Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Czerwony » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czerwony
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Czerwony Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Expa zaraz po respawnie, w lokacji wszystkie moby, a tu suprajs ;D
Czerwony
Żałuję tylko, że smok się na mnie uwziął... może i by była szansa na odznakę ;]

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


01-01-2009 23:44 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Tenistis
Triple Ace


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 190
Klan: Feniks!
Kraina: Moria
Skąd: masz tą maczugę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ile ja bym dał za takiego czerwonego na expedycji .
Ten przynajmniej jest dla mnie osiągalny.

Co do samej expedycji- norma.4 osoby - dość słaby czerwony - HP.
Nic rewelacyjnego . Ale zawsze warto pooglądać czyjes expedycje Smile

__________________
Kupię:
Zdradziecki Amulet/Krawat
Dobry Pierścień Młodości +5 [2x]





02-01-2009 08:40 Tenistis jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenistis Dodaj Tenistis do Listy kontaktów
Fly
Lord


images/avatars/avatar-20936.jpg

Data rejestracji: 15-08-2008
Postów: 438
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba moge zapomnieć o odznace za czerwonego... Big Grin

ogólnie to dużo was na fego feniksa szłoWink

co racja to racja - uwziął się nieźle na CiebieTongue 5 ciosów pod rząd na Ciebie aż wkońcu padłeśWink

no i wogóle nawet ładnieTongue

__________________
Emerytowany gracz.
Posiadacz Orderu Czarnego Uśmiechu.
;]

02-01-2009 10:24 Fly jest offline Szukaj postów użytkownika: Fly Dodaj Fly do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie tam sie nie podoba. Duzo osob. Slaby mobek. Brak odznaki. Malo obrażeń zadałeś Smile Bardziej sie postaraj

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2
02-01-2009 11:29 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mały dmg? na czerwonym? ja jestem ten co ma 49 lvl, na którego wszystkie hity poszły ;]

największy krytyk Boryska (Db KM +4) - 120, najmniejszy 98
największy mój krytyk (Db KM +2) - 108, najmniejszy 98
Borysek - 58 lvl
ja - 49 lvl

a poza tym wcale taki słaby nie był, zdarzają się nieraz równie słabe co fenki ;P

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


02-01-2009 11:59 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Ry513k
Lord


images/avatars/avatar-10011.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 374
Klan: OLIMP
Kraina: Moria
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak dla mnie to male dmg Smile ale nich Ci bedzie. Jak na ten lvl moge przymknac oko. Ale i tak mi sie nie podoba i nikt nie zmieni mojego zdania.. Proste

__________________
Jak się nie ma co się pragnie,
to się kradnie co popadnie


Ry513k z R2
02-01-2009 12:12 Ry513k jest offline Szukaj postów użytkownika: Ry513k Dodaj Ry513k do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mnie tam sie nie podoba. Duzo osob. Slaby mobek. Brak odznaki. Malo obrażeń zadałeś Smile Bardziej sie postaraj


spójrz na lvle Tongue i tak nieźle jak na nich

a walka dość niezła ,brawa dla zysola rzadko kiedy można znaleźć tak dobrego snajpera wśród władców zwierzakówTongue

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
02-01-2009 16:33 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a poza tym nie było wśród nas żadnego potępionego ;] ani kultka ;] skład był z łapanki, expa założona zaraz po respawnie... ja tam się ciesze że w ogóle coś ubiliśmy ;]

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


02-01-2009 18:52 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
vishar
Member


Data rejestracji: 03-01-2009
Postów: 38
Klan: BD
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Nowy Sącz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za dużo was było jeszcze do tego słaby smoczek a nawet odznaki nie było

__________________
R6: Visharos
04-01-2009 11:27 vishar jest offline Szukaj postów użytkownika: vishar Dodaj vishar do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Czerwony

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH