Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » a moze jakis konkurs na nowy? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony a moze jakis konkurs na nowy? 2 Ankieta - średnia ocena: 3,502 Ankieta - średnia ocena: 3,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
POISONTECLA
Full Member


images/avatars/avatar-11905.gif

Data rejestracji: 23-11-2008
Postów: 67
Klan: YAKUZA
Kraina: Necropolia VI
Skąd: IRLANDIA

a moze jakis konkurs na nowy? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze dacie sie namowic na nowy layout, bardziej mroczny, prawdziwie wampirzy a nie po prostu odbebniony na zaliczenie. Np w klimacie mroczych wiekow lub lub salonowej kokieterii ktora towarzyszy kazdej wplywowej postaci ze swiata mroku. Oczywoscie sznuje oryginalnosc, jesli prowadzicie jakies statystiki np google analytics i nie dominuja w nich uzytkownicy modemow oraz komputerow klasy 486 to moze byscie rozwazyly jakis jeden wypas zrobiony przez artyste a nie domoroslego grafika, kazdy z nas w jakims stopniu opanowal photoshopa i 3d studio, ale troche w grze brakuje symboliki wampirzej, mistycznosci, zapewne jestem subiektywnym odbiorca i mowie tylko w swoim imieniu ale tak duzy projekt zaczyna sie glosno domagac profesjonalnej grafy, kady z tych layoutow jest na swoj sposob spelniajacy podstawowe oczekiwania, ale zaden nie podkresla i nie dekoruje w pelni tego co gra soba reprezentuje, pogoni za wladza, rzadzy krwi, ciaglej rywalizacji w pedzacym swiecie wampirzych intryg...

posadzilem przed ekranem kilkoro przypadkowych znajomych i pokazalem im gre w roznych skorkach... zaden z nich nie wpadl ze gra sie wampirem

zarzadzam projektem w ktory wykorzystuje prace artystow grafikow ( nie z korporacyjnych stajni tylko freelancerow pracujacych za bardzo przyzwoite stawki ) jednego mysle ze moglbym polecic, nie podam jego danych w tym poscie bo nie zalezy mi na promocji jego tworczosci, ale mysle ze warto aby Konrad lub SushiMaker zagadali do niego bo moglby zaczarowac dla was cos unikalnego

albo skoro w gra gra tyle ludzi ogloscie jakis konkurs, np 3 najlepsze prace zostana nagrodzone PR na dowolnych wskazanym serwerze, lub jakims unikalnym setem... sam bym cos naskrobal Wink

pzdr

__________________
$$$ Sprzedalem/Kupilem - napisz PW
r10 tecla / gg 794285

Sprzedam: gonga
07-01-2009 14:34 POISONTECLA jest offline Szukaj postów użytkownika: POISONTECLA Dodaj POISONTECLA do Listy kontaktów
Ice Wolf
Double Ace


images/avatars/avatar-10343.gif

Data rejestracji: 10-09-2007
Postów: 128
Klan: KoDeX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego nie zamieścisz swoich propozycji w jednym temacie tylko zakładasz kolejny? Poza tym nie wiem czy jest sens. Jest ich tyle do wyboru, że moim zdaniem wystarczy.

__________________
R3 - Cacao Boy

07-01-2009 14:39 Ice Wolf jest offline Strona domowa Ice Wolf Szukaj postów użytkownika: Ice Wolf Dodaj Ice Wolf do Listy kontaktów
POISONTECLA
Full Member


images/avatars/avatar-11905.gif

Data rejestracji: 23-11-2008
Postów: 67
Klan: YAKUZA
Kraina: Necropolia VI
Skąd: IRLANDIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez POISONTECLA
re: Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten pomysl dotyczyl laya, wiec umiescilem go przy layach, nie chcialem abys uznal mnie za balaganiarza tylko zyczliwa osobe, ktora aktywnie uczestniczy w rozwoju gry ktora daje mi merytoryczna satysfakcje

poza tym juz raz mi sie zdazylo napisac jakas wypowiedz dluzsza i C47 uznal to za referat, wiec uznalem ze moze skoro powod posta nie jest wywolany tematyka konfliktowa moge sie czuc swobodnie i skoro publikuje cos z dobrej woli i uwazam ze moze sluzyc udoskonaleniu to nie bedzie klopotliwe jesli sam zadecyduje czy wyraze sie kompleksowo czy podziele to wedlug mysli, tematow, katgorii

luz, pomyslow mam duzo, spedzam sporo czasu zalogowany i jesli sie przekonam ze ktores z moich dotychczas opublikowanych spostrzezen i pomyslow ktos z prezesow uzna za warte uwagi naskrobie cos jeszcze, oraz bede staral sie tak publikowac aby nikt nie uznal mnie za spamera

__________________
$$$ Sprzedalem/Kupilem - napisz PW
r10 tecla / gg 794285

Sprzedam: gonga
07-01-2009 15:00 POISONTECLA jest offline Szukaj postów użytkownika: POISONTECLA Dodaj POISONTECLA do Listy kontaktów
POISONTECLA
Full Member


images/avatars/avatar-11905.gif

Data rejestracji: 23-11-2008
Postów: 67
Klan: YAKUZA
Kraina: Necropolia VI
Skąd: IRLANDIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez POISONTECLA
RE: re: Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz rozumiem o co ci chodzi, nie wiedzialem ze ten post zostanie zalozony w dziale threads, pierwszy z pomyslami roznymi zamiescielm wlasnie tam, ale drugi to byla odpowiedz na Important Poll z Announcements & Important Threads i myslalem ze zostanie opublikowany wlasnie tam

sorki ale dzialanie tego forum nie jest jasne

__________________
$$$ Sprzedalem/Kupilem - napisz PW
r10 tecla / gg 794285

Sprzedam: gonga
07-01-2009 15:07 POISONTECLA jest offline Szukaj postów użytkownika: POISONTECLA Dodaj POISONTECLA do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako iż to twoje drugie takie same przewinienie pozwól że Ci wytłumaczę co to multipost.

Multiposting to pisanie jednego posta pod drugim, prowadzi to do zaśmiecania forum, nieczytelności tematu oraz ogólnie źle wygląda przy czytaniu. Aby tego uniknąć na forum wprowadzono możliwość edytowania swoich postów. Służy do tego przycisk "Edytuj" tudzież w obcej wersji językowej Tongue "Edit". Służy on do dopisywania rzeczy, które zapomnieliśmy.

Nie daje ostrzeżenia jedynie upominam ustnie.

A co do tematu, moja osobista opinia na ten temat to niepotrzebne... ale niech powypowiadają się inni.

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Naster: 07-01-2009 16:19.

07-01-2009 16:19 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
POISONTECLA
Full Member


images/avatars/avatar-11905.gif

Data rejestracji: 23-11-2008
Postów: 67
Klan: YAKUZA
Kraina: Necropolia VI
Skąd: IRLANDIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez POISONTECLA
Re: Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pieknie dziekuje za wyjasnienie,

nie chcialbym jakos mocno absorbowac "innych" swoim pomyslem, to tylko wolna mysl, nie oczkuje odpowiedzi od wielu zajetych osob

pozostawiam pomysl z lux grafika jako bardzo niezobowiazujacy

to moje osobiste estetyczno klimatowe odczucie ze projekt w ktorym tkwi tylu idealistow ma skromna szate graficzna a niektore mazgroly sa wrecz infantylne i wygladaja jak narysowane lewa stopa Nikifora Krynickiego ( przypadek expresji porownawczej ) bez urazy dla tworcy/ow, tworczosc tego artysty chyba jeszcze za zycia zostala uznana jako sztuka Smile projekt jest ambinty i moim zdaniem zasluguje na wiecej

pozdrawiam

__________________
$$$ Sprzedalem/Kupilem - napisz PW
r10 tecla / gg 794285

Sprzedam: gonga
07-01-2009 17:07 POISONTECLA jest offline Szukaj postów użytkownika: POISONTECLA Dodaj POISONTECLA do Listy kontaktów
1t4chi95
Lord


images/avatars/avatar-11866.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 483
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: wiesz że to klej :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mówisz o braku klimatu wampirów... ze średniowiecza... myląc się z kretesem.... ja bym np wolał w stylu nanobota który jako jedyny jeszcze z tym drugim c2k7 odzwierciedla klima gry... w końcu mamy XXI/XXII wieczny post apokaliptyczny świat wampirów... a większość lay'ów raczej pasuje do średniowiecznych wampirów... c2k7 dal mnie był oczoje&ny a po wprowadzeniu gothica nie mogłem już patrzyć na nanorobota gdyż zrypano kolor czcionki i ogólnie tła.. zresztą wole grafike przediotów gothic... chodź tera używam blooda gdyż widać wszystkie obrazki po updacie świątecznym Smile ... chciałbym by zrobiono nowy lay w stylu nanorobota z drutami kolczastymi itp.. oraz by odtwarzał grafikę z gothica.. Smile

__________________

HEJ HEJ kup se klej ... i wdychał i wdychał i wdychał ... niech będzie błogosławiony KLEJ Hej Hej
07-01-2009 20:20 1t4chi95 jest offline Szukaj postów użytkownika: 1t4chi95 Dodaj 1t4chi95 do Listy kontaktów
Jung
Junior Member


Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 20
Kraina: Moria II; Necropolia IV; Moria III

Cool Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja bym np dał Podwiązkę
Na Dobry +5 dawałyby efekt Kary albo pkt Żaru Krwi/4 poziomy postaci



__________________
NAJWIĘKSZE NUPSTWO I BAHORIADA TEJ GRY

Wypożyczm łatwość
Giaur, GG: 4487282

15-02-2009 23:56 Jung jest offline Szukaj postów użytkownika: Jung Dodaj Jung do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będzie nowych przedmiotów dodanych do gry.

__________________

16-02-2009 14:40 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jung: +1 za spam. Zamykam.

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

16-02-2009 16:00 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » a moze jakis konkurs na nowy?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH