Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » cisza i spokój już od dawna nie byłeś na tak nudnej wyprawie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony cisza i spokój już od dawna nie byłeś na tak nudnej wyprawie 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
marcinek6000
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 22
Skąd: z nienacka

cisza i spokój już od dawna nie byłeś na tak nudnej wyprawie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To co w temacie. Powinno to być zmienione. Nie wiem jak inni, ale ja co chwilę mam właśnie takie nudne wyprawy. Przez ostatnie 30 wypraw trafiłem na 5, które nie były nudne, a jeszcze mi ich nie zaliczyło. (wszystkie wyprawy to były okolice miasta)
26-12-2006 20:26 marcinek6000 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcinek6000 Dodaj marcinek6000 do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee, to chyba troche przesadaSmile miałeś po prostu takie "szczęście" czy jak kto woli pech, a scenariuszy jest wiecej, tylko po prostu tak wylosowałesSmile

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

26-12-2006 20:30 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
marcinek6000
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 22
Skąd: z nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez marcinek6000
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do ilości wypraw, nie przesadziłem, specjalnie odliczyłem moje ostatnie 30 wypraw, wyszło jak wyszło. A jednak, pech towarzyszy mi od poczęcia, nawet w grach.
26-12-2006 20:34 marcinek6000 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcinek6000 Dodaj marcinek6000 do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie miałem na myśli ilości twoich odbytych wypraw, bo sam kiedys doświadczyłem tego zjawiska w podobnym rozmiarzeSmile chodziło mi o scenariuszeSmile

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

26-12-2006 20:35 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
tarrent
Triple Ace


Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 156
Klan: Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedno w tym nie pasuje, "cisza i spokoj..." jest napisane, kiedy nie wylosowalismy z odpowiedniej pielgrzymki. W opisie pielgrzymki opisane sa jako wyprawa w pewna sieke, walke, spotkanie z najdziwniejszymi stworzeniami, zjawiskami itp. Wiec cos jest nie tak, bo opis taki, a cisza i spokoj w wiekszosci, tak wiec moze nad tym pomyslec ? pozdrawiam Adminow BW ...

__________________
r3- Dercos
ID- 250
26-12-2006 20:36 tarrent jest offline Strona domowa tarrent Szukaj postów użytkownika: tarrent Dodaj tarrent do Listy kontaktów
marcinek6000
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 22
Skąd: z nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez marcinek6000
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
in_flames napisał(a)
nie miałem na myśli ilości twoich odbytych wypraw, bo sam kiedys doświadczyłem tego zjawiska w podobnym rozmiarzeSmile chodziło mi o scenariuszeSmile

ok to spoko
26-12-2006 20:38 marcinek6000 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcinek6000 Dodaj marcinek6000 do Listy kontaktów
Talarus
Member


Data rejestracji: 15-12-2006
Postów: 38
Klan: Leaf-Jounins
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Zadupie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trudno! taki twój los

__________________
"Oszczędzaj łez dzieciom swym, by miały czym płakać nad grobem twym"
27-12-2006 11:12 Talarus jest offline Szukaj postów użytkownika: Talarus Dodaj Talarus do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a na pielgrzymkach to jak to widze to chce mi sie j*****ć w tą klawiature



PS> sory poniosło mnie Big Grin

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
27-12-2006 11:54 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
Skryhull
Zbanowany

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 219

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie dobija to że pierwszą pielgrzymkę robiłem 110 razy zanim mi się udała ;/ mimo że miałem 27% szans to wylosowało właściwą może z 4 razy

__________________
ID: 11363
27-12-2006 14:25 Skryhull jest offline Szukaj postów użytkownika: Skryhull Dodaj Skryhull do Listy kontaktów
Silass
Member


images/avatars/avatar-476.gif

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 26
Klan: Dark_Alliance
Skąd: piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do pielgrzymek to znam ten ból... ale gdyby pielgrzymki wychodzily bardzo czesto to wszyscy by latali z doskonałymi przedmiotami...

__________________
nick w grze ten sam
29-12-2006 19:21 Silass jest offline Strona domowa Silass Szukaj postów użytkownika: Silass Dodaj Silass do Listy kontaktów
Vill
Member


images/avatars/avatar-1531.gif

Data rejestracji: 31-12-2006
Postów: 29
Klan: Katedra Blackwood
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mrok Nocy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skryhull napisał(a)
a mnie dobija to że pierwszą pielgrzymkę robiłem 110 razy zanim mi się udała ;/ mimo że miałem 27% szans to wylosowało właściwą może z 4 razy

ja jak wsyzstko co mam pozakladam to mam cos kolo 36% i juz 78 prob i dalej nic... Frown (( jak pech to Villandra Crying (

__________________
ID: 18456
Nick w grze: Villandra
08-01-2007 19:16 Vill jest offline Szukaj postów użytkownika: Vill Dodaj Vill do Listy kontaktów
Calcifer
Junior Member


Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 17
Skąd: Orodruina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Silass napisał(a)
co do pielgrzymek to znam ten ból... ale gdyby pielgrzymki wychodzily bardzo czesto to wszyscy by latali z doskonałymi przedmiotami...


no...wszyscy wymachiwaliby doskonałymi pałkami Big Grin

swoją drogą opis mógłby być bardzej..hm..plastyczny... cisza i spokój, przez całą pielgrzymkę, w NEcropolii... to chyba cud by był... nijak się nie komponuje z całością. Evil

__________________
Catastrofa
08-01-2007 22:44 Calcifer jest offline Szukaj postów użytkownika: Calcifer Dodaj Calcifer do Listy kontaktów
EvilFlame
Junior Member


images/avatars/avatar-1284.jpg

Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 17
Skąd: wiem że jestem fajny?:D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, ten scenariusz jest dobijający.
Ale nie narzekajmy

__________________
Nick w grze: EvilFlame
ID: 31380
GG: 8230420


09-01-2007 21:18 EvilFlame jest offline Szukaj postów użytkownika: EvilFlame Dodaj EvilFlame do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo on ma byc dobijający to jest najgorszy scenariusz w grze wiec musi dobijac Big Grin

__________________
R14
Nick: przemus

09-01-2007 22:05 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
MerenRe
Viking


images/avatars/avatar-218.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 512
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
przemus napisał(a)
bo on ma byc dobijający to jest najgorszy scenariusz w grze wiec musi dobijac Big Grin


dobijajacy jest jak za 50 razem na pielgrzymce jest ciagle taki sam (zaden nie trafiony na est)

__________________
Wypozyczam sprzet na GHULE zbroja, bron i msciwy set ;] Cena: 500pr
Nick: Meren-Re


Mam tez diamentowy set-100pr za 1h
12-01-2007 13:38 MerenRe jest offline Szukaj postów użytkownika: MerenRe Dodaj MerenRe do Listy kontaktów
skullgrin
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 215
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogłboby być cos innego, przynajmniej dla pielgrzymek, naprawdę. Nie o to chodzi, żeby więcej wychodziło, ale żeby opis był bardziej odpowiadający rzeczywistości. Jesli poszedł ktoś na daleką wyprawę, to może nie znalazł tego, czego szukał, ale w mieście pełnym wampirów NA PEWNO nie było ciszy i spokoju.

__________________
R1: ID 26695 / Nick: Torquemada
R2: ID 2023 / Nick: Skullgrin
12-01-2007 15:27 skullgrin jest offline Szukaj postów użytkownika: skullgrin Dodaj skullgrin do Listy kontaktów
Ming_Xao
Member


images/avatars/avatar-413.gif

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 36
Klan: A3Misie Garnizon
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu się zgodzę. Jak wyprawa to zawsze można jakąś symboliczną ilość krwi dostać, bo w końcu na darmo wampir się nie wyprawia, a już szczególnie na pielgrzymki w nieznane Wink . Albo faktycznie chociaż jakiś opis na osłodę, że coś się działo, ale nie to, po co się wybieraliśmy.

__________________


Nick w grze taki sam
ID: 11885
12-01-2007 17:45 Ming_Xao jest offline Szukaj postów użytkownika: Ming_Xao Dodaj Ming_Xao do Listy kontaktów
Socjo
Lord


images/avatars/avatar-2320.gif

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 328
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: -=TBG=-/-= KOTOWA WOLA =-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam takie malutkie pytanie dlaczego na wyprawach w IV strefie dostaje sie tak malo krwi ?? mniej niz w V strefie ??

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
WOW, zajebioza , po prostu pokłady śmiechu. Może galerię ci urządzić?
ciekawe słownictwo ma nasza administracja rotfl rotfl
R1 ID= 117405 // R12 ID: 1092 // R14 ID: 21358
GG= 3844628
12-01-2007 19:05 Socjo jest offline Szukaj postów użytkownika: Socjo Dodaj Socjo do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co by słabeusze zostali w 5

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


13-01-2007 15:09 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » cisza i spokój już od dawna nie byłeś na tak nudnej wyprawie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH