Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » cel gry... jaki jest ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony cel gry... jaki jest ? 10 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

cel gry... jaki jest ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurcze z dnia na dzien coraz bardziej ta gra jest monotonna... a gra na r7 juz wogole dobija ! niewidze sensu w grze... no cuz klikac wyprawki robic ataki expy.. ale poco ? jaki w tym cel jak niema z kim walczyc ? niema rownych przeciwnokow(chodzi o klanowe) poco to wszystko ? jedyna satysfakcje mam jak jest jakis fajny obleg Tongue ale to razzz na dluuugi dluuugi czas....

czy wy tez macie takie dziwne cos ? czy to ja jestem nienormalny ?chytry xD jak sie zastanowic to gra niema sensu Tongue ^^ a na tym r7 totalnie traci sens...


grasz grasz grasz ale niewiesz poco Red Face


aha i 2 pytanie Tongue kiedy powstanie jakis nowy serwer necropolia Tongue bo poczatki sa najfajniejsze Tongue

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


10-01-2009 01:15 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po co grasz???

Hmmm sądzę że po to aby się bawić oraz żeby stawać się lepszy w rankingu rotfl

Robisz wyprawy ekspy ataki itp

Wyprawy robisz bo ciągle nurtuje cię myśl " Dziś dropne dobre nockiBig Grin "
Ekspy robisz na odznak i zabawy
Ataki tak samo...

W sumie nie raz też nudzi mnie ta gra,ale wtedy właśnie sobie myślę.
A może to akurat JA coś dziś dropne.

No i gdy się tak myśli gra się dalej Wink

A co do nowego serwa.??

To raczej nie potrzeba bo na tych all necro i moria jeszcze można się rejestrować więc jak widać przesypu nie ma i narazie nie będzie pewnie nowego serwa Pleased

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

10-01-2009 01:36 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodz na R4 tam sei teraz wiele dzieje Smile srednio co 3-4 miesiace jest rewolucja Smile wlasnie po to by bylo fajnie Big Grin

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

10-01-2009 02:19 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
neXt
Lord


images/avatars/avatar-22929.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 285
Klan: LBK
Kraina: Necropolia X
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakiś ta gra cel ma...
Ja uważam, że ciągle musisz pakować w staty, zbierać dobre eq żeby zdobyć wszystkie odznaki. Wyprawy robisz dla dropu, ataki dla expa, oblegi 4fun Tongue

__________________

10-01-2009 06:26 neXt jest offline Szukaj postów użytkownika: neXt Dodaj neXt do Listy kontaktów
DeathnoteS
Triple Ace


images/avatars/avatar-14842.gif

Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 153
Klan: Nielubie
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A R7 jest trochę monotonne ale cóż zrobić


Na pewno jest jeden cel xd na r1 prześcignąć Lopezzo Big Grin Tongue

Zasiąść na tronie władcy w 1 strefie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DeathnoteS: 10-01-2009 08:38.

10-01-2009 08:37 DeathnoteS jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathnoteS Dodaj DeathnoteS do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cele gry są takie:
-Wszyscy przyjaciele,znajomi, rodzina mają się od Ciebie odwrócić.
-Musisz stracić całkowity kontakt z rzeczywistością.
-Musisz wpaść w nałóg => BW.
-Kobieta musi Cię rzucić.
-Muszą Cię wylać z pracy/szkoły.
-a na końcu BW End i Twoje samobójstwo

rotfl rotfl rotfl

ps. jak osiągniesz powyższe wymagania => można powiedzieć że przeszedłeś BW Big Grin rotfl rotfl rotfl

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaughtyBoY: 10-01-2009 10:03.

10-01-2009 10:01 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smoku bo ta gra nie ma sensu.

Jak zaczynasz grać to cieszą cię wyprawy, ataki, później ekspedycje. Jednak z czasem przestajesz atakować, ekspedycje cię już nie interesują. Robisz tylko wyprawki i liczysz na drop, którego może nigdy nie być.

Gra powoli staje się monotonnym klikaniem, a nie przyjemnością.


Musisz sam sobie odpowiedzieć po co grasz ? Dla dropu, ekspedycji, a może lubisz analizować raporty z ataków i oblężeń.

Osobiście gram na R1 i R3. Próbowałem w między czasie grać na R2 i R7 jednak znudziło mi się.

Z R1 chciałem zrezygnować, jednak przez 2lata grania poznajesz wspaniałych ludzi, a od nich ciężko odejść.

Na R1 gram dla ludzi, a na R3 ? Cóż na R3 gram dla zabawy bo jeszcze mnie bawią te ekspedycje itp.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

10-01-2009 10:36 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Stanek
Lord


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 332
Klan: --------
Kraina: Necropolia IX
Skąd: -----

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yamuna napisał(a)
chodz na R4 tam sei teraz wiele dzieje Smile srednio co 3-4 miesiace jest rewolucja Smile wlasnie po to by bylo fajnie Big Grin


popieram;P



a co do braku ciekawych oblegow- zejdz do klanow top20 tam zawsze sa ciekawe oblegiBig Grin

szczerze mowiac mam ten sam problem ale znalazlem sposob ktory jakos jeszcze mnie nakreca w tej grze-mianowicie jak zaczynam wyczowac nude cos zmieniam-rase,eq, klan co sie da lub to na co mam ochote(kaprys) xD

__________________
r14: Dziadzia samo Zuo
10-01-2009 10:37 Stanek jest offline Strona domowa Stanek Szukaj postów użytkownika: Stanek Dodaj Stanek do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SmokR4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=26ae372713

zeby takich oblegow bylo wiecej to super... Tongue

ale dropa zero... musze kombinowac cos z tego co mam... a najbardziej mnie denerwuje jak ludzie na tym samym lucku dropia ogromne ilosci pr a ja nic !! na aukcji wystawilem cos ostatnio ze 2 tygodnie temu... totalne 0 dropa... premium mi sie skonczylo i nie wiem czy dokupywac nowe ^^


zmiana sprzetu hmm... niestac mnie... z pr i sprzetem ktorym dysponuje nic fascynujacego nei kupie... i niema co nawet probowac... z gracza ktory jest jeden z lepszych na oblegach stane sie szaraczkiem... wiec nawet niema co probowac ...

cytat:
Yamuna napisał(a)
chodz na R4 tam sei teraz wiele dzieje Smile srednio co 3-4 miesiace jest rewolucja Smile wlasnie po to by bylo fajnie Big Grin



taaa wolasz mnie tam a sam chcesz uciec Tongue xD

ale chyba z tego co widze na r4 cos sie dzieje ;P bo na r7 totalna klapa... mam za duze opoznienie by dorownac top... konto stalo swobodnie przez 2-3 miechy dopiero co dogonilem top50 a wlasciwie 40 ale dwayna niemam szans przescignac Tongue i zaprzestalem pogoni i staram sie zbierac odznaki za troche wyzsze moby ;P ^^ dopiero mam golemowa odznake Tongue ;/ ale teraz podejscia do meduzy robie Tongue z lokacji na golema ;/ ale niestety 2 podejscia i 2x golem ;/ ehhsz Tongue

no nic ;/ ktos ma jeszcze jakies rady moze ? szkoda ze eseta sie nieda zrobic na tym r Tongue

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


10-01-2009 12:36 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
kruk05
Triple Ace


images/avatars/avatar-7245.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 228
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yamuna napisał(a)
chodz na R4 tam sei teraz wiele dzieje Smile srednio co 3-4 miesiace jest rewolucja Smile wlasnie po to by bylo fajnie Big Grin


musze sie zgodzic;p tam sie zawsze cos dzieje;p i jakis sens gry jestSmile

__________________
Wierza ze to w ich rekach lezy ich los..
10-01-2009 12:51 kruk05 jest offline Szukaj postów użytkownika: kruk05 Dodaj kruk05 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kruk05: wasiordamian@hotmail.com Zobacz profil MSN kruk05
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram bo lubie tą gre..Myślę nad końcem gry ale ciągle mi coś po głowie chodzi że jak skończe gre to jutro może coś dropne..to mnie trzyma oraz gra dla przyjaciół..Nie jest ich za dużo ale są..

__________________
Nick na R1: Kedul
10-01-2009 12:57 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
kristo7
Triple Ace


images/avatars/avatar-10820.jpg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 197
Klan: A co Cie to obchodzi? xD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może ja się wypowiem co do celu gry na R1 ;] dla większości graczy celem gry na R1 jest odłożenie pr i zrobienie resetu, co według mnie jest bardzo żałosne Roll Eyes a tak ogólnie to trzeba wpaść w nałóg jak to NaughtyBoY ujął Wink

edit: literówki

__________________

Nekro UK: CrisS


C47 why? For ban!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kristo7: 10-01-2009 14:09.

10-01-2009 14:08 kristo7 jest offline Szukaj postów użytkownika: kristo7 Dodaj kristo7 do Listy kontaktów
badjarej
Full Member


images/avatars/avatar-11020.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 73
Klan: TOREADORS
Kraina: Necropolia
Skąd: SŁUPSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cel gry: Gra jest jest bez ogolnie okreslonego celu Tongue
Gra uczy: umiejetnosci pracy w grupie, integracji i opanowania Big Grin
Gra wciaga: kase z premki Big Grin
Ale przede wszytkim daje sporo zabawy i o to tu chodzi a nie o cel ;]
Chociaz bardzo mi sie spodobala wersja NaughtyBoY xD ^^
Pomyślcie co byscie chcieli osiagnac w grze tylko nie piszcie ze chcielibyscie byc w Dejt Tongue <R1> xD

__________________

...............JareJ...............


<+Sherem> BARDZO PRZEPRASZAM ŁASKAWEGO I WSPANIAŁEGO JAREJA

Made in IRC :p
10-01-2009 14:42 badjarej jest offline Szukaj postów użytkownika: badjarej Dodaj badjarej do Listy kontaktów
igi.
Member


Data rejestracji: 12-08-2008
Postów: 25
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim celem w tej grze jest zdobycie wszystkich blaszek.

A po tym co widze to potrwa conajmniej z dwa lata Smile Smile Smile

__________________
Kupie doskonale AK

r1 Rumburak
r2 Banda_Juranda
r3 igidropik
r4 igi
10-01-2009 14:44 igi. jest offline Szukaj postów użytkownika: igi. Dodaj igi. do Listy kontaktów
AuroraMOJAmiszczyni
Double Ace


Data rejestracji: 14-11-2007
Postów: 118
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kto powiedział, że ta gra ma jakiś sens...? Jak byś się tak nad wszystkim zastanawił to doszedł byś do wniosku, że nic nie ma sensu...Smile
10-01-2009 18:52 AuroraMOJAmiszczyni jest offline Szukaj postów użytkownika: AuroraMOJAmiszczyni Dodaj AuroraMOJAmiszczyni do Listy kontaktów
duch_01
Viking


images/avatars/avatar-11024.jpeg

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 526
Klan: TBW
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no na przyklad ja gram tylko dla ludzi ktorych zdazylem poznac

juz kilka razy chcialem sie skasowac ale nie moglbym ich opuscic

__________________
R18: GhostLBN
10-01-2009 19:15 duch_01 jest offline Szukaj postów użytkownika: duch_01 Dodaj duch_01 do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie żadna gra nie ma jakiegoś zamierzonego celu. CS czy MoH nie zrobi z nikogo komandosa Tongue
Gra się dla przyjemności [podobno]. Ja gram w sumie dla zabicia czasu póki jeszcze mogę. Poza tym z doświadczenia wiem, że gdybym odszedł z gry straciłbym kontakt z częścią znajomych, których tu poznałem, czego doświadczyłem już kiedyś kiedy zrezygnowałem z r1. Dlatego dalej leżę przed kompem, i czekam na super drop z wypraw, do których teraz się ograniczyłem.
No ale cóż, kiedyś trzeba będzie wyrosnąć z BW Tongue
edit: literufka

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zybek88: 10-01-2009 21:04.

10-01-2009 21:01 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z dropem jest tak: jak sie mysli co fajnego mozna by wydropic to nic nie wpada Tongue
a jak sie klika od niechcenia i mysli o tym kiedy isc na impreze to cos wpadnie Big Grin
przynjamniej ja tak mam Wink
ja rowniez gram jak Zybek dla zabicia czasu Smile w koncu sesja sie zbliza to nie ma co robic ;D

__________________
Nick w grze: Ceri
10-01-2009 21:31 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
Amig007
Member


Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 26

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cel gry chyba każdu ma ten sam spuszować swoje konto na maxa i nie dać sie zbanowac ;D Jeżeli Cię to nie kręci bo gra jest naprawde nudna to skasuj konto jak ja Pleased Wróce może na nowe r1 jedyny grywalny serwer ^^

__________________
Skończyłem Swoją Karierę Na BW Tongue
Powód: Brak Szans Rozwoju Dla Słabszych Graczy Smile
Ps: Ale Czasem Forum Odwiedzam ;D
10-01-2009 22:37 Amig007 jest offline Szukaj postów użytkownika: Amig007 Dodaj Amig007 do Listy kontaktów
jaca666
Junior Member


images/avatars/avatar-11205.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 15
Kraina: Necropolia II
Skąd: Reszel

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam tak jak Ceri z dropami Frown ale ja caly czas kombinuje sobie co moze mi wpasc Big Grin i nigdy nic nie wydropilem Big Grin

__________________

10-01-2009 22:58 jaca666 jest offline Szukaj postów użytkownika: jaca666 Dodaj jaca666 do Listy kontaktów
SmokR4
Emperor


images/avatars/avatar-6859.jpg

Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 1.488
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ZewsząD :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SmokR4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znam cel gry Tongue grac grac Tongue i dstac bna ;O


sztuczny


co sadzicie o tym banie ?

__________________

R14 - klapouchy

Tomaszek Smile
Pożegnanie
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=6708549#post6708549


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SmokR4: 12-01-2009 13:57.

12-01-2009 12:52 SmokR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: SmokR4 Dodaj SmokR4 do Listy kontaktów
bobeksmrodek
Double Ace


images/avatars/avatar-9933.jpg

Data rejestracji: 16-07-2008
Postów: 135
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z głowy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cel gry: trafienie jakiegoś dropa pochwalić sie nim a nastepnie sprzedać i czekać kolejne kilkanaście miesiecy na piekny drop i tak w kółko

__________________
LOKIHGB POWRACAWink

a banika na formu to za co???Smile
12-01-2009 17:38 bobeksmrodek jest offline Szukaj postów użytkownika: bobeksmrodek Dodaj bobeksmrodek do Listy kontaktów
Born2kill
Double Ace


Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 144
Klan: HeadHunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na poczatku grasz dla nowej gry,atakow,wypraw,potem grasz z przyzwyczajenia,ewentualnie dla bliskosci z poznanymi ludzmi.Potem grasz,bo to nalog,tylko to na ile jestes inteligentny spowoduje czy zrezygnujesz z monotonnej zabawy i poszukasz lepszego subtytuty czy bedziesz brnal...tak samo i identycznie jak alkoholik w alkoholizm.
Polecam jednak zamiane na cos co bedzie cieszyc Cie tak jak BW na samym poczatkuSmile
Pozdro Smok;]
17-01-2009 15:55 Born2kill jest offline Szukaj postów użytkownika: Born2kill Dodaj Born2kill do Listy kontaktów
Yamuna
Lord


images/avatars/avatar-11738.gif

Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 384
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: z mojej starej

ta gra jest za nudna Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

grasz grasz grasz az Ci sie nie chce nawet logowac na gre wtedy czujesz ze przegrales Big Grin
jak zdobedziesz sprzet ktory pozwala rozbic Ci wiekszosc mobow (tak do romka badz sfinxa wlacznie na necro) to znaczy ze praktycznie przeszedles gre, a jak masz naprawde ogromne zaciecie i jeszcze rok mozesz przeznaczyc na granie to moze sie kopniesz do s1, zobaczysz ze to wielkie nic i skonczysz na tym swa gre.

__________________
BW to durna gra Smile
Grasz grasz i tak C47 wygrywa bo to master Big Grin
C47 zbanuj wszystkich Big Grin odzyskaja zycie Smile

21-01-2009 02:00 Yamuna jest offline Szukaj postów użytkownika: Yamuna Dodaj Yamuna do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najważniejszym celem gry jest poznawanie nowych osób.
Z własnego doświadczenia wiem, że 99% wiadmości w skrzynce brzmi mniej więcej tak:
"Cześć,jestem Grzesiu mam 12 lat,szukam koleżanków i kolegów".

Poza tym na forum nieraz jest ciekawie chociaż ostatnio nawet się nie da trochę znapinkować bo odrazu, warn,ban i offence.

__________________

21-01-2009 10:49 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja gram żeby zabić nudę. I póki mam ataki i wyprawy to dość dobrze mi to idzie Wink
A cel gry? Ja w tej grze, a przynajmniej na Morii chciałbym mieć bardzo dobry EQ i zmieścić się w top 100 Tongue

__________________

Envy

21-01-2009 10:54 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja gram bo uwielbiam robić coś co nie ma celu Tongue


a tak poważnie zajęcie czasu po prostu Big Grin nic więcej skończy się wolny

czas skończy się gra ale kontakty z nupongami nadal będę utrzymywał Happy

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
21-01-2009 11:23 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
majcher77
Junior Member


Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX

[\ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r7 problem Ci sie rozwiązał bana masz stałego jak to pisze w pręgierzu
21-01-2009 20:03 majcher77 jest offline Szukaj postów użytkownika: majcher77 Dodaj majcher77 do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie w każdej grze chodzi o czas, którego czasami ma się za dużo (czyli eliminacja nudy) Wink

Po za tym ja osobiście lubię/uwielbiam gry, może nie wszystkie ale większość w które gram,drugą częścią medalu są znajomi lub funfle którzy grają w często w to samo,czyli zawsze jest to ciekawy temat do obgadania jak już się człowiek gdzieś spotkaWink


Ale powiem szczerze ,gdyby nie ta stała ekipa z którą się rozmawia w grze lub na GG już dawno bym zrezygnował z BW Wink

I wcale nie jest powiedziane że tego nie zrobię!chytry



EDIT:zapomniałem na śmierć co poniektórzy liczą że wyrwą jakąś dupencję na BW rotfl
I dlatego grająTongue


__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez H-E-R-O-S: 22-01-2009 20:29.

22-01-2009 16:49 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Jasiek50
Junior Member


Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 14
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia V
Skąd: z zadupska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się Heroem ;] fumfle dużo dają w tej grze, czas oczywiście nudę trzeba jakoś zabić, co do dropów hmm czasem się je ma dlatego gram na 4 serwach hihihi ogólnie gra jest ciekawa tylko jak coś się dzieje Smile

Nom każdy w końcu opuści tę grę ;] ]:->
22-01-2009 18:11 Jasiek50 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jasiek50 Dodaj Jasiek50 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » cel gry... jaki jest ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH