Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Obecnośc na forum » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obecnośc na forum 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Obecnośc na forum Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rekord: 1.453 użytkowników dnia 07-03-2008 o godzinie 16:35.

Pobijmy ten rekord..Tylko ustalmy date z 3-4 tygodniowym wyprzedzeniem..Prosze bez warna..A jak już to z sensem..Nie za spam..Może 1 lutego..Godzina popołudniowa

__________________
Nick na R1: Kedul
31-12-2008 14:32 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten rekord to efekt informacji o hardkorze, więc administracja by musiała jakąś bombę przygotować, żeby to pobić ;]

Raczej tak tego nie uda sie zorganizować, ale jestem chętny

__________________

31-12-2008 14:33 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez dawidmen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy koniecznie musi by jakaś bomba..Nie lepiej taki dzień dla pobicia rekordu

__________________
Nick na R1: Kedul
31-12-2008 14:35 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
neXt
Lord


images/avatars/avatar-22929.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 285
Klan: LBK
Kraina: Necropolia X
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja codziennie jestem na forum więc mi nic to nie szkodzi. Też się na to piszę. Najlepiej zostawić jakieś info w profilach postaci, w klanie i takie tam.

__________________

31-12-2008 14:36 neXt jest offline Szukaj postów użytkownika: neXt Dodaj neXt do Listy kontaktów
stoigniew
Triple Ace


images/avatars/avatar-10822.jpg

Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 200
Kraina: Necropolia III
Skąd: kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze byc....w sumie nie wiem po co ale ok.
tylko skad wiesz ze to byl rekord?? Czy np przy wprowadzaniu
patha z ii aktem nie bylo wiecej osob?

albo poprosmy administacje o potrojenia atakow w dobrym akaczu....
rekord sam sie zrobi

__________________
r4 goly
r10 stoigniew


Po irytujących wycofaniach sie z Kt informuje ze od tej pory takie coś zgłaszam!!
31-12-2008 14:49 stoigniew jest offline Szukaj postów użytkownika: stoigniew Dodaj stoigniew do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez dawidmen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo na dole masz nad użytkownikami rekord date konkretną i ilu nas wtedy było(nie pamiętam czy ja byłem)więc napewno rekord..to było z hardcorem..

__________________
Nick na R1: Kedul
31-12-2008 14:51 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Aravilar
Double Ace


images/avatars/avatar-13436.gif

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 140
Kraina: Moria III
Skąd: się biorą idioci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wczoraj do rekordu chwilami było blisko... Moim zdaniem skutek odniosłaby akcja spamująca (klanówki) po najliczniejszych klanach, żeby wtedy byli. Z każdego serwa potrzeba po 200 osób, więc chyba by się udało... Bo wątpie żeby administracja wstawiła taki przycisk u góry strony jak wczoraj,

__________________
SI SAPIS SIS APIS

31-12-2008 15:03 Aravilar jest offline Strona domowa Aravilar Szukaj postów użytkownika: Aravilar Dodaj Aravilar do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no spam nie wchodzi w gre... bo to bezsens truc komus dupe jak tego by pewnie nawet nie chcialWink

a wiekszosc ludzi (no moze nie wiekszosc, ale czesc;p ) i tak nie wchodzi do misz-masz, czy offtopu, wiec ciezko bedzie Ci zebrac tutaj taka ilosc osob.

__________________

31-12-2008 15:06 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Aelirenn
Oczopsujka ;)


images/avatars/avatar-13644.gif

Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 147
Klan: M.a.N.; -69-
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV
Skąd: Z Zimy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że czasowe zablokowanie wszystkich graczy na wszystkich serwerach mogłoby przywołać odpowiednią liczbę osób na forum. I bez klanówek i bez umawiania się Big Grin

Wink

__________________
... fascinating ...



r3: Aelirenn [MaN]
r6: Ahmar [-69-]
31-12-2008 15:15 Aelirenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Aelirenn Dodaj Aelirenn do Listy kontaktów
Aravilar
Double Ace


images/avatars/avatar-13436.gif

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 140
Kraina: Moria III
Skąd: się biorą idioci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodziło mi o wysyłanie klanówek w grze, nikt by się do tego chyba nie przyczepił. A żeby rekord został pobity wystarczy, że będą zalogowani.

__________________
SI SAPIS SIS APIS

31-12-2008 15:17 Aravilar jest offline Strona domowa Aravilar Szukaj postów użytkownika: Aravilar Dodaj Aravilar do Listy kontaktów
zal_pl
Full Member


images/avatars/avatar-12491.jpg

Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 73
Klan: [PERWERSI] & [-Kodex-] <3
Kraina: Necropolia II
Skąd: Koszalin :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem codziennie Wink wiec tez sie zalapie Tongue

__________________



31-12-2008 15:44 zal_pl jest offline Szukaj postów użytkownika: zal_pl Dodaj zal_pl do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pobijmy ten rekord..


A po co ?Tongue Nawet satysfakcji z tego nie będzie ......Gracze którzy siedzą na forum są i tak codziennie .Bez żadnej wiadomości w grze ,będzie ci ciężko;P

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
31-12-2008 16:08 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
X-5f-^W^-X16
Forum Ace


Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 87
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Nercopolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WIKTOR napisał(a)
cytat:
Pobijmy ten rekord..


A po co ?Tongue Nawet satysfakcji z tego nie będzie ......Gracze którzy siedzą na forum są i tak codziennie .Bez żadnej wiadomości w grze ,będzie ci ciężko;P


Zgadzam się Smile

Ja jestem codziennie więc może coś takiego być Smile

Po za tym będzie ciężko to pobić Tongue

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez X-5f-^W^-X16: 01-01-2009 02:28.

01-01-2009 02:24 X-5f-^W^-X16 jest offline Szukaj postów użytkownika: X-5f-^W^-X16 Dodaj X-5f-^W^-X16 do Listy kontaktów
garond
Triple Ace


images/avatars/avatar-14050.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 203
Klan: Potępieńcy
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

guinessa pobijać? nie lepiej wypić? taki rekord to żadna satysfakcja. trafi się kolejny, przy jakiejś nie zobowiązującej okazjiSmile






__________________



R1: Neith
Wygrałem/Sprzedałem R1

02-01-2009 22:53 garond jest offline Szukaj postów użytkownika: garond Dodaj garond do Listy kontaktów
Deagle
Full Member


images/avatars/avatar-16465.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakby admini umiescili w grze napis ze pobijamy rekord ludzi na forum to dalo by rade

troche bez sensu, ale jak dla mnie moze byc, nic sie przeciez nie traci Tongue

__________________
R11 - Arkadia
02-01-2009 23:10 Deagle jest offline Szukaj postów użytkownika: Deagle Dodaj Deagle do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystarczy że administracja walnie w miejsce komunikatów w grze tekst - "Koniec z BloodWars. Serwery zostaną zamknięte xxx(data). Po szczegóły kliknij tutaj" i już mamy rekord ;p
03-01-2009 00:23 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez odpowiedniego ogłoszenia w grze nie będzie napewno rekordu, nikt z samego forum nie zbierze tylu osób

a ogłoszenia zależą od administracji nie od graczy, więc tymbardziej nic nie zrobicie

zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-01-2009 00:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Obecnośc na forum

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH