Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Czarny rewolwerowiec » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czarny rewolwerowiec
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
shamshel
Triple Ace


images/avatars/avatar-8449.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 184
Klan: Kolektyw/Transilvani a
Kraina: Moria
Skąd: Ze Wschodu.

Czarny rewolwerowiec Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Natchnęło mnie ostatnio, by zrobić jakiś użytek z czarnego setu, który w zbrojowni mej kurzył się od jakiegoś czasu. Ponieważ parzysty poziom przywitał mnie bonusem dwóch wyglądu, na szybko skleciłem resztę ekwipunku i oto wynik:

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d019a17bc2

szczególnie runda piąta jest zajmująca Wink

ZSP

__________________

~Transilvania~

04-01-2009 21:33 shamshel jest offline Szukaj postów użytkownika: shamshel Dodaj shamshel do Listy kontaktów
Bryan
Triple Ace


Data rejestracji: 05-11-2006
Postów: 156
Klan: BIG/ BS
Skąd: psychiatryk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

musze powiedziec ze pikneSmile jesli moglbys podac co daje czarny set na poziomie jaki posiadaszSmile w sumie mi i tak sety z unikami nic nie daja ale zawsze warto wiedziec co mozna jeszcze z rewo wyciagnacSmile a walka 10/10 za uniki dodaje paszport polsatuSmile

__________________
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?postid=460307#post460307 - polecam przeczytac gosciny wystep ArtX (FC) na forum B.I.G darmowy maraton usmiechu
paszport polsatu sie nalezy Smile
04-01-2009 22:25 Bryan jest offline Szukaj postów użytkownika: Bryan Dodaj Bryan do Listy kontaktów
shamshel
Triple Ace


images/avatars/avatar-8449.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 184
Klan: Kolektyw/Transilvani a
Kraina: Moria
Skąd: Ze Wschodu.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shamshel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

noszę na +5 - ani wyżej ani niżej za bardzo się nie opłaca Wink - [przeciwnik nie atakuje w pierwszej rundzie walki, wymagania atrybutów postaci obniżone o 2 %, unik +26 %], za paszport polsatu dziękuję - jeden już mam Wink

__________________

~Transilvania~

04-01-2009 23:27 shamshel jest offline Szukaj postów użytkownika: shamshel Dodaj shamshel do Listy kontaktów
PeStycyD
Triple Ace


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 236

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ślicznie shamuś, to kiedy zobaczymy imbe czarnego na dsk? Tongue

__________________
BW - płacz gra. Płacz, płacz, a będzie Ci dane. ;]

Zazdrość budzi zawiść, a świnia wszystko oświni mając syf we własnym korycie - tako rzecze Zaratustra i Ja ;]
05-01-2009 12:44 PeStycyD jest offline Szukaj postów użytkownika: PeStycyD Dodaj PeStycyD do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze myślałem, że dostanie +2 do wyglądu za parzysty poziom to co najmniej tragedia ;] Fart że Sir Galahad był trochę wykrwawiony i arkana prawie mu się nie odpaliły ;] Bardzo fajny ten secik, daję 10/10 ;]

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


05-01-2009 13:56 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
travis69
Forum Ace


images/avatars/avatar-13343.gif

Data rejestracji: 03-04-2008
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: okolice Poznania :P

RE: Czarny rewolwerowiec Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też bym chciał zobaczyć tego czarnego na doskonałym. Wink to może być ciekawe swoją drogą. Patrząc na działanie tego setu na +5.
I kiedy skorpiony wyżej władujesz? Tongue

__________________
wróciłem!
05-01-2009 17:53 travis69 jest offline Szukaj postów użytkownika: travis69 Dodaj travis69 do Listy kontaktów
shamshel
Triple Ace


images/avatars/avatar-8449.jpg

Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 184
Klan: Kolektyw/Transilvani a
Kraina: Moria
Skąd: Ze Wschodu.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shamshel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Imbę czarnego na dsk zobaczymy jak nie będę miał co robić kamykami, na co sie nie zanosi.
Dostanie 2 wyglądu to jest tragedia. Szczególnie jeśli wraz z dwoma wyglądu dostajesz charyzmę.
Właduję skorpy jak spełnię ich wymagania Wink

__________________

~Transilvania~

05-01-2009 20:17 shamshel jest offline Szukaj postów użytkownika: shamshel Dodaj shamshel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Czarny rewolwerowiec

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH