Niestrojek
Triple Ace


Data rejestracji: 22-12-2008
Postów: 178

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak sie ma 54 lvl i sie chodzi na biale to tak bywa Smile
Ale na 54 conajmniej CZARNE !
23-12-2008 15:21 Niestrojek jest offline Szukaj postów użytkownika: Niestrojek Dodaj Niestrojek do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Życie jest niesprawiedliwe.

Dla autora ostrzeżenie ustne za spam, nie widzę powodu dla zakładania nowego tematu tylko po to, żeby się wyżalić.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

23-12-2008 15:40 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » To nie sprawiedliwe ...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH