Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy patch 1.1.012 - co sadzicie? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy patch 1.1.012 - co sadzicie?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
RUFIO
Triple Ace


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 175
Klan: Khan Raiders ,FC,Monastyr,
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: R1 KHAN RAIDERS

Nowy patch 1.1.012 - co sadzicie? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

v. 1.1.0.12 30 grudnia 2008

* Dodatkowe ataki wynikające z prefixów i sufixów są obecnie doliczane prawidłowo dla broni, które bazowo mają tylko jeden atak.
* Odkupienie sprzedanych do sklepu przedmiotów jest możliwe również wtedy, gdy brak na nie miejsca w zbrojowni.


Pkt 2 jest cool lecz odnosnie punktu 1 to troche dziwna zmiana w grze jak dla mnie .

Niektorzy powymieniali zdewaluowane szybkie i zwinne jednoreczne jaki i d.zwinne dwuraki na d.dwuraki (antyk,demon) co teraz odbije sie na takich graczach nie tylko w postaci straconych pkt rozwoju Wink

Tygrysy pojda w gore grubo moim zdaniem ,a spodnie nocy i szybkosci straca na wartosci, bo lepiej wyjdzie sie na d.zwinnym i tygrysim secie niz szybkosci + nocki i antykach czy demonach dwurecznych :/


Chcialbym poznac opinie ludzi - co mysla na ten temat ?

__________________
All I Have In This World Is My Balls And My Words .. And i Don't Break 'em For No One, YOU UNDERSTAND ?!



r1 Graf
30-12-2008 17:41 RUFIO jest offline Szukaj postów użytkownika: RUFIO Dodaj RUFIO do Listy kontaktów
dziunks
Double Ace


images/avatars/avatar-21298.jpg

Data rejestracji: 19-01-2008
Postów: 115
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: PODKARPACIE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Zwinny Miecz Dwuręczny 5 ataków, po uptade

__________________
cytat:
Dodana została nowa rasa C47

r1 dziunks
30-12-2008 17:43 dziunks jest offline Szukaj postów użytkownika: dziunks Dodaj dziunks do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasnie wprowadzono zajebisty debalans w grze - po raz kolejny zreszta.

Co ma powiedziec ktos kto sprzedal db zwinna kose z 3 atakami a kilka godzin pozniej ta sama kosa ma juz 5 atakow? K.wa mac sam bym kupil.

Nagle i bez uprzedzenia system funkcjonowania broni bialej poszedl za okno.
Po cholere sie szarpac skoro w przyplywie humoru ktos moze zrobic taki burdel? Kilka dni temu moglem kupic dobry szybki precyzji za 50k
teraz bedzie warty kilka razy wiecej.

Po co w ogole myslec o jakims buildzie skoro z dnia na dzien mozna o nim zapomniec?

Po.h mi teraz szybkosc? Moge ja za okno wyrzucic. Zaloze zalegajacy mi gdzies w zbrojowni zlomik dajacy zwinke, wsadze sobie w lape d.szybki xxx bo tez sie poniewiera...

naprawde czasem grac sie odechciewa. Ale to juz tak jest - na jednego pacza z sensem administracja musi posadzic jednego babola. Tylko te babole staja sie coraz bardziej efektowne.
30-12-2008 17:47
Pedro1983
Triple Ace


images/avatars/avatar-13892.gif

Data rejestracji: 07-10-2008
Postów: 196
Kraina: Necropolia
Skąd: Mielec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciez to cofną... patrząc przynajmniej na sonde...

gratuluje więc wszystkim tym co kupili sobie teraz zwinne i szybkie.. nie sprzedacie tego do końca świata chyba Tongue
gratuluje tez panu który kupił ode mnie nozyk za dwukrotnie większą cenę (wystawiłem dla przypału przed tym patchem za 10k, dziś znalazł się szczęśliwy nabywca Tongue )

osobiście to cieszę się że to nie przejdzie, bo nie może... oznaczało by to koniec gry dla zbyt dużej liczby graczy.... Pożyczyłem dobre spodnie nocy i na R1 zebrałem jakieś 2000k Pr z ataków na topkę w 45 minut... przecież to nie normalne... jak wejdą wszystkie krytyki z dobrego 2h miecza około 400 jeden to 2000 na rundę wychodzi... a co mają powiedzieć ludzie z jeszcze lepszą bronią....

dla mnie masakra i trzeba cofnąć.... a mówię to jako facet korzystający z takiej broni, więc raczej nie można mnie posądzić o stronniczość Smile

__________________
NICK R11 - Dzidek1983
NICK R15 - Dzidek1983
30-12-2008 17:54 Pedro1983 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pedro1983 Dodaj Pedro1983 do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To moze niech cos z tym zrobia bo z kolei jak jeszcze troche poczekaja to poszkodowanych bedzie wiecej...
30-12-2008 17:55
MuJaHeDiN
Newbie


Data rejestracji: 26-12-2008
Postów: 3
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powiem tak mam d szybkosc d szybki noz precyzji i leg d piaste zwinnosci i nie mapsuje mi ten patch palniakow ubedzie d zwinna kosa faktycznie teraz roznesiekazdego jaki sens ma w takim razie szybkosc?? jestem na zdecydowane nie ;/

__________________
cytat:
http://r4.bloodwars.interia.pl/r.php?r=5188


r4-GEORGyk
30-12-2008 18:21 MuJaHeDiN jest offline Szukaj postów użytkownika: MuJaHeDiN Dodaj MuJaHeDiN do Listy kontaktów
Puszmen
Full Member


images/avatars/avatar-8040.jpg

Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 51
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Blood Wars

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MASAKRA !! to jest jakies nienormalne ... po jakiego mi teraz ulepszac swoja biala bron skoro polowe topki rozwalam bez przeszkod ?? ja pierdziele ... mam 2x dsk szybkie, jeden z prefem drugi z sufem do zwinki i 14 ATAKOW Z MSCIWCEM .... BEZSENS ... jak to zostanie to nie bede widzial sensu ulepszania itemow skoro i tak w ataku tluke wszystkich i vice versa ... w obronie to nie mam nic do powiedzenia ...

jeszcze raz podkreslam BEZNADZIEJNY PATCH !!

__________________
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA !! !!
r16 - Puszmen

30-12-2008 18:33 Puszmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Puszmen Dodaj Puszmen do Listy kontaktów
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogorki w czekoladzie... a czemu?

nie jestem przeciw takim patchom pod warunkiem ze nie robi sie tego w trakcie rozgrywki

Wczoraj nikt nic nie wiedzial a dzis 40% graczy (bialasow ) dostalo sporo punktow rozwoju za darmo

jednym slowem TRAGEDIA,jak nie cofna tego to raczej kasuje sie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Uhoss: 30-12-2008 18:38.

30-12-2008 18:38 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie kasuj się. Cofnęli już Tongue

__________________
r7 Wild_Beetch
30-12-2008 18:41 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem ,wlasnie przeczytalem ze cofneli Wink no i sprawiedliwie .
30-12-2008 18:43 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
dziunks
Double Ace


images/avatars/avatar-21298.jpg

Data rejestracji: 19-01-2008
Postów: 115
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: PODKARPACIE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i po wszystkich mała rewolucja na forum ale było gorąco

__________________
cytat:
Dodana została nowa rasa C47

r1 dziunks
30-12-2008 18:44 dziunks jest offline Szukaj postów użytkownika: dziunks Dodaj dziunks do Listy kontaktów
Arter
Double Ace


images/avatars/avatar-4771.jpg

Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 143
Klan: N2L
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Uhoss napisał(a)
Ogorki w czekoladzie... a czemu?

nie jestem przeciw takim patchom pod warunkiem ze nie robi sie tego w trakcie rozgrywki

Wczoraj nikt nic nie wiedzial a dzis 40% graczy (bialasow ) dostalo sporo punktow rozwoju za darmo

jednym slowem TRAGEDIA,jak nie cofna tego to raczej kasuje sie


no morii może tak jest ale nie na serwerach typu necro... tutaj raczej bym powiedział, że 18000 tys osób na serwie jest może 2-3 tys walczących białą a reszta to palniacy (a dystansi to już w ogóle białe kruki Wink

a czego się spodziewaliście gdzie na 100 graczy może z 10-15 walczy białą... i po co takie głosowanie drodzy admini ?? tylko chwilowo w końcu wszystkie ścieżki były równe... a teraz oburzyło się stadko 3/4 graczy wszystkich serwerów ( bo mniej więcej chyba tak jest, że na 18000 osób, białą walczy od początku do końca może z 2000 osób max...) "monopolistów Wink " palniaków bo ilość ataków była równa... żal tylko i wyłącznie żal za wycofanie tego patcha...

przypomnę, że najpopularniejszy szybki nóż w podstawie ma dmg na poziomie 8 - 9 x 3 ataki i wyciągnąć przy tym ładny dmg trzeba ostro pokombinować...

najpopularniejsze d. mp ma 9 - 27 x 5 ataków (od zawsze tak miało)

i gdzie tu równowaga ??

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że aby atak na postać już w miarę rozwiniętą walcząca palną jest możliwy w setach dających w sumie z treningiem min. 80 wpływów... czyli białasowi odpada od 15 dmg w górę, w zależności od tego jakiego setu używa "na co dzień" (a w końcu mściwt lewitki nie jest codziennością i pewnie trafia się rzadziej niż d.szybkość na klatę)...

i znów 3 ataki i krocie wydawane na dsk szybkie, legendarne szybkie, legendarne kastety i piąchy....


porażka i tyle.......

__________________
obecnie gram na r16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arter: 30-12-2008 19:02.

30-12-2008 19:01 Arter jest offline Szukaj postów użytkownika: Arter Dodaj Arter do Listy kontaktów
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ARTER

To NIE było planowane..Bug wystąpił przy broniach 1h szybkich...
Admini chcieli poprawić dystans szybkostrzelności,a że to jakoś zaprocentowało na wieloatakowe to nie jest ich wina Roll Eyes


to sa slowa moda to znaczy ze chcieli dodac ataki ale tylko w dystansie ! biala miala byc jak byla
30-12-2008 19:04 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
Arter
Double Ace


images/avatars/avatar-4771.jpg

Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 143
Klan: N2L
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Uhoss napisał(a)
ARTER

To NIE było planowane..Bug wystąpił przy broniach 1h szybkich...
Admini chcieli poprawić dystans szybkostrzelności,a że to jakoś zaprocentowało na wieloatakowe to nie jest ich wina Roll Eyes


to sa slowa moda to znaczy ze chcieli dodac ataki ale tylko w dystansie ! biala miala byc jak byla


aha Big Grin ale i tak nie zmienia to faktu, że wyrównane by były ścieżki na serwach Big Grin

5× 112 - 132 Dobry Szybki Rapier
5× 115 - 150 Dobra Szybka Kama

żall normalnie, aż sobie w notatkach zapisałem Big Grin i teraz pozostają tylko legendy Wink

__________________
obecnie gram na r16
30-12-2008 19:11 Arter jest offline Szukaj postów użytkownika: Arter Dodaj Arter do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch został cofnięty, a poza tym powstało trochę takich tematów w "Systemie gry". Wink
ZAMYKAM


__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 30-12-2008 19:29.

30-12-2008 19:29 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy patch 1.1.012 - co sadzicie?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH