Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Kilka walk :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kilka walk :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NeVv
Junior Member


Data rejestracji: 27-12-2008
Postów: 12
Kraina: Moria

Kilka walk :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam ! Zamieszczam tutaj kilka walk od kąt jestem w posiadaniu tego konta. Ci którzy znali te konto wcześniej mogą zobaczyć co w nim zmieniłem:

Asmodai Tak wiem cień mnie uratował ale liczy się wygrana.

Kahalet Wiem mało życia ale 1 runda Wink

TreGaddar Taka sobie obrona.

No i to by było na tyle Smile Mam nadzieje ,że nie jestem aż taki cienki. Będę zamieszczał tu walki wraz z rozwojem konta.

EDIT:

Tlacique

Bac

Ten post był edytowany 24 raz(y), ostatnio edytowany przez NeVv: 01-01-2009 19:39.

30-12-2008 16:48 NeVv jest offline Szukaj postów użytkownika: NeVv Dodaj NeVv do Listy kontaktów
Micro^Lou
Member


images/avatars/avatar-9951.gif

Data rejestracji: 10-07-2008
Postów: 34
Kraina: Necropolia III; Moria II; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to tak :
Pierwsza walka : bardzo mi sie podobala, mniej zwinnosci ale za to wiecej hp i atakow. Ta walke oceniam na 8

Druga walka : moim zdaniem troche zalosne ze wstawiasz walke z przeciwnikiem specjalizującym sie w tej samej broni majacym o niemal 100 mniej zwinnosci i 2 razy mniej hp. 1/10

Trzecia walka : Przeciwnik nastawiony pod obrone, dystansowiec, imial mniejsza sumę niz Ty ale za to o 1k wiecej. 5/10

Za caloksztalt 6/10
30-12-2008 18:20 Micro^Lou jest offline Szukaj postów użytkownika: Micro^Lou Dodaj Micro^Lou do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dostrzegam pewien wzrost statow od mojej ostatniej wizyty ;p chyba bede muszial cie odwiedzic ;p za walki 7/10 ;p

edit:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=16816f2ce8

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blade69: 31-12-2008 07:49.

30-12-2008 19:44 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać nie jest zła - dosyć ładna ilość zwinki, dosyć mocne ciosy, ale...


Nevvcomer w obronie


Wink
Brakuje Ci jeszcze przegiętej kary na spodniach :>


EDIT: Dzięki za ochronkę, była mi potrzebna na ekspę, by mi nikt jednorazówki nie zdjął :>

EDIT2:
@ down
Bonus łowcy i tyle Wink Nie martw się, przebijam ludzi mających 2x tyle życia co ja.

Co do Blade69 - to chyba ty powinieneś się pod niego ubierać, a nie liczyć, że będzie tak ubranym żebyś go mógł spokojnie przebijać?

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 31-12-2008 11:21.

30-12-2008 23:14 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
NeVv
Junior Member


Data rejestracji: 27-12-2008
Postów: 12
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NeVv
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spoko ale wiesz co by było bez kary ??? Tongue


Blade69..... Ehh powiem CI tyle ,że nie masz czym się chwalić. Ubierz się normalnie z nozami to zobaczymy jaki z ciebie kozaczek. A to ze w bunkrze na mnie jedziesz i zjechałem Ci nozami połowe zycia to nie ma nic w tym fajnego ;/

PS.BLADE69

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez NeVv: 31-12-2008 11:52.

31-12-2008 00:01 NeVv jest offline Szukaj postów użytkownika: NeVv Dodaj NeVv do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z maczuga kazdy jeden glupi zjedzie palniaka ;p wejdz z nozami;p a moj bunkier wcale nie jest jeszcze dobry ;p mam bardzo duzo do poprawienia ;p a wejsc z nozami?? co ja berek jestem albo zabojca?? nie wymagasz za duzo moze?? z nozami to ja moge do snajperow wbijac a nie do zabojcow ;p

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blade69: 01-01-2009 12:16.

01-01-2009 12:14 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no super... chwalisz sie praktycznie nie swoja postacia? Wink nevvcomer ciagle zmienial wlasciciela pewnie juz jestes z 10 wlascicielem ;p ile masz ta postac? Tydzien? 2? a moze az 3? ;o no prosze... Tongue a co do samych walk- beznadziejne, dmg jako tako przyzwoity, ale same walki... no nie, ta walka z Asmodaiem w porzadku... 2/10 za Twoj wklad w tą postac ;] Ocena wyzej za Asmodaia ;D

aaa i jeszcze jedno, co do walki z Tlacique:

Szansa na udaną zasadzkę: 30,00 %

co za problem pokonac palniaka w sprzecie z taka mala iloscia wplywow ze sie wbija na 30? i to jeszcze na dod. na 2h? Tongue

Edit: no rzeczywiście, sprawdzilem co bylem wczesniej i zauwazylem ze nawet nawet te zmiany zrobiles, jak na 1,5 miecha to naprawde niezle, zwracam honor co do tego Tongue ale same walki, to tak jak mowilem, tylko z Asmodaiem tutaj pasuje Wink

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez aikzer: 01-01-2009 15:22.

01-01-2009 13:53 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
NeVv
Junior Member


Data rejestracji: 27-12-2008
Postów: 12
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NeVv
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam tą postać pół tora miesiąca. Gdy ją przejełem było 193 zwinki i 86 siły i stan konta 0 kamieni. Sam jakoś składałem chodziłem na wyprawki łączyłem itp. Ja osobiscie podciągnełem w tym koncie 14 siły i 30 zwinki , wiec nie mów mi ze nic na nim nie zrobiłem czy coś okej ;/;/;/ nie wiem ilu miało włascicieli to konto i mnie to nie obchodzi jestem ostatnim juz na zawsze.
01-01-2009 14:26 NeVv jest offline Szukaj postów użytkownika: NeVv Dodaj NeVv do Listy kontaktów
Selafyn
Double Ace


images/avatars/avatar-4095.jpg

Data rejestracji: 21-08-2006
Postów: 116
Kraina: Moria
Skąd: Sieradz

Thumb Up! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako jeden z "bohaterów" potyczek muszę pogratulować farta. Dobra robota.
01-01-2009 18:56 Selafyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Selafyn Dodaj Selafyn do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Kilka walk :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH