Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Feniks i blaszka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Feniks i blaszka 4 Ankieta - średnia ocena: 9,254 Ankieta - średnia ocena: 9,254 Ankieta - średnia ocena: 9,254 Ankieta - średnia ocena: 9,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dirko
Newbie


images/avatars/avatar-7883.png

Data rejestracji: 02-09-2007
Postów: 6
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Feniks i blaszka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Expa o 1 Smile przed oblegiem zeby repa nie stracic Big Grin
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d245dfaaec
I Chcial bym napomnieć ze mam tylko 50% do krytyka z diamentem xD

__________________
r1 - Skrip
r2 - Dirko


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dirko: 02-01-2009 13:20.

02-01-2009 13:20 Dirko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dirko Dodaj Dirko do Listy kontaktów
Tenistis
Triple Ace


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 190
Klan: Feniks!
Kraina: Moria
Skąd: masz tą maczugę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fuks - że tyle krytów.
Ale 149 zwinki na tym poziomie.. nie skomentuje Pleased
Powodzenia z tą zwinką na czerwonym Wink

7/10 - za kryty.

__________________
Kupię:
Zdradziecki Amulet/Krawat
Dobry Pierścień Młodości +5 [2x]





02-01-2009 16:29 Tenistis jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenistis Dodaj Tenistis do Listy kontaktów
Dirko
Newbie


images/avatars/avatar-7883.png

Data rejestracji: 02-09-2007
Postów: 6
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dirko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To moj sprzet na fenki Smile
Normalnie mam 167 zwiny i 71sily
a na czerwonego mam sprzet na spota Smile
jako załozyciel expy oceny nie daje

__________________
r1 - Skrip
r2 - Dirko


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dirko: 02-01-2009 17:53.

02-01-2009 17:52 Dirko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dirko Dodaj Dirko do Listy kontaktów
Opooz
Newbie


Data rejestracji: 22-10-2007
Postów: 5
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tenistis nie komentuj i nic pisz bo wyjdzie Ci to bokiem. Feniks nie jest obdarzony ogromnymi ilościami zwinki, wiec chyba zrozumiałem, ze pakuje się przede wszystkim w obrażenia na 1h...
02-01-2009 17:53 Opooz jest offline Szukaj postów użytkownika: Opooz Dodaj Opooz do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba najsłabszy fenio sie wam trafił Big Grin

gratuluje odznaki i ubicia fenia Big Grin

jako że A_A to mój były klan to też nie dam ocenki Big Grin

ale rozwijacie sie Big Grin

__________________
Coś, kiedyś
02-01-2009 17:55 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
kononowiczstal
Lord


Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 256
Klan: eXsAeQuo
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: z r3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no miałeś szczeście z tymi krytykami

ale co najważniejsze jest blacha

w tym skladzie wszyscy dość rowno walicie

jak zwykle drop słabyTongue

10/10

__________________
Nick:rasiak1992








oddam konto na r3 -630 punktów za free -składać tu podania
02-01-2009 19:09 kononowiczstal jest offline Szukaj postów użytkownika: kononowiczstal Dodaj kononowiczstal do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nom krytyki ladne ale mnie zastanawia niski dmg przy takiej sile

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1806ae6e20 mam mniej sily a fenek ma taka sama ilos defa a krytyka za prawie 30 dmg wieksze wchodza- Radzilbym dopracowac jeszcze obrazenia


8/10 za krytyki


moze dziwic ze w 4 osoby( z czego ja mialem najwyzszy lvl) bylismy ale wole miec troszke mniej PR i pewnosc ze zabije fenka niz ma mi mutant wyskoczyc

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 03-01-2009 11:03.

03-01-2009 11:02 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Feniks i blaszka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH