Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Berek kontra Zabójca » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Berek kontra Zabójca 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
travis69
Forum Ace


images/avatars/avatar-13343.gif

Data rejestracji: 03-04-2008
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: okolice Poznania :P

Cool Berek kontra Zabójca Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0d801f36c3

sami oceńcie Smile daje tę walkę, ponieważ zawsze przegrywałem z kolesiem, ale chyba lekka zmiana eq przyniosła to czego oczekiwałem-pozytwne skutki. I sami oceńcie czy walka się tutaj nadaje czy też nie. Tongue

__________________
wróciłem!
03-01-2009 19:40 travis69 jest offline Szukaj postów użytkownika: travis69 Dodaj travis69 do Listy kontaktów
Tenistis
Triple Ace


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 190
Klan: Feniks!
Kraina: Moria
Skąd: masz tą maczugę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozbierznosc DMG berka - od 60 do 90+ podczas gdy u Ciebie stale 90+.
Ty = Wieksza szansa na krytyczny cios
On - Mniejsza szansa na krytyczny cios

No i tak to wyszło. Jedyny plus za zbicie mu przewagi Hp Pleased

__________________
Kupię:
Zdradziecki Amulet/Krawat
Dobry Pierścień Młodości +5 [2x]





03-01-2009 20:18 Tenistis jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenistis Dodaj Tenistis do Listy kontaktów
travis69
Forum Ace


images/avatars/avatar-13343.gif

Data rejestracji: 03-04-2008
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: okolice Poznania :P

Autor tematu Temat rozpoczęty przez travis69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlatego temat jest Berek kontra Zabójca-pokazuje plusy i minusu obu tatuaży.

P.S. i pomyśleć, że niedawno chciałem się zmieniać na CR-A. Big Grin

__________________
wróciłem!
03-01-2009 20:23 travis69 jest offline Szukaj postów użytkownika: travis69 Dodaj travis69 do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten temat nie pokazuje siły tatuaży.
Czemu??
Bo co to za berek, który nie ma tatka dającego dodatkowy atak.
I co to za zabójca, który lata z nożami zamiast piąstkami niebios? (Rozumiem, że build może być odmienny, ale 4 ataki w białej to za mało moim zdaniem więc wcale ta walka nie pokazuje możliwości obu tatków).

Co do walki... miałeś zdecydowanie większe obrażenie, ale zbiłeś mu hp, którego miał dużo więcej i to może się podobać.
Walka fajna choć bez większych rewelacji;]

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
04-01-2009 00:40 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój brat właśnie zbiera kamyki żeby zrobić ten tatu z atakiem. Więc ta walka nie pokazuje za bardzo tej siły Roll Eyes I ma 2x Lekkie Samobójcy, a lekkie odejmują trochę dmg. I nie dodał arkan w ogóle rotfl
Daje tak 5/10 za zbicie 2k hp

__________________

Envy

04-01-2009 11:09 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka średnia ,ale całkiem wyrównana tak jak staty choć napastnik miał znacznie więcej hp ,ale nie sypał żadnymi krytykami u ciebie zresztą też nie za wiele,ale grunt że się obroniłeś 6/10

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
04-01-2009 11:34 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Ithilien
Full Member


images/avatars/avatar-12624.jpg

Data rejestracji: 11-12-2008
Postów: 55
Klan: Nie fiesz?
Kraina: Moria III
Skąd: Nie fiieem ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co to za Zabójca, który leje tak małą ilość krytyków? Big Grin
Walka śmieszna żeby nie powiedzieć żałosna, ani jeden ani drugi grać nie potrafią Big Grin
0/0
04-01-2009 14:49 Ithilien jest offline Szukaj postów użytkownika: Ithilien Dodaj Ithilien do Listy kontaktów
Tenistis
Triple Ace


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 190
Klan: Feniks!
Kraina: Moria
Skąd: masz tą maczugę?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze pan powyzej dał maxymalna ocene Smile Wkoncu 0 na 0 to najwyzej !
Krytyk to krytyk - jest zalozmy to 35%a i tak wiekszosc hitow to ine krytyki.

Czasami krytyk jest adekwatny to procenta.. a czasami jest go zdecydowanie wiecej/mniej.

travis69 - Wstaw nowe walki Pleased Ikompletuj Piąstki xD

__________________
Kupię:
Zdradziecki Amulet/Krawat
Dobry Pierścień Młodości +5 [2x]





04-01-2009 16:46 Tenistis jest offline Szukaj postów użytkownika: Tenistis Dodaj Tenistis do Listy kontaktów
travis69
Forum Ace


images/avatars/avatar-13343.gif

Data rejestracji: 03-04-2008
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: okolice Poznania :P

Autor tematu Temat rozpoczęty przez travis69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f556f79d53

może to się spodoba Wink co prawda lekka różnica zwinki, bo wiadomo, minus mają do trafienia bronie białe 2H, ale walka mi się podoba, zaryzykowałem bardzo i się opłaciło. Wink

P.S. Sory, że jeszcze nie mam piąstek, ale brakuje mi 30% ceny, więc niedługo eq się stanowczo zmieni. Pleased

__________________
wróciłem!
08-01-2009 21:21 travis69 jest offline Szukaj postów użytkownika: travis69 Dodaj travis69 do Listy kontaktów
gaza
Member


Data rejestracji: 26-10-2008
Postów: 46
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4/10
25-01-2009 09:06 gaza jest offline Szukaj postów użytkownika: gaza Dodaj gaza do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Berek kontra Zabójca

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH