Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » ShaKe2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ShaKe2 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

ShaKe2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ShaKe2
Postać Shadow Angel

recydywa na forum, 6 zbanowanych kont (dwa używane jednocześnie)
60 dni

ShaKe ^^
ShaKewgw
ShaKe
WiKtor3Q8
WiKtor3Q88
wiktor88

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-12-2008 15:46 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
XxXPilniczekXxX
Triple Ace


images/avatars/avatar-16253.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 226
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

RE: ShaKe2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam że się wtrącam ale konta o loginach
ShaKe
ShaKe_19
ShaKe_191

nie należą do osoby która dostała bana ...
jest to mój kolege więc wstawię się za nim

on nie używał tych 3 kont .... nie należą do niego

proszę o dokładane sprawdzenie tego ...

Konta ShaKe_19 ShaKe_191 należą do osoby która grała na r1 a zbanowany nie ma z r1 nic współnego

a ShaKe to konto jakiegoś zwyczajnego podszywacza lub jakiejkolwiek innej osoby .... i zapewniam że zbanowany nie zakładał takiego konta na forum

Prosze przeczytaj i sprawdź czy to napewno ta sama osoba ...

__________________

28-12-2008 16:06 XxXPilniczekXxX jest offline Szukaj postów użytkownika: XxXPilniczekXxX Dodaj XxXPilniczekXxX do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ależ oczywiście, wszystkie powiązania to tylko przypadek

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-12-2008 17:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
XxXPilniczekXxX
Triple Ace


images/avatars/avatar-16253.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 226
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

RE: ShaKe2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Owszem .... powiązania w nazwach jest ... ale to nie ta sama osoba :/ ... wystarczy popatrzeć w sygnaturę Shake_191 lub ShaKe_19 ... Tam ejst podany nick z r1 a zbanowany nie ma nic wspólnego z R1 ....

Nie powinien dostać bana na stałe ponieważ w 100 % te 3 konta nie należą do niego ...
Nie da się tego jakoś sprawdzić ?
Podobieństwo IP czy jakoś inaczej ?

__________________

28-12-2008 18:19 XxXPilniczekXxX jest offline Szukaj postów użytkownika: XxXPilniczekXxX Dodaj XxXPilniczekXxX do Listy kontaktów
majewikk
Full Member


images/avatars/avatar-12161.jpg

Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 51

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lol.
Również dobrze znam Shake..zaczął grać na r6 razem ze mną(tyle że moje konto tuła się bez gospodarza ) ,wiem że nigdy nie grał na r1,tak więc proszę o od banowanie,bo wątpię że te konta mają coś wspólnego z tym shake z r8
pzdr.

__________________
Majewk-r8

28-12-2008 21:54 majewikk jest offline Szukaj postów użytkownika: majewikk Dodaj majewikk do Listy kontaktów
KoChaM:*
Member


images/avatars/avatar-12315.gif

Data rejestracji: 22-12-2008
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam ze się wtrącam Wink ale skoro zbanowano mu za recydywe (8/5 kont na forum) to konto Shadow Angel to dlaczego nie http://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=29 "ShaKe" jest to jego multi wiec tez powinno byc zbanowany Smile

__________________

GG:- 173172 (ID r8 :9662)(tylka ważne sprawy)
28-12-2008 21:58 KoChaM:* jest offline Szukaj postów użytkownika: KoChaM:* Dodaj KoChaM:* do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmniejszone do 60 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-12-2008 22:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Raiga
Double Ace


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 112
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również jestem ciekaw czemu zostało zbanowane multi a nie główne konto ?? Mad Angel dostał bana na głowne ... Co to za polityka ??

EDIT: Tak, wiem warn za spam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raiga: 28-12-2008 22:53.

28-12-2008 22:53 Raiga jest offline Szukaj postów użytkownika: Raiga Dodaj Raiga do Listy kontaktów
Reser
Junior Member


Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 10
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Węgrów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja jestem ciekawy za co moje konto zostało zbanowane Wink

__________________
r8 MAJEWIK
28-12-2008 23:20 Reser jest offline Strona domowa Reser Szukaj postów użytkownika: Reser Dodaj Reser do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakie twoje skoro nie ma żadnego logowania z tego IP

dodaje
ShaKe
Postać ShaKe

60 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-12-2008 10:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Reser
Junior Member


Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 10
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Węgrów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodzi mi o konto na forum Smile

__________________
r8 MAJEWIK
29-12-2008 15:13 Reser jest offline Strona domowa Reser Szukaj postów użytkownika: Reser Dodaj Reser do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » ShaKe2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH